اعتماد نهادی جدید کم است – به کجا ختم می شود؟ ۲۰ خبرگزاری برتر


ما قبلاً بارها آن را شنیده ایم – “این برای دموکراسی ما بسیار خطرناک است.” اولاً، این یک «دموکراسی» نیست، بلکه یک جمهوری مشروطه است، اما من پرت می‌شوم. خطرات بزرگی که آنها به آنها اشاره می کنند «اخبار جعلی» و «اطلاعات نادرست» است که اعتماد به نهادهای آمریکایی را تضعیف می کند. میم ویدیویی زیر را که این موضوع را در اتاق پژواک رسانه‌های اصلی تبلیغ می‌کرد، به خاطر دارید؟

در یک نظرسنجی اخیر، تنها ۷ درصد از رسانه ها جمهوری خواه معرفی شدند. بنابراین، رسانه‌های امروزی عمدتاً اتاق پژواک ایده‌های چپ هستند. از این رو، روایت غالب رسانه ها این است که بیشتر “اطلاعات نادرست” از سمت راست سیاسی می آید – ما را شگفت زده کرد؟

این “اطلاعات نادرست بسیار جدی” اغلب به دلیل از بین بردن اعتماد به نهادهای ایالات متحده مقصر شناخته می شود. اگر رسانه های جریان اصلی می توانستند به این بی ایمانان آموزش دهند، یا بهتر است بگوییم، آنها را سانسور کنند، آمریکا یک “دموکراسی” فوق العاده خواهد بود.

بنابراین، آمریکایی ها چقدر به نهادهایی که امروز به ما خدمات می دهند اعتماد دارند؟ گالوپ اعتماد عمومی آمریکایی ها به نهادها را خلاصه می کند. گالوپ برای اولین بار در سال ۱۹۷۳ اعتماد به سازمان ها را اندازه گیری کرد و از سال ۱۹۹۳ این کار را سالانه انجام داده است. نظرسنجی سالانه آن از ۱ تا ۲۰ ژوئن انجام شده است. از زمان انجام این نظرسنجی، آمریکا از نظر اعتماد نهادی در پایین ترین نقطه خود قرار دارد. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

روندهای اعتماد در موسسات ایالات متحده 06-2022

اعتماد آمریکایی ها به مؤسسات اصلی ایالات متحده کمتر از سال گذشته است، به طوری که از هر ۱۶ مؤسسه، ۱۱ مؤسسه به طور قابل توجهی کاهش یافته و هیچ یک بهبود نیافته است. بیشترین کاهش اعتماد به دیوان عالی ۱۱ درصد است – همانطور که در اواخر ژوئن قبل از احکام بحث برانگیز دادگاه در مورد قوانین اسلحه و سقط جنین گزارش شد – و ۱۵ امتیاز برای ریاست جمهوری که با کاهش ۱۵ درصدی در تایید شغل جو بایدن مطابقت دارد. توسط رئیس جمهور ایالات متحده تایید شده است. رتبه بندی از آخرین نظرسنجی اعتماد در ژوئن ۲۰۲۱.

به دسته بندی های مختلف اعتماد نهادی ایالات متحده و تغییر نسبی آنها نسبت به سال گذشته در جدول زیر نگاه کنید.

اعتماد به مؤسسات آمریکایی 06-2022

همه گروه‌های حزبی نسبت به سال گذشته نسبت به سال گذشته اعتماد کمتری نسبت به ۱۶ نهاد آمریکایی دارند، با میانگین افت چهار امتیازی در میان جمهوری‌خواهان، پنج امتیازی در میان دموکرات‌ها و شش امتیازی در میان مستقل‌ها.

به همان طبقات اعتماد نهادی ایالات متحده و تغییر نسبی آنها نسبت به سال گذشته همراه با وابستگی به حزب در جدول زیر نگاه کنید.

اعتماد به نهادهای آمریکایی توسط حزب سیاسی 06-2022

با تمام سانسور رسانه های اجتماعی و رسانه های جایگزین، می توان فکر کرد که اعتماد به نهادهای آمریکایی افزایش می یابد. آمریکایی ها اعتماد به نفس بیشتری خواهند داشت، زیرا با همه دیدگاه های سیاسی دست راستی که اعتماد را از بین می برد بمباران نمی شوند.

آه… اما می بینید، این فرض اشتباه بود. این اصلاً مربوط به “اطلاعات غلط” از سوی نهادهای آمریکایی ما نیست. عملکرد خود نهادها ضعیف است. همه محافل سیاسی تا حدودی اینطور فکر می کنند. اعداد نظرسنجی این را به وضوح نشان می دهد – و روند نزولی در حال شتاب است. چرا؟

با سانسور و روزنامه نگاری که اساساً مرده است، نمی توان مواد ضد عفونی کننده برای پاکسازی موسسات ما از سوء رفتار و فساد به دست آورد. با یک سیستم سیاسی یک طرفه که در آن فقط دموکرات ها در کنار جمهوری خواهان که اپوزیسیون کنترل کننده تری دارند، در قدرت هستند، ما چیزی را داریم که برخی ممکن است آن را دولت تک حزبی در آمریکا بنامند.

حقیقت تاسف بار این است که این روند احتمالا تا زمانی که یک تغییر عمده در رهبری آمریکا رخ دهد ادامه خواهد یافت. درباره چگونگی مرگ روزنامه نگاری در این پست بیشتر بیاموزید – “RIP Journalism”.

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.