اسلحه های برتر رنجرز در اولین شکست بازی خالی می شود

اسلحه های برتر رنجرز در اولین شکست بازی خالی می شود


شاید شنیده باشید که واشنگتن-رنگرز سخت تر شده است اما برد آنها در این فصل تا حد زیادی توسط دو ردیف اول تعیین شده است که هنوز باید ارزیابی شود.

بنابراین ، اگر می دانید که نه میکا سیبانژاد و نه آرتمیس پانارین در بازی باز چهارشنبه شب مقابل پایتخت شلیک نخواهند کرد ، به جرات می توان گفت که هر شش نفر از شش تیم برتر ، از جمله کریس کرایدر ، کاپو کوکو ، رایان استروم و الکسیس لفرنیر ، به نظر شما بازیکنان چگونه واکنش نشان دادند؟

درست. 5-1 در برابر امتیاز نهایی بازی که بر اساس شکست در 5 ماه ساخته شده است.

وقتی کار تمام شد ، تیم مراقب بود که به خودش حمله نکند. با این حال ، تام ویلسون مورد حمله قرار نگرفت. هیچکس در بازی پیراهن بلوز ، سامی بلز ، گام به گام مورد ضربه قرار نگرفت – اما هرگز از کنترل خارج نشد.

شماره 7: آقای ویلسون برای 0:09 روی یخ بود که سرمربی جرارد گالانت سیبانژاد خط بالای ردیف چهارم را از جمله رایان ریوز شروع کرد.

اما مهمترین آمار در اینجا آمده است: واشنگتن پس از سه گل بازی با قدرت در بازی اول 1-0 عقب افتاد ، سپس در بازی PPG دیگر در ساعت 12:38 با نتیجه 2-0 پیش رفت و 24 ثانیه بعد در 18 فینال دوره دوم: 41 گل به طور مساوی به هدف ضربه نزنید آنها پنج میانی را در 20 دقیقه بدون شوت از 13:33 تا 3:50 تا 17:23 به پایان رساندند.

میکا سیب نژاد و رنجرز در شکست شب ابتدایی فصل 5-1 پاسخی برای پایتخت ها نداشتند.
میکا سیب نژاد و رنجرز در شکست شب ابتدایی فصل 5-1 پاسخی برای پایتخت ها نداشتند.
گتی ایماژ

پس از مسابقه ، پس از شروع دوران گالانت با صدای بلند ، پیراهن آبی ها گفتند آنقدرها هم بد نیست که نمره یا چشمان شما نشان می دهد. هر دو سیبنژاد و آدام فاکس به نمونه ای از چندین مورد که قبل از بی انضباطی سه PPG در واشنگتن ایجاد شده بود اشاره کردند.

سیب نژاد ، که سه بار تلاش کرد ، گفت: “من فکر می کنم وقتی بازی 2-0 بود ، ما کمی ناامید بودیم که بتوانیم تعقیب را برطرف کنیم.” “ما کمی در مورد آن صحبت کردیم و کمی از بازی خود خارج شدیم. نمی دانم آیا ما بی صبر بودیم و سعی می کردیم آن دو گل را در اسرع وقت پس بگیریم. ”

الکس جورجیف شروع فوق العاده ای در دروازه داشت. همیشه تعجب آور است که تیم شماره 1 تکلیف اولیه را دریافت نکرده است. گالانت با مربی هدفمند بنوا آلر صحبت می کند و به نظر می رسد پیراهن بلوز تیمی خسته است که ایگور چسترکین را آماده می کند تا ستاره ها پنجشنبه پارک ها را باز کنند.

جورجیف رنجرز هیچ پولی برای بازی خرج نکرد – پیراهن آبی ها گلزنی نکرد تا اینکه تغییر مسیر قدرتمند هنری کرویدر در 9:13 در دوره سوم نتیجه را به 4-1 رساند – و او قربانی بیش از تعداد اوورس مورد نیاز شد. در چند موردی که بلوشرت بر آن تأکید کرد نمی تواند اشتباهات همکارانش را پاک کند.

با وجود این مکانیسم تصمیم گیری ، گویی کیسی استنگل وایتفورد تا سومین بازی جام جهانی شروع نکرد تا به نحوی زمین چپ را در ورزشگاه به میدان برساند ، همانطور که مربی در دهه 1960 انجام داد. -از دست دادن ورزش برای دزدان دریایی.

بلز چشمگیر از همان ابتدا قدرتمند بود زیرا جزایر مانند مت مارتین و کال کلاتربک حمله کردند. همچنین ، رنگرز در 6 دقیقه ابتدایی موقعیت های طلایی زیادی را ایجاد کرد ، در حالی که ویتک وانز در مسابقه اول فاکس را در اولین نوبت و سپس بیش از 5 دقیقه در مسابقه زمین زد و تی جی اوشی پیشرو واشنگتن بود. اما بعد دیگر چیزی نبود.

رنجرز نتوانست این شلوغی را ایجاد کند. آنها نمی توانند یک بازی دوچرخه سواری تولید کنند. نظم و انضباط آنها از بین رفت. گالانت گفت: “آنها خیلی زیاد ، خیلی زیاد روابط بد داشتند” و در حالی که کوتاه مدت 5:34 بود ، موفقیت کپس با برتری این مرد این تعداد را کاهش داد.

اگر به دنبال خط نقره ای در این ابر بودید ، کاکو یک شب قوی در منطقه حمله داشت ، پنج شوت از جمله چندین موقعیت مناسب برای گلزنی را ثبت کرد و سه ضربه بهتر را در هفت تلاش با پیشرفت بازی داشت.

تصور یک سر و صدای بزرگ در خارج از دروازه دشوار است. در حال حاضر لازم نیست که فرمان در برابر دالاس سخت باشد. باید بهتر باشد. بهتر. در مورد تیم صدق می کند. در مورد سیبنزاد و پانارین صدق می کند. مربوط به شش مورد اول است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *