استیو نش به اینستاگرام لایو اینستاگرام کری ایروین گوش نداد

استیو نش به اینستاگرام لایو اینستاگرام کری ایروین گوش نداد


در آینده ای قابل پیش بینی ، کیری ایروینگ به بازی و تمرین با تور ادامه می دهد. به نظر می رسد آنها صحبت از او را به پایان رسانده اند.

اروین چهارشنبه شب سعی کرد هوا را پاک کند اما در عوض آب گل آلود بود. در انحصار طولانی رسانه های اجتماعی ، او در مورد امتناع از تزریق واکسن COVID-19 بحث کرد و گفت که حتی اگر واکسینه نشده باشد اجازه بازی دارد.

اما این امر با امتناع نتس از پیروی از دستور واکسیناسیون شهر نیویورک و تصمیم او برای عدم استفاده از اروین اتفاق نمی افتد و مانع بازی او در خانه می شود. یا به برنامه زنده اینستاگرام ستاره او درباره پرونده استیو نش گوش دهید.

او پنج شنبه قبل از بازی روز پنجشنبه مقابل مینه سوتا گفت: “من به آن گوش ندادم ، فکر می کنم باید همه چیز را که باید در مورد آن بگویم ، گفته باشم.” “اگر چیزی تغییر کرد ، ما در مورد آن صحبت خواهیم کرد ، اما من واقعاً می خواهم جلو بروم و روی راه حل های تیم خود و چالش پیش رو تمرکز کنم.”

پاسخ به سوالی از سوی پست درباره این بود که آیا ایروین همان احساسات خود را به نت نشان داده است یا آیا چیزی در جلسه وجود دارد که نش را شگفت زده کند. از نظر منطقی – به استثنای تکذیب مکرر ایروین در مورد گزارشهای اخیر مبنی بر اینکه او می تواند بازنشسته شود – اشاره او این بود که به او قول داده بودند که می تواند بدون واکسیناسیون بازی کند.

استیو نش و کیری ایروین
گتی ایماژ؛ کوری زیپکین

“اگر از بازگشت به فصلی که به شما وعده معافیت داده شده بود یا نیازی به مجبور شدن به واکسیناسیون ندارید احساس ناراحتی می کنید ، چه می کنید؟” ایروینگ در اینستاگرام لایو گفت. این قبل از شروع فصل مشکلی نیست. این چیزی نبود که قبلاً دیده بودم و به جایی که آماده بودم رسیدم ، این فرصت را داشتم که در مورد آنچه برای من و خانواده ام بهترین است استراتژی کنم. ”

ایروین هرگز نگفت که توسط شخص یا سازمانی گمراه شده است.

NBA دارای یک سری پروتکل های بهداشتی و ایمنی است – اگرچه آنها فاقد امتیاز واکسیناسیون هستند ، چیزی که NBPA با آن مخالف است – هنوز به ورزشکاران غیر واکسینه محدود می شود. NBA معافیت هایی را اعطا می کند ، اما منابع همچنین به پست می گویند که معتقد نیستند ایروین برای آن درخواست داده است.

اندرو ویگینز از گلدن استیت درخواست آزادی مذهبی کرد اما رد شد.

دستورات شهر نیویورک (مشابه بازیکنان داخل سالن سان فرانسیسکو و لس آنجلس) از هر چیزی که لیگ می تواند کنترل کند پیشی گرفته است.

ایروین می گوید: “من به این فکر افتادم که می توانم با توپ بازی کنم و از مهارت هایم برای تأثیرگذاری درست بر مردم استفاده کنم.” “چرا این را روی من می گذاری؟”

براندون گودوین مدافع آتلانتا اخیراً به Twitch گفته است که واکسن برای “شرایط تنفسی جزئی” به پایان رسیده است که پایان فصل 21-29 2020 است.

COVID-19 جان بیش از 700000 نفر را در ایالات متحده گرفته است. یک مطالعه علمی اخیر نشان داد که از ماه ژوئن بیش از 90،000 مرگ ناشی از واکسن قابل پیشگیری بود و تنها در ماه گذشته ، 49،000 ممکن است سرسام آور باشد.

کیری اروین چهارشنبه شب به صورت زنده در اینستاگرام رفت و در مورد واکسن کووید صحبت کرد.
کیری ایروین چهارشنبه شب به صورت زنده در اینستاگرام زنده پخش شد و در مورد واکسن کووید صحبت کرد.
y kyrieirving / اینستاگرام

NBA در 1 سپتامبر به تمام تیم های خود پیامی ارسال کرد مبنی بر اینکه تیم ها از تمام مقررات محلی پیروی خواهند کرد. فرمان نیویورک در 13 سپتامبر برگزار شد.

در 24 سپتامبر ، لیگ اعلام کرد که درخواست ویگینز برای استراحت را رد کرده است. رزمندگان عقب نشینی کردند و بلافاصله واکسینه شدند.

بسیاری در نت امیدوار بودند که اروین به محض شروع اردو واکسینه شود ، اما اکنون به نظر می رسد او به این زودی عقب نشینی نخواهد کرد. وقتی از اش در مورد آزمایش با ترازهای بزرگ س askedال شد ، گفت: “ما باید با نوع جدید لیست خود سازگار شویم.

“وقتی چنین استعدادی منحصر به فرد را از دست می دهید ، نمی دانم آیا در مورد چیز دیگری می توانید بگویید به جز این که لیست شما به نوعی بر اساس پارامترهای داشتن سه پسر ساخته شده است. بنابراین همه باید مکانی یا بیشتر را لغزند. بنابراین ، ما باید در ایجاد دانش نهادی ، رشد گذشته ، روابط ، روحیه تیمی و آن دسته از پیوندهایی که در داخل و خارج از دادگاه تغییر می کند ، موفق باشیم. ”

ایروین گفت موضع وی نه سیاسی است و نه ضد واکسن ، اما عواقب ناخواسته او را به یک راست افراطی تبدیل کرده است ، که توسط دونالد ترامپ جونیور ، سناتور تد کروز و مارجوری تیلور گرین نماینده کنگره مورد تحسین قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *