اشکال این تصویر چیست؟ وقتی عکسها فیلم ناسالم می شوند – اطلاعات پاپ


سشاید باید قالب فیلم ما به ورودی کشیده شود هر دو ارتباط نزدیک بین شخصیت ها بدیهی شود. شاید قهرمان ما خواستن به ۱ دوم عزاداری داشته باشد. وقت کدام ممکن است عکس را همراه خود خوب بدنه انصافاً ببندیم. ممکن است خوب تصویر آسان در نظر گرفته شده می کنید – با این حال ۹. الگوی‌های زیادی اجتناب کرده اند عکس‌های اصلاح شده زشت موجود است کدام ممکن است جاستین گربر آن‌ها را به صورت اینترنت توییت کرد. رشته اجتناب کرده اند عکس های ناموفقی کدام ممکن است او در یک واحد سال دیده است، برای ادغام کردن سه دهه سینما اجتناب کرده اند نفرین آمیتیویل در دهه ۹۰ به همان اندازه چالش آدام امسال..

گربر تصاویری را در فیلم پیدا می تنبل کدام ممکن است همراه خود چهره سرها تکامل ندارد، اندام ها نامتناسب هستند، نورپردازی ناسازگار است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس زمینه ها بی شرمانه جامد هستند. این پدیده با بیرون ملاحظه به سبک فیلم، گذشته تاریخی اکران هر دو اندازه ساخت صدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدها به نظر می رسد شده است. با این حال چرا او این عکسها زشت را برای دیدن همه گذاشت؟

جیغ ۲ (۱۹۹۷) pic.twitter.com/eKT5jv5iXN

— جاستین گربر (@JustinGerber7) 5 مارس ۲۰۲۲

n، «url»: «https://twitter.com/JustinGerber7/status/1500210341917167617»، «id»: «۱۵۰۰۲۱۰۳۴۱۹۱۷۱۶۷۶۱۷»، «hasMedia»: false، «rolled»، «P: Tirline»: «Tirline» ” تأمین: “:” Twitter “,” elementId “:” a0090435-8635-4a67-be90-dc954292c883 ″}} ”/>

ست روتلج، دستیار کارگردان هنری، دانستن درباره توسعه مخلوط آوری تصاویری اجتناب کرده اند این بازو می گوید: «به طور معمول است این ساده خوب کابوس است. سناریوهایی کدام ممکن است با بیرون هیچ اندیشه ای نوشته شدند چه چیزی موجود است هر دو ۹. روتلج در سال‌های جدیدترین در چندین این سیستم تلویزیونی مهم، اجتناب کرده اند Snowpiercer گرفته به همان اندازه Batwoman را انتخاب کنید و انتخاب کنید Supergirl، کار کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جاری حاضر به فرماندهی فیلمبرداری خوب فیلم عاشقانه جوانان Disney+ است. این به معنای تحمیل انواع زیادی سلفی تلفنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکس های خانوادگی طراحی شده در فراگیر خانه شخصیت ها است.

او می‌گوید: «اصولاً ممکن است گروه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محل قرارگیری‌ها را انجام می‌دهم، متعاقباً حاوی جمع کردن این عکسها فتوشاپی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی در پس‌زمینه می‌شوم. اصولاً بخش هنری به چیزی مشابه با “هی، می‌توانی خوب تصویر پس‌زمینه برای این مرد بسازی کدام ممکن است به هیچ وجه در تلویزیون نمی‌بینیم؟” “

اگر فیلمنامه تصویری دنج اجتناب کرده اند ۲ نفر در آغوش گرفته می‌خواهد، روتلج باید این کار را انجام دهد. راه رفع واضح اینجا است کدام ممکن است خوب عکسبرداری همراه خود بازیگران انجمن دهید، با این حال این سیستم های متناقضی برای تصور موجود است. اگر بازیگران نتوانند او را همزمان در حین ساخت در صحنه فیلمبرداری قرار دهند، اجتناب کرده اند آنها درخواست شده است می‌شود سلفی‌هایی را کشتی کنند کدام ممکن است بتوان آنها را به هم متصل کرد. با این حال این در همه زمان ها طبق این سیستم پیش نمی رود. دن یرهی کارگردان هنری کهنه کار می گوید: «ممکن است اجتناب کرده اند آنها عکس می خواهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس مشاور آنها عکس های بازیگر را برای شما ممکن است کشتی می تنبل. مثل اینجا است کدام ممکن است “۹، باید آرزو داری بی خانمان را ورزشی کنی!”

یری اجتناب کرده اند اوایل دهه هفتاد در آثار هنری سینما را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویزیون کار کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه او به فرماندهی عکسها بدنه شده در Resident Evil: Retribution در سال ۲۰۱۲ بود – کدام ممکن است در موضوع گربر شناخته شده به عنوان الگوی ای اجتناب کرده اند اصلاح نامشخص به نظر می رسد شد. سکسی کن

یری می گوید: «باید در تذکر داشته باشید کدام ممکن است آنچه در زنجیره مسائل در حال وقوع است به طور خودکار در حال وقوع است. اول صبح دوربین را مسدود می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاهی بعدازظهر برمی گردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات را روشن می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا طرف تولید دیگری را نماد می دهم.

اصلاح (۲۰۱۱) pic.twitter.com/e2C9yA7KLd

– عنوان لذت بخش (@iekobrid) 7 مارس ۲۰۲۲

n، “url”: “https://twitter.com/iekobrid/status/1500725935997337602″، “id”: “1500725935997337602”، “hasMedia”: نادرست، “عملکرد”: “ThirckingPar،” تأمین “Thircking” “: “Twitter”، “elementId”: “8884778d-a08d-444d-a13e-577b421914e4 ″}} “/>

این ممکن است باعث عوارض شود. تصور کنید در جاری ترتیب خوب بدنه عکس هستید کدام ممکن است طوری طراحی شده است کدام ممکن است روی خوب کابینت اجتناب کرده اند راه در اطراف خارج اجتناب کرده اند فوکوس باشد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس خوب بازیگر بداهه آن را در حالی کدام ممکن است دوربین در جاری حرکت است برمی دارد. این تصویر اخیراً اجتناب کرده اند خوب لباس خاص به ۱ مناسبت با بیرون جایی برای پنهان شدن بهبود یافته است.

در گذشته اجتناب کرده اند ایجاد ۴K، مردمان واقعاً اجتناب کرده اند این مسائل آگاه نبودند. ما اکنون HDTV داریم کدام ممکن است هر بیننده مشتاقی می‌تواند آن را متوقف تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تجزیه و تحلیل آن بپردازد، متعاقباً سوراخ‌های به سختی در ساخت به نظر می رسد می‌شود، مشابه با دره‌های خشک، را انتخاب کنید و انتخاب کنید صنعت فیلم باید همراه خود آن سازگار شود. روتلج می گوید: «به همان اندازه اوایل دهه ۲۰۰۰، {هیچ کس} اهمیتی نمی داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تحویل داد زمان این اشکال شدیدتر تبدیل می شود.

با این حال او تمایل دارد خوب عامل را روشن تنبل: این نتیجه کار تنبل هر دو بی انگیزه نیست. او می‌گوید: «هرکسی کدام ممکن است می‌بینم روی این مسائل کار می‌تنبل واقعاً اهمیت می‌دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌خواهد بهتر از کار را انجام دهد. روزی کدام ممکن است این مسائل در حال وقوع است، هر دو به {این دلیل است} کدام ممکن است {هیچ کس} زمان هر دو دارایی ها اجباری برای انجام مناسب آن را ندارد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل انجام است این شخص خاص باشد کدام ممکن است نسبت به آن است بافت بدی داشته باشد.

Yerhee می گوید: «برای هر دلار خارق العاده است. یعنی «پول را اجتناب کرده اند مکان می‌گذارید؟» را انتخاب کنید و انتخاب کنید {برای بسیاری} اجتناب کرده اند محصولات، عکسها سرپایی در انتخاب نیستند.

“{به خاطر داشته باشید} کدام ممکن است آنها فیلم نامیده می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای تبصره در یک واحد صفحه کامپیوتر عظیم طراحی شدند، ۹ اینکه مکث را انتخاب کنید و انتخاب کنید بزرگنمایی شوند.” طراحی