اسناد هک شده صدها سوگند یاد شده را از طریق نیوجرسی نشان می دهد

اسناد هک شده صدها سوگند یاد شده را از طریق نیوجرسی نشان می دهد


طی یک دهه گذشته ، ده ها افسر مجری و سابق نیروی انتظامی در نیوجرسی توسط یک هکر ناشناس بر اساس تجزیه و تحلیل WNY / Gothamist در ارتباط با شبه نظامیان راست گرای ضد راست افراطی موسوم به سوگند خوردن به مقامات نظامی و دولتی.

در پاسخ ، دادستانی کل ایالت گفت که این یافته ها ناراحت کننده است و در حال ارزیابی “چه اصلاحاتی برای ریشه کن کردن افراط گرایی اجرای قانون است.” این فشار پس از گزارش هایی مبنی بر ارتباط برخی از مقامات NYPD با این گروه از طریق اطلاعات هک شده ، از جمله نام اعضا و سایر اطلاعات شخصی ، که ماه گذشته توسط WNYC / Gothamist گزارش شده بود ، انجام می شود. بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک دستور تحقیق درباره اتحادیه ها را صادر کرد.

توجه اعضا به دادستان های فدرال که در مورد سقوط 6 ژانویه در کنگره ایالات متحده تحقیق می کنند ، سوگند یاد کردند. تصاویر ویدئویی این درگیری نشان می دهد که گروهی در هنگام ورود قوه قضائیه به تشکیل ارتش ، علامت قسم خورده و نشان سوگند را بر تن کرده اند. هجده نفر از اعضای این گروه به اتهام توطئه محکوم شده اند و حداقل پنج نفر به اتهامات خود اعتراف کرده اند.

در حال حاضر ، هیچ قانونی در نیوجرسی وجود ندارد که گروه های دارای ارتباطات امپریالیستی سفیدپوست و پسران مغرور یا سه درصد سوگند خوانان یا دیگر سازمان های مشابه وابسته به نیروی انتظامی یا دیگر مقامات دولتی در حمله به کاپیتول را ممنوع کند. به

با این حال ، دفتر دادستانی کل ایالت گفت که اداره پلیس و سایر مقامات محلی این قانون را دارند تا اطمینان حاصل کنند که انجمن ها و رفتارهای خصوصی کارکنان با وظایف آنها در قبال عموم مغایرت ندارد ، تا زمانی که این مقامات قانونی به طور نامناسب نقض نشوند. حقوق اصلاحیه اول. این دفتر گفت که در حال بررسی تغییرات لازم برای جلوگیری از پیوستن گروه های افراطی به دستگاه های اجرای قانون در این ایالت است.

استیون بارنز ، سخنگوی سازمان ملل ، گفت: “ایجاد و حفظ اعتماد در جوامعی که به آنها خدمت می کنند – به ویژه جوامع آسیب پذیر که در گذشته توسط گروه های نفرت هدف قرار گرفته بودند – برای اطمینان از غیرحزبی بودن و غیرحزبی بودن سطوح اجرای قانون ما ضروری است.” اندرو برک ، دادستان کل نیوجرسی

به گفته محققان ، استوارت رودز ، بنیانگذار Affidavits ، مدتهاست که به عنوان بخشی از یک استراتژی بلند مدت برای به چالش کشیدن قدرت های دولت فدرال به عنوان بخشی از یک استراتژی بلند مدت برای به چالش کشیدن دولت فدرال ، به دنبال جذب افسران فعلی و سابق نظامی و انتظامی بوده است. اقتدار. گروه های نفرت شبه نظامیان ادعا می کنند که بیش از 30 هزار عضو برای پرداخت دارند و از طرف مرکز حقوق فقر جنوبی و انجمن مبارزه با افترا به عنوان یک گروه افراطی معرفی شده است.

داده های اعضای قسم خورده توزیع شده به یک سازمان رسانه ای غیر انتفاعی به نام DDOS (توزیع توزیع) فاش شد و به صورت آنلاین برای شناسایی اعضای ادعا شده گروه شبه نظامی استفاده شد. میزان مداخله فرد را مشخص نکنید.

گزارشات نشان می دهد که اعضا تشویق شده اند تا مهارت ها و تجربیاتی را که می تواند برای شبه نظامیان مفید باشد ، ذکر کنند. از بین بیش از 500 نفر با آدرس نیوجرسی ذکر شده در داده ها ، بسیاری از آنها طیف وسیعی از مهارت های آموخته شده را در طول سالهای خدمت در اجرای قانون ، ارتش ایالات متحده و سایر موقعیت های بخش دولتی توصیف کردند.

در یک یادداشت آمده است: “من می خواهم تا آنجا که می توانم با دانش خود در مورد کامپیوتر و شبکه به مردم کمک کنم.”

یکی دیگر می گوید: “من آموزش نیروی واکنش دفاعی (نیروی دریایی SWAT) دارم.”

با مرور سوابق WNYC / Gothamist افسران فعلی و سابق اصلاحی ، آتش نشانان ، EMT ها و بسیاری دیگر از کارمندان دولتی در سراسر ایالت پارک مشخص شدند.

در پاسخ به این یافته ها ، الکساندرا آلتمن ، سخنگوی فرماندار نیوجرسی فیل مورفی ، خاطرنشان کرد که گروه های افراطی مانند سوگند یاد شده “ساختار دموکراسی ما را تهدید می کنند”.

آلتمن گفت: “فرماندار مورفی نسبت به کسانی که داوطلبانه در فعالیت های تروریستی بومی شرکت می کنند و کسانی که این کار را انجام می دهند تا حد وسیع قانون پاسخگو نیست.”

بیش از یک دهه است که مقامات مجری قانون فدرال نگران این هستند که گروه های راست افراطی در نهادهای پلیس نفوذ کنند ، زیرا می ترسند که این امر مانع تحقیقات فعال و توانایی مقامات منتخب در اجرای دستورات دموکراتیک شود.

سناتور نیوجرسی ، کوری بوکر گفت که از حضور نام مقامات و اطلاعات شخصی در داده های اعضا نگران است.

بوکر در ایمیلی گفته است: “سوگند خوردگان یک شبه نظامی ضد دولتی هستند که از دستوراتی که با آنها مخالف هستند سرپیچی می کند-این کاملا با سوگند واقعی در جهت حمایت و خدمت به قانون و اجرای صحیح آن در تعارض است.” “من به ویژه نگران حضور اعضایی هستم که به دلیل دیدگاه های قومی این گروه و دخالت در قیام 6 ژانویه در حال حاضر افسران پلیس هستند و می دانم که مأموران اجرای قانون هستند که مشکلات من را به اشتراک می گذارند.”

صدها نفر از طریق نیوجرسی سوگند یاد کردند

نام سوگند یادآور سوگندی است که اعضای ارتش برای حفظ قانون اساسی قائل شده اند. از زمان تأسیس این گروه در سال 2009 ، این گروه تفسیری از سوگند به دست راست افراطی ارائه کرده است که دولت فدرال آن را دیکتاتوری تحت کنترل می داند.

پروفسور سام جکسون از دانشگاه آلبانی ، که کتابی درباره سوگند یادداشت نوشت ، گفت که این گروه به طور خاص نیروهای پلیس و ارتش را به دلیل اقدامات ستیزه جویانه و ضد لیبرالی خود مانند اقدامات کنترل اسلحه یا محدودیت های اضطراری کووید -19 هدف قرار می دهد. بنابراین آنها فعال هستند. می توان آنها را غیرفعال کرد

جکسون گفت: “اگر می توانید ابتدا به سراغ آن جمعیت بروید و آنها را متقاعد کنید که چنین اقدامی خلاف قانون اساسی و ضد آمریکایی است ، شاید بتوانید مردم را از اجرای این دستورات بازدارید.”

برای تأیید هویت افرادی که با سوگندنامه امضا کرده اند ، لیست هک شده WNYC / Gothamist شامل صدها آدرس ایمیل و آدرس خانه است که در خبرنامه ها ، رسانه های اجتماعی و پایگاه های داده دولتی و علیه کارکنان دولت فدرال ، حقوق و دستمزد یافت شده است. حقوق و دستمزد اطلاعات حقوق و دستمزد. نتایج نشان می دهد که این گروه شبه نظامی طی سالهای گذشته تعداد قابل توجهی از مجریان قانون و افسران نظامی فعلی و سابق را در نیوجرسی به خدمت گرفته است.

اسامی ، کدهای تلفن و آدرس تقریباً 20 افسر پلیس و اصلاح طلب که طی دو سال گذشته به طور فعال لیست شده اند ، مطابق آن گزارش است. اینها شامل مقامات جرسی سیتی و پترسون ، دو از بزرگترین و متنوع ترین شهرهای این ایالت ، و جوامع روستایی و حومه می شود.

WNYC / Gothamist به دنبال تماس با تمام افسران فعال و سابق اجرای قانون بود که می توان از داده های عضویت آنها را شناسایی کرد. بسیاری از آنها به تماس های تلفنی ، پیام های متنی یا ایمیل های درخواست بازخورد پاسخ نمی دهند. معدود افرادی که این کار را کردند گفتند که دیگر در تیم فعالیت نمی کنند.

تحقیقات همچنین 15 نفر دیگر را که دارای تجربه نظامی هستند یا گفته می شود قابل شناسایی هستند ، شناسایی کرد. سه نفر دیگر از سال 2020 در پایگاه حقوق و دستمزد کارکنان دولت فدرال ظاهر می شوند ، از جمله افرادی که توسط وزارت امنیت داخلی فهرست شده اند.

17 عضو دیگر خود را با نام آتش نشانان فعلی و سابق نیوجرسی ، امدادگران و سایر عوامل اولیه تشخیص می دهند.

مایک ژرمن ، مأمور سابق FBI که در مورد افراط گرایان راست افراطی تحقیق می کند ، هشدار داد که حضور سوگند خوانندگان در اورژانس می تواند اعتماد عمومی به چنین سازمان هایی را تضعیف کند.

وی گفت: “مردم به این بستگی دارند که آنها وارد جامعه شوند و کار خود را به طور عادلانه و برابر با هر قربانی انجام دهند.” بنابراین ، اگر آنها قانون اساسی را به گونه ای تفسیر کنند که قسمتی از جامعه را حذف کرده باشد ، مشکلی ایجاد می کند. “

این گروه گزارش می دهد که در سال 2014 ، یک افسر اصلاح طلب که در حال حاضر در کلانتری در ایالت پوزیدون مشغول به کار است هزینه عضویت سالانه را پرداخت می کند. مشخص شد که این مقام عضو هفت گروه افراطی و ضد مسلمان در فیس بوک است. برای آزمایش 2019 توسط برنامه رادیوی عمومی فاش کردنبه به گفته NJ.com ، این افسر همچنین بخشی از صفحه جنوب-جنوب با عنوان جنگ های صلیبی علیه زوال بود. وی به درخواست اظهار نظر از طریق تلفن ، ایمیل یا پیام متنی پاسخ نداد.

یکی دیگر از مأموران اجرای قانون نیوجرسی که روی سیاهههای مربوط ظاهر شد ، کارآگاه کریگ ایکائوسی بود که در حال حاضر در دادستانی شهرستان هادسون در جرسی کار می کند. در یک تماس تلفنی کوتاه ، این مقام تأیید کرد که اطلاعات خود را بصورت آنلاین در فرم تعهدنامه وارد کرده است ، اما گفت که “او سالها پیش برای” مشارکت ایمیل “برای متمایز کردن رویدادهای جاری و دیدگاههای رسانه های اصلی فعالیت کرده است.” من هرگز با کسی ملاقات کرده یا صحبت کرده است. “

جنیفر موریل ، سخنگوی دادستانی شهرستان هادسون ، گفت که آژانس وی در حال بررسی رابطه این افسر با سوگند یاد شده است و از دفتر دادستان کل درخواست مشاوره می کند. او گفت که هرگونه اطلاعاتی به FBI ارسال می شود.

موریل در ایمیلی گفت: “هر یک از اعضای نیروی انتظامی باید به وضوح نگران مشارکت در چنین گروهی باشد.”

“چالشی برای دموکراسی ما”

گوربیر گروال ، دادستان وقت نیوجرسی در شهادت خود در کنگره در اوایل سال جاری هشدار داد که شبه نظامیان افراطی تهدیدی برای ایالت هستند.

گروال با اشاره به افشای سال 2013 مبنی بر اینکه سه درصد از اعضا در اداره پلیس جرسی سیتی مشغول به خدمت هستند ، در کمیته فرعی برتری بر خشونت سفیدها گفت: “سازمان های اجرای قانون نیوجرسی خطر نفوذ افراط گرایی شبه نظامیان را در صفوف آنها شناسایی کرده اند.”

اما مشخص نیست که مقامات محلی برای مقابله با چنین خطرات تا کجا پیش خواهند رفت. دفتر شهردار جرسی سیتی ، دفتر شهردار پترسون یا کلانتر پاسور پاسخی به س questionsالاتی مبنی بر اینکه آیا پیوندهای واضح کارکنان آنها با گروه های افراطی خط مشی های پرسنلی آنها را نقض کرده یا برای تحقیقات بیشتر مناسب است ، ندادند.

آلمانی ، مامور سابق FBI ، گفت اعتماد عمومی به اداره پلیس و سایر آژانس های خط مقدم بستگی به بررسی دقیق روابط هر یک از کارکنان دولت با هر افسر یا سوگند – در سازمان های دیگر ، از جمله هرگونه دعوی حقوق مدنی یا شکایت مدنی دارد. آنها می توانند به عنوان علائم هشداردهنده دیگری عمل کنند.

اما او از مقامات دولتی خواست مراقب باشند. برخی از امضاکنندگان این گروه استدلال کردند که آلمانی ها ممکن است ایدئولوژی آن را اشتباه درک کرده باشند یا دخالت کمی داشته باشند. او گفت که دیگران باید از نقش هایی که افراد با آن روبرو هستند حذف شوند یا از نیرو حذف شوند.

آلمانی گفت: “همه چیز یا هیچ است.” “ممکن است عده ای بفهمند این سازمان دقیقاً چیست یا نفهمیده باشند که چگونه چنین ایده ای می تواند مردم را قبل از 6 ژانویه به دردسر بیندازد.”

با این حال ، جان لوئیس ، پژوهشگر برنامه افراط گرایی در دانشگاه جورج واشنگتن ، گفت که در حالی که به مقامات دولتی باید روند مناسب رسیدگی شود ، مقامات باید این شجاعت را داشته باشند که تهدید افراط گرایی را جدی گرفته و تحقیقات دقیق را انجام دهند.

لوئیس گفت: “مردم آمریکا و تعداد زیادی از مقامات منتخب از این تهدید راضی هستند و من فکر می کنم این یک چالش اساسی برای دموکراسی ما است.” گروه هایی مانند سوگند یادکنندگان و دیگر گروه های افراطی ضددولت واقعاً در تلاش هستند تا این سیستم دموکراتیک را از درون بشکنند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *