ارزش خالص Bhad Bhabie – Bipgraophy، درآمد و دارایی، اکنون در معرض نمایش است!


آیا شنیده اید؟ دانیال برگولی، همچنین به عنوان شناخته شده است پاهاد بابی? او رپر معروف و ستاره شبکه های اجتماعی است. پس از حضور در برنامه دکتر بابی برنامه چت معروف فیل. او از عبارت جذاب (اکنون بدنام) خود استفاده کرد – “چگونه در مقابل پول در خارج از کشور تعظیم می کنم.” این به یکی از بزرگترین میم های سال ۲۰۱۶ تبدیل شد.

بسیاری از طرفداران می خواهند این را بدانند بهاد بابیز ارزشش را ندارد. آیا شما یکی از آنها هستید؟ اگر بله، لطفا بقیه بحث را مرور کنید. اطلاعات جالب زیادی به دست خواهید آورد.

زندگی سابق

چیست Bhad Bhabi Net Osoul? قبل از پاسخ به این سوال، بیایید کمی با اوایل زندگی این خواننده رپ آشنا شویم. بهاد بابی در ۲۳ مارس ۲۰۰۳ در بوینتون بیچ فلوریدا به دنیا آمد. پدر و مادرش، ایرا پسکوویتز و باربارا آن برگولی، زمانی که او کودک بود از هم جدا شدند. پدرش یهودی و مادرش ایتالیایی است. مادر پاهاد بابیس او را به عنوان یک کاتولیک بزرگ کرد. پدر او معاون شهردار شهرستان پالم بیچ است.

اشتغال

ریشه های Pahad Babinet در سال ۲۰۲۲ ۲۰ میلیون دلار. همانطور که قبلا ذکر شد، پس از حضور در دکتر. فیل در سال ۲۰۱۶. Bhad Bhabi در شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی پیدا کرده است. در موزیک ویدیو کداک بلک، او سپس در «Everything 1K» ظاهر شد. Bhad Bhabi نامزد جایزه MTV Movie & TV در بخش “Trend” شده است.

حالا میدونی چیه دارایی خالص Bhad Bhabies است. حالا بیایید نگاهی دقیق تر به حرفه او بیندازیم. پس از دکتر فیل، مدتی را در یک مرکز توانبخشی نوجوانان در یوتا گذراند. به طوری که پهاد بابی دستگیر شد. او گزارش های نادرست پلیس داد، در معرض مصرف ماری جوانا قرار گرفت و یک خودرو را دزدید. بابی به مدت پنج سال به صورت مشروط قرار گرفت. او پس از مذاکره مجدد با یک وکیل جدید آزاد شد.

شما ارزش خالص Bhad Bhabi را در سال ۲۰۲۲ می دانید. این مبلغ بر اساس اولین تک آهنگ برجولی – “This Is It” است. او یکی از جوانترین رپرهایی بود که در جدول بیلبورد ظاهر شد. او با آتلانتیک رکوردز قرارداد امضا کرد. Bhad Bhabi همچنین یک برند زیبایی، سریال واقعیت و حرفه موسیقی را به دست آورده است. تک آهنگ او “Hi Bich” در جدول هات ۱۰۰ قرار گرفت.

میدونی ارزش خالص واحد بابی چقدر است؟. اما آیا می دانید چرا دارایی خالص او همچنان در حال افزایش است؟ چون از هر فرصتی که برایش پیش می آمد استفاده می کرد. او در حال حاضر حدود ۵۶۸۰۰۰ دنبال کننده در توییتر دارد. او ۷.۴ میلیون دنبال کننده در یوتیوب و ۱۷ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. ویدیوی Bhad Bhabies Fit Tea 12 میلیون بار دیده شده است.

ارزش خالص Bhad Bhabie - Bipgraophy، درآمد و دارایی، اکنون در معرض نمایش است!

حقوق

میخواهی بدانی حقوق پاهاد بابی?

  • Bhad Bhabi ماهانه حدود ۳۰۰۰۰۰ دلار از طریق کمپین های رسانه های اجتماعی درآمد دارد.
  • او با یک شغل ۱۰۰۰۰۰ دلار درآمد دارد.
  • او در سال ۲۰۱۹ یک قرارداد ضبط یک میلیون دلاری امضا کرد.
  • او با برندهای زیبایی ۹۰۰۰۰۰ دلار موافقت می کند و سهمی از سود می گیرد.
  • برای قرار ملاقات و احوالپرسی حدود ۴۰۰۰۰ دلار هزینه دارد.
  • من با قرار دادن محصولات ۲ میلیون دلار درآمد کسب کردم.

فقط هواداران. درآمد

Bhad Bhabi در سال ۲۰۲۱، چند هفته پس از ۱۸ سالگی به OnlyFans پیوست. این یک پلت فرم اشتراک است. تصویری از گزارش درآمد خود را به اشتراک بگذارید او تنها در شش ساعت یک میلیون دلار به دست آورد. این درآمد رکورد بلا تورن را شکست.

درآمد Bhad Bhabie شامل هزینه اشتراک، پرداخت DM و پاداش بود. در طول مصاحبه با Variety، درآمد OnlyFans به او کمک کرد تا ثروتمند شود.

زندگی شخصی

هواداران می دانند پاهاد بابی چقدر ثروتمند است؟. آنها همچنین در مورد زندگی شخصی او کنجکاو هستند.

آلاچیق با زن و مرد رابطه خوبی دارد. مدتی با دوست دخترش زندگی کرد.

پرگولی اسکای جکسون ستاره کانال دیزنی را در یک کلیپ ویدیویی در شبکه های اجتماعی تهدید کرد. اسکای سپس دستور منع داد و گفت که خوب نخوابیده یا پس از تهدید از خانه خارج شده است. پهاد بابی هم بی ثباتی روحی را توصیف کرد. قاضی از بهاد بابی خواست که در ۱۰۰ یاردی خانه و محل کار جکسون بماند. او همچنین نباید با جکسون تماس بگیرد. این دعوا همه به خاطر خواننده رپ یانگ بوی بود.

ریشه ها

اکنون زمان آن است که او را بشناسید خاستگاه پهاد بابی.

بهاد بابی در سال ۲۰۲۲ یک عمارت در فلوریدا خرید و ۶ میلیون دلار پرداخت کرد. درآمد او از OnlyFans به او کمک کرد تا پرداخت ها را انجام دهد. او همچنین صاحب خانه ای در کالیفرنیا است. بهادی بابی سه خودرو دارد – بی ام و، بنتلی و جیپ. او دو سگ دارد.

در سال ۲۰۲۲، Pergoli عمارت جیسون پیر پل بازیکن NFL را در بوکا راتون به مبلغ ۶.۱ میلیون دلار خرید. او مادر دانیال امین بود. جیسون این عمارت را در سال ۲۰۱۳ به قیمت ۲.۳ میلیون دلار خرید.

کمترین

امیدواریم بحث بالا به شما کمک کند تا ارزش خالص Bhad Bhabies را بدانید. در حالی که حرفه رپ او نسبتاً خوب بوده است، او توانسته در شبکه های اجتماعی حرفه ای پر رونق داشته باشد. او میلیون ها دلار از تبلیغات رسانه های اجتماعی و البته OnlyFans به دست آورده است. تا به امروز، دانیل پرگولی و پاهاد بابی پردرآمدترین چهره های مشهور OnlyFans بوده اند. با وجود شروع دشوار، Bhad Bhabi یک پایگاه بزرگ طرفداران ایجاد کرده است.