اریک آدامز آخرین صندوق تعدیل عمومی را رد کرد زیرا اسلیوا از نزدیک به 700000 دلار دفاع می کند

اریک آدامز آخرین صندوق تعدیل عمومی را رد کرد زیرا اسلیوا از نزدیک به 700000 دلار دفاع می کند


اریک آدامز ، نامزد دموکرات ها برای شهردار و شهردار کمپ کمپ کلین ، گام فوق العاده ای را در رد آخرین بودجه تعدیل عمومی از هیات مالی تبلیغات شهر برداشته است. حریف جمهوری خواه او ، کورتیس اسلیوا ، نزدیک به 700،000 دلار از بودجه تعدیل عمومی در نزدیکی مسابقه به مرحله نهایی خود جمع آوری کرد.

تصمیم آدامز به این دلیل اتخاذ شد که او میلیون ها دلار در تجارت به عنوان یک آستین سرمایه گذاری می کرد. اسلیوا ، بنیانگذار فرشتگان نگهبان ، تقریباً 4 میلیون دلار در مسابقه دارد و آدامز 19 میلیون دلار صندوق جنگی جمع آوری کرده است و به نظر می رسد خزانه خود را می سازد.

ایوان تئوس ، مشاور ارشد آدامز و سخنگوی تبلیغات ، در جمع آوری کمپین روز پنجشنبه به WNYC / Gothamist گفت: “جمع آوری کمک های مالی اریک بسیار موفق است.” “هیچ دلیلی وجود ندارد که پول مالیات دهندگان را صرف مبارزات انتخاباتی کنیم. ما به جای آن از بودجه خود استفاده خواهیم کرد.”

بیشتر بخوانید: سطح بازی سیاسی: هیئت کمپین انتخاباتی توضیح داد

آدامز ، که پس از شکست 11 نامزد در انتخابات مقدماتی دموکرات در ژوئن ، مورد علاقه این رقابت ها محسوب می شود ، در آخرین پرونده خود از 24 آگوست تا 27 سپتامبر 2 میلیون دلار جمع آوری کرد. نام وی در روز پنجشنبه هنگامی که CFB در واقع برای اعلام آخرین جمع آوری کمک های مالی مطابق با برنامه بودجه تعدیل آژانس ، که محبوب ترین آن برنامه 8 به 1 بود ، اعلام نشد. کمکهای کوچک دلاری تحت آن برنامه هشت برابر است.

در چند وقت اخیر بیش از 3 میلیون دلار توزیع شده است. اگرچه سلیوا سهم قابل توجهی دریافت کرد ، بیشترین بودجه 959،000 دلار برای جومین ویلیامز ، وکیل ایالت ، بود که برای انتخاب مجدد نامزد شده است زیرا قصد دارد برای فرمانداری نامزد شود.

گفته می شود که کسب و کار آدامز در این دوره اخیر 354،061 دلار جمع آوری کرده است و مشخص نیست که CFB تا چه حدی مناسب خواهد بود زیرا تحت ممیزی عنوان است.

با اعلام امروز ، Sleeva بیش از 1.8 میلیون دلار در دست دارد و آدامز بیش از 7.5 میلیون دلار در دست دارد.

این گفت که شهردار بروکلین هزینه تبلیغات تلویزیونی را که قبل از انتخابات عمومی نوامبر 2 پخش می شود ، تامین می کند. کمپین تبلیغاتی آدامز اولین تبلیغ تلویزیونی عمومی خود را روز دوشنبه منتشر کرد و آدامز را از پیام کاهش جنایت تا حد صحبت در مورد مادر جنازه اش دور کرد.

اگرچه پرونده های تبلیغاتی نشان می دهد که هزینه ای برای تلویزیون ، رادیو و تبلیغات چاپی شده است ، اما حداقل یک بیلبورد هنوز منتشر نشده است. راب کول ، سخنگوی Sliva ، گفت که تبلیغات بیشتری منتشر خواهد شد.

اگرچه اسلیوا و آدامز از برنامه جمع آوری کمک های مالی 8 تا 1 برای تقویت مشاغل خود بهره مند شدند ، اما آدامز تمایل زیادی به دنبال کمک های مالی از اهداکنندگان دارد که از ابتدا تا کنون در جیب خود بوده اند. در تابستان ، نیو تایمز گزارش داد که آند با اهداکنندگان ثروتمند برخورد کرده و در مراسم جمع آوری کمک های مالی که توسط میلیاردرها جان کاتسیماتیدیس و شهردار سابق مایک بلومبرگ برگزار شد ، شرکت کردند.

بیشتر بخوانید: تجمع کارگری و همپتون سوریس: آیا اریک آدامز می تواند قهرمان طبقه کارگر و دوست ثروتمندان باشد؟

آدامز حتی زمانی که از اهداکنندگان ثروتمند بودجه دریافت می کند ، نگران ساختار فعلی این کمپین است ، که اغلب به شدت به جمع آوری کمک های مالی متکی است. در طول مبارزات انتخاباتی ، آدامز به CFB ها فشار آورد تا فقط مشاغل شهری آینده را تأمین مالی کنند.

آدامز روز سه شنبه در نمایش برایان لهر گفت: “من هر دلار را پس می گیرم تا صدها هزار تماس و بودجه دریافت کنم. هیچ کس در سیاست از این لذت نمی برد.” “اما اکنون باید به تلویزیون بروید و هزینه میلیون ها دلار ، تبلیغات رادیویی ، دستمزد کارکنان … این بخشی از این روند است.”

کول گفت که تجارت Sleeve یک عملیات در سطح زمین انجام می دهد و معمولاً بیش از 100 دلار اشتراک دریافت می کند.

“ما کاندیدای مردم خواهیم بود [Adams] او نامزد لابی گرها و اهدا کنندگان صندوق های ریسک می شود. “

الیزابت کیم در این گزارش مشارکت داشته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *