ارزش بازار DigiByte (DGB) 156.80 میلیون دلار است – Big 24 NewsDigiByte (DGB) در دوره ۲۴ ساعته منتهی به ساعت ۲۰:۰۰ ET در ۱۰ ژوئیه ۶.۱٪ در برابر دلار آمریکا معامله شد. ارزش بازار دیجی‌بایت ۱۵۶.۸۰ میلیون دلار است و در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۷.۰۰ میلیون دلار دیجی‌بایت در صرافی‌ها معامله شده است. هفته گذشته، دیجی‌بایت در برابر دلار آمریکا ۸.۶ درصد افزایش یافت. در حال حاضر، یک سکه DigiByte را می توان با قیمت ۰.۰۱۰۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۴۹ بیت کوین در صرافی های اصلی خریداری کرد.

در اینجا نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال مشابه در ۲۴ ساعت گذشته آمده است:

  • Circles of Value (COVAL) 5.6 درصد در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۰۱۲۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۵۸ بیت کوین معامله می شود.
  • پرایم کوین (XPM) 4.9 درصد بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۰۲۷۷ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۱۳۳ بیت کوین معامله می شود.
  • کوارک (QRK) در برابر دلار ۰.۹% کاهش یافت و اکنون با ۰.۰۰۳۵ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۱۷ BTC معامله می شود.
  • Myriad (XMY) 3.1 درصد در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۰۰۰۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین معامله می شود.
  • X-HASH (XSH) با کاهش ۱۰.۶ درصدی در برابر دلار معامله می شود و اکنون با قیمت ۱.۳۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۶۸۱۲ بیت کوین معامله می شود.
  • TeeCoin (TEC) در برابر دلار ثابت معامله می شود و اکنون با قیمت ۰.۰۰۱۳ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۷ بیت کوین معامله می شود.
  • سافاری (SFR) یکسان در برابر دلار معامله می شود و اکنون با قیمت ۱۳۵۹.۰۵ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۰ بیت کوین معامله می شود.

پروفایل دیجی بایت

DigiByte (CRYPTO: DGB) یک سکه اثبات کار (PoW) است که از یک الگوریتم هش چندگانه استفاده می کند. تاریخ ایجاد آن ۱۰ ژانویه ۲۰۱۴ بود. مجموع عرضه دیجی بایت ۱۵,۴۸۰,۳۵۹,۴۳۲ سکه است. حساب رسمی توییتر دیجی بایت است جاسازی توییت صفحه فیس بوک او از اینجا قابل دسترسی است. تابلوی پیام رسمی دیجی بایت dgbforum.com است. وب سایت رسمی دیجی بایت www.digibyte.io است. انجمن Reddit برای DigiByte /r/Digibyte است و حساب Github سکه را می توانید در اینجا پیدا کنید.

طبق گفته CryptoCompare، “امنیت: DigiByte از پنج الگوریتم رمزگذاری بسیار پیشرفته استفاده می کند. سرعت: اعلان تراکنش های دیجی بایت در عرض ۱ تا ۳ ثانیه اتفاق می افتد، بلوک ها هر ۳۰ ثانیه شناسایی می شوند و کل تراکنش ها هر ۳ دقیقه تایید می شوند. برنامه هایی برای به روز رسانی های آینده این موارد را انجام خواهند داد. کارمزدها سریع‌تر است: اکثر تراکنش‌های دیجی‌بایت به دیجی‌بایت رایگان هستند یا کارمزد بسیار کمی برای استخراج شبکه دارند تا مردم را به استخراج در سراسر جهان تشویق کند: در حال حاضر دیجی‌بایت‌ها در بیش از ۸۹ کشور ذخیره، معامله و مبادله می‌شوند. غیرمتمرکز: بدون واسطه، شخص ثالث یا سرور مرکزی بازخرید : ارسال دیجی بایت هایی که دریافت کرده اید برای شخص دیگری در کمتر از سه دقیقه تولید محدود: واحدهای دیجیتال جدید هر ۳۰ ثانیه از طریق فرآیندی به نام استخراج به شبکه اضافه می شوند که در آن هر بلوک جدید کشف می شود (یا تراکنش ها در قالبی مشابه جمع می شوند. به (جدول داده) بر اساس شبکه کمبود: ۲۱ میلیارد دیجی بایت تولید شده در ۲۱ سال ۱ درصد کاهش ماهانه در استخراج جدید: تولید دیجی بایت جدید هر ماه ۱ درصد کاهش می یابد استخراج: استخراج دیجی بایت با پنج الگوریتم استخراج مستقل و بسیار ایمن غیرمتمرکز است. سازگار، نوآور و انعطاف‌پذیر: دیجی‌بایت به‌طور مداوم ویژگی‌ها و خدمات جدیدی را اضافه می‌کند تا در لبه‌ی فناوری کریپتو باقی بماند. توسعه متعهد: DigiByte بیش از یک سال است که با اعضای اصلی تیم توسعه از سراسر جهان توسعه مستمر و افزایشی داشته است. پتانسیل کسب هزاره: DigiByte به بازرگانان، بانک‌ها و سایر مؤسسات قدیمی ابزار جدیدی را برای به دست آوردن و ارتباط با کاربران هزاره‌ای با دانش فناوری ارائه می‌دهد. آینده ای روشن: DigiByte چندین پروژه جدید هیجان انگیز را در دست تولید دارد که در طول سال ۲۰۱۵ برای بهبود ابزارهای DigiByte و پذیرش کاربران جدید در سراسر جهان منتشر می شود. “

خرید و فروش دیجی بایت

معمولاً در حال حاضر امکان خرید مستقیم ارزهای رمزنگاری شده مانند DigiByte با دلار آمریکا وجود ندارد. سرمایه‌گذارانی که به دنبال خرید دیجی‌بایت هستند، ابتدا باید بیت کوین یا اتریوم را با استفاده از صرافی‌هایی که به دلار آمریکا معامله می‌کنند مانند جمینی، جی‌دی‌ایکس یا کوین‌بیس خریداری کنند. سپس سرمایه گذاران می توانند از بیت کوین یا اتریوم تازه خریداری شده برای خرید دیجی بایت با استفاده از یکی از صرافی های ذکر شده در بالا استفاده کنند.

اخبار و به‌روزرسانی‌های DigiByte Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای از آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های DigiByte و ارزهای دیجیتال مرتبط با خبرنامه رایگان CryptoBeat MarketBeat.com را دریافت کنید.