افتتاحیه Alamo Draft House Lower Manhattan در 18 اکتبر

افتتاحیه Alamo Draft House Lower Manhattan در 18 اکتبر


اولین سایت طولانی مدت منتظر منهتن در Alamo Drifthouse هفته آینده افتتاح می شود – Drifthouse Alamo در دوشنبه 18 اکتبر ، خیابان 28 آزادی در منطقه مالی پایین منهتن افتتاح می شود.

شلی تیلور ، مدیرعامل Alamo Drift House ، در بیانیه ای گفت: “18 ماه گذشته برای صنعت ما غلتکی بود ، اما از همه اینها ، ما به آینده صنعت اطمینان داریم. افتتاحیه تئاتر منهتن تحتانی ما بیانگر این باور ماست که تماشاگران همیشه از تجربه فیلم های نژادی درجه یک مانند ما لذت خواهند برد. “

سالن نمایش 14 منظوره چند منظوره و 598 صندلی محل داون تاون بروکلین خواهد بود که در سال 2016 افتتاح شد و سومین مکان برای خانه پیش نویس Alamo در نیویورک ، یونکرز خواهد بود. RSA از خانواده Wu -Tang همچنین قصد دارد یک فروشگاه ویدیویی با موضوع کونگ فو و یکی را در استاتن آیلند ، ساحل نیو دورپ ، با برنامه ریزی و ذخیره سازی مشترک افتتاح کند.

چند روز اول در منطقه منهتن تحتانی به عنوان یک “باز کردن نرم” در نظر گرفته می شود: تا 21 اکتبر فعال است ، زمانی که مهمانان تخفیف های ویژه ای در مورد غذاهای منتخب و نوشیدنی های غیر الکلی هنگام تمرین دریافت می کنند.

علاوه بر گزینه های معمول غذاخوری Alamo ، چاپخانه در مرکز شهر منهتن واقع شده است و به عنوان “موزه ، مغازه تمبر پستی ، بار و یک مهمانی خصوصی” توصیف می شود. این شامل “بیش از 60،000 بیلبورد فیلم های چاپ شده با نامه از دهه 1980 تا 1930 ، 48 کلاس برای یادگیری نحوه استفاده از ماشین تحریر وندرکوک 1938 و یک نوار مملو از شراب و مشروبات الکلی”.

فلش

B Bro Clin Alamo.

اسکات هاینس / گاتهامیست

بلوک های بزرگتر هزینه مورد انتظار را دریافت می کنند (زمان کشتن ، سم: اجازه دهید قتل رخ دهد ، اجازه دهید قتل هالووین رخ دهد) و هند غربی معروف (جزیره برگمان ، بره) در روزهای افتتاحیه نمایش داده شد. آنها همچنین با مجموعه ای از فیلم ها با عنوان “چراغ های نیویورک: یک قرن سینما در زندگی در نیویورک” مکان جدیدی را در شهر نیویورک و اطراف آن راه اندازی می کنند. آنها از دهه 20 هر دهه یک فیلم را انتخاب کرده اند و می توانید ترکیب زیر را مشاهده کنید.

کارت پستال Alamo Draft House Lower Manhattan کارت پستال

آشپزخانه آلامو

چراغ های نیویورک | یک قرن سینما درباره زندگی در نیویورک

شروع از 18 اکتبر

سرعت (1928)

کینگ کنگ (1933)

روی برج (1949)

شروع از 22 اکتبر

پنجره عقب (1954)

بریفوت در پارک (1967)

تعویض پوتنی (1969)

از 29 اکتبر

خدا به من گفت (1976)

اسمیترین (1982)

Ghostbusters (1984)

مجموعه (1995)

از 5 نوامبر

مرد درون (2006)

زمان خوب (2017)

شیوا کودک (2020)

سرانجام ، با تعداد زیادی فیلم کلاسیک شکرگزاری و کریسمس ، از جمله آماده شدن برای تعطیلات هواپیما ، قطار و وسایل نقلیه ، جن ، چراغ کریسمس در چراغ های ملی ، عشق ، البته داستان کریسمس ، Polar Express ، Gremlin ، Banna ، Batman Return ، با من در سنت لوئیس ملاقات کنید ، این یک زندگی فوق العاده است ، کریسمس سیاه ، کد شماره سانتا کلاوس ، و کارولبه جزئیات این نمایش ها در آینده در دسترس خواهد بود.

در سال 2020 ، اعلام شد که این شرکت اعلام ورشکستگی می کند و چندین مکان در سراسر کشور ، از جمله دفتر مرکزی آنها در آستین را برای همیشه تعطیل می کند. خانه پیش نویس آلامو در قسمت 11 مارس 2021 ثبت نام کرد زیرا سعی کرد در وسط همه گیری زنده بماند و سرانجام آنقدر زنده شدند که افتتاح پنج مکان جدید از جمله این مکان و استاتن آیلند را اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *