از ارسال هرزنامه به فیلم های تقلید رابین دست بردارید

از ارسال هرزنامه به فیلم های تقلید رابین دست بردارید


همه از ظاهر کمدی بازیگر جیمی کاستا در نقش رابین ویلیامز بزرگ فقید – به خصوص دخترش زلدا ویلیامز – خوشحال نیستند.

کاستا روز سه شنبه یادداشتی با عنوان “صحنه آزمایش رابین” منتشر کرد که در آن در نقش “ویلیامز” در روزهای 1982 “مورک و مندی” ظاهر شد.

زلدا ، 32 ساله ، عصبانیت خود را با این کلیپ پنج دقیقه ای ابراز کرد و گفت مردم از ارسال فیلم هایی از افرادی که مانند پدرش رفتار می کنند ، خسته می شوند.

“بچه ها ، من این را می گویم زیرا فکر نمی کنم تا زمانی که من آن را نپذیرم متوقف شود … لطفاً” فیلم آزمایشی “را برای من ارسال نکنید. من آن را دیدم ، “او گفت توییت کرد در روز سه شنبه “جیمی فوق العاده با استعداد است ، این علیه او نیست ، اما عجیب است که در غم انگیزترین روزهای پدرم احساس کنم نسبت به تو.”

ویلیامز در آگوست 2014 در سن 63 سالگی پس از ابتلا به زوال عقل خودکشی کرد.

“غم انگیزترین روز” بازیگر برنده اسکار روی اسکیت کاستا ظاهر شد. در این ویدئو ، ویلیامز در سال 1982 در مجموعه فیلم “مورک و مندی” نمایش داده شد و دستیار او پام دوبر (با بازی سارا مورفی) می گوید دوستش جان بلوچی درگذشته است.

جیمی کوستا روز سه شنبه یادداشتی با عنوان “صحنه آزمایش رابین” منتشر کرد که در آن در نقش ویلیامز در سال 1982 “مورک و مندی” ظاهر شد.
یوتیوب

در ماه مارس همان سال ، بلوشی در اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر در Chateau Marmont ، لس آنجلس درگذشت. کمدین “شنبه شب زنده” در سن 33 سالگی درگذشت.

زلدا سال گذشته به مناسبت ششمین زادروز پدرش در شبکه های اجتماعی سوگند یاد کرد. او گفت: “مثل همیشه ، من اینجا نیستم.” توییت در آن زمانبه “برای من دشوار است که فردی باشم که با مهربانی به نیاز جهان به من اعتراف می کند تا خاطراتش را در یک روز معمولی و خوب به اشتراک بگذارم و در غم از دست دادن او عزادار باشم.

زلدا ویلیامز در گذشته در شبکه های اجتماعی سوگند یاد کرده بود.
زلدا ویلیامز در گذشته در شبکه های اجتماعی سوگند یاد کرده بود.
فیلم سحر و جادو

“همانطور که در گذشته گفتم ، عشق بی حد و حصر شما نسبت به او همیشه در وجود من عمیق بوده است ، اما گاهی اوقات احساس می کنم آن را به عنوان یک بنای یادبود کنار جاده می بینم – نه یک مکان ، بلکه یک شخص – مکانی که مردم از آنجا عبور می کنند و حساب می کنند. عشق او به او آرامش بخش بود. ”

این اقدامات باعث شد زلدا احساس کند که “عمیقاً به جای خاطرات من در حافظه دیگران دفن شده است”.

او گفت: “این در واقع یک تن گل رز در کامیون است.”

زلدا ویلیامز گفت که بود ""عشق بی حد و حصر بی حد و مرز شما به او همیشه در تماس است."
زلدا ویلیامز گفت که شما همیشه تحت تأثیر عشق بی حد و حصر خود به او قرار می گیرید.
تصویر سیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *