از نجات زنبورها تا بتن دوستدار محیط زیست: امیدوارکننده ترین استارت آپ های اسرائیل


بنیانگذاران: Itay Canute، Michal Rovisman، Omar Davide و Yuval Raghu.

منابع مالی: جمع آوری ۲۴ میلیون دلار از ۱۸ سرمایه گذار از جمله: Arison Group، Matias Ventures، Entrée Capital، FirstTime، UpWest، Cibus Fund و iAngels

BeeHero پلتفرمی را توسعه داده است که الگوریتم‌ها، داده‌های بزرگ و مؤلفه اینترنت اشیا را ترکیب می‌کند تا امکان جمع‌آوری داده‌ها از کندوها را به همراه اطلاعات محیطی فراهم کند. این شرکت با شناسایی سلول های در معرض خطر و کاهش مشکلات سلولی از طریق مداخله هدفمند، فرآیند گرده افشانی را بهینه می کند.

داده های سیستم BeeHero در کندوهای عسل در فضای ابری ذخیره می شود، توسط ابزارهای یادگیری ماشینی تجزیه و تحلیل می شود و اطلاعات در زمان واقعی به زنبورداران منتقل می شود. این داده ها به همراه شاخص های محیطی مانند نوع محصول، تراکم و موقعیت جغرافیایی امکان اندازه گیری عملکرد سلول را فراهم می کند. کشاورزان و زنبورداران از این اطلاعات برای کاهش میزان مرگ و میر زنبورها و هزینه های عملیاتی و بهبود کارایی گرده افشانی استفاده می کنند.

۵ نمایش گالری

مجله Independence 4.5.22 Omar Davide Yuval Regev Itay Honesty بنیانگذاران BeeHeroمجله Independence 4.5.22 Omar Davide Yuval Regev Itay Honesty بنیانگذاران BeeHero

بنیانگذاران BeeHero

(عکس: بارتزی گلدبلات)

بنیانگذاران: مرحوم دکتر شمریت برکول فینکل و ادو سیلا

منابع مالی: جمع آوری ۱۴ میلیون دلار از ۶ سرمایه گذار، از جمله: Barclays، Bridges Israel، Goldacre

ECOconcrete بر بازسازی سواحل با ارائه بتن دوستدار حیوانات تمرکز دارد. این استارت‌آپ بتن ویژه‌ای را برای ساخت‌وسازهای دریایی توسعه داده است که حاوی مخلوطی از مواد است که اسکان حیوانات دریایی را تشویق می‌کند که به تصفیه آب در منطقه کمک می‌کند و محیط را به مناطق ساخته‌شده بازمی‌گرداند، دلگرم‌کننده.

ECOncrete همچنین واحدهای بتنی پیش ساخته را ارائه می دهد که اشکال سنگ های طبیعی مانند استخرهای جزر و مدی را تقلید می کند. علاوه بر این، این شرکت فناوری هایی را برای ایجاد عناصر بتنی برای ایجاد زمینی که رشد پوشش گیاهی را تشویق می کند، توسعه داده است.

۵ نمایش گالری

نصب بتن زیست محیطی در یافا نصب بتن زیست محیطی در یافا

بتن اکو.

(عکس: ECOconcrete®)

بنیانگذاران: Avran Jacob و Yaron Harel.

منابع مالی: ۱۰ میلیون دلار از ۵ سرمایه گذار از جمله: Ecolab، Techstars Ventures و Benhamou Global Ventures جمع آوری کرد.

Ecoplant از فناوری IoT برای صرفه جویی در انرژی و بهبود تعمیر و نگهداری زیرساخت در تاسیسات صنعتی استفاده می کند. راه حل ابری SaaS این راه اندازی را نظارت می کند و با اتصال و نظارت بر سیستم فشار هوا، کمپرسورهای هوا را در کارخانه ها کنترل می کند. این راه حل امکان مدیریت تک کمپرسورها یا کل سیستم را در شرایط مختلف مانند تغییر در تولید و مصرف هوای فشرده میسر می سازد.

سیستم پیش بینی مبتنی بر هوش مصنوعی Ecoplant مصرف انرژی و صرفه جویی در انرژی را بهینه می کند، آلودگی هوا را کاهش می دهد و قطعی های تولید برنامه ریزی نشده را کاهش می دهد.

۵ نمایش گالری

لوگوی ECOPLANTلوگوی ECOPLANT

بنیانگذاران: آوک ران، د. هیلا علملک، د. رون سکسی و دکتر. آریل اسکلان

منابع مالی: جمع آوری ۱۴.۵ میلیون دلار از ۱۴ سرمایه گذار، از جمله: State of Mind Ventures، TechAviv Founder Partners، FoodHack، Pitango Venture Capital و Alumni Ventures

بلانچ با تولید تکه های کامل فیله ماهی گیاهی به عنوان جایگزینی برای غذاهای دریایی خوراکی به کاهش صید بی رویه در اقیانوس ها کمک می کند. اولین محصول این شرکت سالمون چاپی با ارزش غذایی مشابه اصل است.

آزمایشگاه Plantish از تیمی از فناوری غذایی برای تولید پروتئین های منتخب حبوبات، عصاره جلبک و روغن جلبک برای بهبود طعم و تجربه خوردن ماهی استفاده می کند. فناوری پرینت سه بعدی این شرکت همچنین امکان استفاده از آن را برای تولید بخشی از فیله ماهی سالمون پخته در پایان فرآیند فراهم می کند.

۵ نمایش گالری

PLANTISH. آرمPLANTISH. آرم

بنیانگذاران: ادو گرین و اورلی گلیک

منابع مالی: ۷ میلیون دلار از Glilot Capital Partners جمع آوری کرد

ESGgo یک ابزار سازمانی ایجاد می‌کند که به شرکت‌ها کمک می‌کند داده‌های ESG (محیط‌زیست، اجتماعی و حاکمیت) را که برای جمع‌آوری و سازمان‌دهی داده‌ها در معیارهایی که با آنچه در صنعت و حوزه‌هایی که شرکت‌ها در آن فعالیت می‌کنند قابل مقایسه است، درک کنند. . در نهایت گزارش های لازم را تهیه کنید. این محصول به عنوان انباری برای نظارت بر داده ها، تجزیه و تحلیل شکاف و بهینه سازی مبتنی بر هوش مصنوعی ساخته شده است.

۵ نمایش گالری

        ESGGO. لوگو        ESGGO. لوگو

شرکت هایی که در ایجاد لیست شرکت کردند: Bridges Israel، StageOne Ventures، Intel Ignite، Pitango، Vertex Ventures، Grove Ventures، Esil، Value2، Elron Ventures، OurCrowd، Good Company، UpWest، KPMG Israel، Calcalist