اعتماد اقتصادی آمریکا تیره می شود – در اینجا چیزی است که آمریکایی ها انجام می دهند – خبرگزاری بست بیست


در IBD /نکته شاخص خوش بینی اقتصادی، معیاری پیشرو برای اعتماد مصرف کننده، ۴.۳ واحد یا ۹.۵ درصد از ۴۵.۵ در آوریل به ۴۱.۲ در ماه می کاهش یافت. در سپتامبر سال گذشته، شاخص به زیر ۵۰.۰ کاهش یافت که به عنوان منطقه بدبین تعریف شده بود و برای ۹ ماه متوالی در آنجا باقی مانده است. اینجا بیشتر بیاموزید و این را در نمودار زیر ببینید.

نکته جالب توجه در مورد این نمودار این است که امروزه وضعیت مالی شخصی آمریکایی ها چندان بد نیست، اگرچه روند قطعاً کاهش یافته است. این چشم انداز شش ماهه است که بیش از همه نگران کننده است. آنها ساختمان ابرهای طوفانی را می بینند. این تصور باعث می شود که تصمیمات خرید منفی شود و سپس به یک پدیده خودشکوفایی تبدیل شود. از نظر سیاسی نیز برای دموکرات ها در انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ دردسر ایجاد می کند.

این امر با چشم انداز دستمزدها که مطابق با تورم است تشدید می شود. همانطور که کارفرمایان برای نیروی کار کمیاب رقابت می کنند، دستمزدها افزایش یافته است. در آخرین گزارش مشاغل، میانگین درآمد ساعتی با ۱۰ سنت یا ۰.۳ درصد افزایش به ۳۱.۸۵ دلار رسید. این افزایش نسبت به سال قبل ۵.۵ درصد بوده است. اکثر پاسخ دهندگان (۵۱ درصد) می گویند که دستمزد آنها با تورم همگام نبوده است. تنها یک نفر از هر شش (۱۸٪) می گوید که دارد.

این فرض را بر این می‌گذارد که با چشم‌انداز منفی آینده، کسب‌وکارها کاهش می‌یابند و نه تنها دستمزد آمریکایی‌ها با تورم همخوانی نمی‌کند، بلکه شاید آنها باید نگران این باشند که آیا حتی شغلی دارند یا خیر.

درآمد - همگام - با تورم 2022-04

طبق قانون سوم نیوتن، برای هر عمل، واکنشی برابر و مخالف وجود دارد. حتی در مورد اقتصاد نیز صدق می کند. در نتیجه تورم، آمریکایی ها در حال کاهش هزینه های خانوار هستند. تقریباً سه چهارم (۷۲٪) از پاسخ دهندگان گفتند که هزینه های خانوار را کاهش داده اند. به اندازه کافی جالب توجه است که کاهش هزینه ها در بین افراد در هر سن و سطح درآمدی دیده می شود.

کاهش هزینه های خانگی 04-2022در میان کسانی که کاهش می دهند، بیشتر کاهش ها در زمینه سرگرمی (۹۱٪)، غذا خوردن در خارج از منزل (۸۹٪)، سفر تعطیلات / تعطیلات (۸۹٪)، و عضویت / لغو اشتراک (۸۳٪) اتفاق می افتد. قیمت بالای بنزین ۷۳ درصد را مجبور به کاهش رانندگی محلی کرده است. بسیاری (۷۲٪) حتی از اهداف خوب مانند کمک های خیریه کم می کنند. بیش از دو سوم (۶۷٪) خانواده ها مراقب هزینه های مواد غذایی هستند.

بنابراین چیزهای «خوشحال بودن» زندگی باید از بین بروند. این معمولاً اولین چیزی است که در زمان سخت شدن اتفاق می افتد. اگر در یکی از این نوع مشاغل کار می کنید، ممکن است بخواهید «طرح B» خود را فعال کنید. از طرف دیگر، باید شروع به جستجوی راه‌های جدیدی برای سرگرم کردن خود کنید – که همچنان به شما امکان می‌دهد با دنیای بیرون درگیر شوید و نه آنلاین در زیرزمین.

کدامیک از-فعالیت‌های-زیر-را-کاهش داده‌اید 04-2022

به طور کلی، افرادی که به حزب رئیس جمهور تعلق دارند نسبت به افراد وابسته به اپوزیسیون نسبت به اقتصاد خوشبین ترند. دموکرات ها با ۶۲.۲ بالاترین سطح اعتماد را دارند و پس از آن مستقل ها با ۳۲.۸ و جمهوری خواهان با ۲۴.۰ قرار دارند.

دموکرات ها از دسامبر ۲۰۲۰، ماه پس از پیروزی بایدن در انتخابات، برای تمام ۱۸ ماه در منطقه مثبت باقی مانده اند. اعتماد آنها از ۳۲.۹ در سپتامبر ۲۰۲۰ به ۷۳.۸ در آوریل ۲۰۲۱ رسید. با این حال، به تدریج به ۶۲.۲ کاهش یافته است که ۱۱.۶ واحد یا ۱۶ درصد در سیزده ماه گذشته کاهش یافته است.

IBD_TIPP-Economic-Optimism-Index-By-Partyاز نظر سیاسی در حال حاضر، دموکرات‌ها هنوز از شوک تورمی کنونی آسیبی ندیده‌اند. با این حال، در جمعیت شناسی کلیدی استقلالی ها، این موضوع در حال تبدیل شدن به یک موضوع واقعی است. “فک زدن” توسط این سیاستمداران، رای دهندگان آنها را متقاعد کرده است که همه چیز خوب است. اما دموکرات‌ها می‌دانند که صحبت‌ها در نهایت ارزان می‌شود و آنها باید راه‌حل‌های واقعی یا انحراف داشته باشند. این انحرافات همان چیزی است که می تواند در کل برای همه ما خطرناک باشد. جنگ بیشتر، هراس همه گیر دیگری برای سرپوش گذاشتن بر واقعیت؟ نژادپرست خواندن ترامپ و ترامپی ها کافی نخواهد بود.

به طور خلاصه، اعتماد اقتصادی پایین است. سیاست‌های بد اقتصادی دو برابر می‌شوند و عدم قطعیت‌های ژئوپلیتیکی همچنان ادامه دارد و تعادل اقتصادی جهانی را تهدید می‌کند. تورم برای آینده قابل پیش‌بینی ادامه خواهد داشت و در نوامبر ۲۰۲۲ یکی از موضوعات کلیدی مبارزات انتخاباتی خواهد بود.

پست های نمودار روز را بیشتر ببینید.

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.