افزایش حمایت از کمپین هایی که خواستار عدم پرداخت قبوض انرژی هستند


حمایت از یک گروه کمپین بریتانیایی که از مصرف‌کنندگان می‌خواهد «هر هفته» پرداخت‌های مستقیم قبوض انرژی خود را لغو کنند، در بحبوحه خشم فزاینده عمومی نسبت به افزایش سرسام‌آور قیمت سوخت داخلی دو برابر می‌شود.

یک شرکت بریتانیایی که ۶ هفته پیش تاسیس شده است، گفت ۷۰۰۰۰ نفر متعهد شده اند که بدهی مستقیم خود را از اول اکتبر که افزایش قابل توجهی در پرداخت قبوض انرژی خواهد داشت، متوقف کنند.

در حالی که گروه‌های محلی کمپین خود را در شهرهایی از جمله لندن، برایتون، بریستول، بیرمنگام، منچستر و شفیلد تبلیغ می‌کنند، اعلام کرد که درخواست‌هایی از سازمان‌دهندگان مردمی برای ۱.۶ میلیون آگهی دریافت کرده است، در حالی که دنبال‌کنندگان توییتر آن از ۲۲۰۰۰ به ۷۹۰۰۰ بیش از سه برابر افزایش یافته‌اند. گذشته هفته

با این حال، گروه های مصرف کننده و موسسات خیریه به مصرف کنندگان هشدار داده اند که پایان دادن به بدهی مستقیم می تواند آنها را مجبور به استفاده از کنتورهای پیش پرداخت گران قیمت کند یا به سابقه اعتباری آنها آسیب برساند.

فسخ بدهی مستقیم شما خواهد بود… حذف شما از هر طرح پرداخت موجود [such as a fixed-rate tariff or debt repayment plan] جما هاتوانی، بنیانگذار گروه فیس بوک Energy Support and Advice UK، گفت: «تخفیف خود را از دست خواهید داد و ۷ تا ۸ درصد به صورت حساب های انرژی خود اضافه می کنید.

گروه هاتوانی دولت را تحت فشار قرار می دهد تا کمک های بیشتری را برای خانواده های کم درآمد صادر کند، اما او می ترسد اعتراضات به دلیل عدم پرداخت بودجه عمومی تهدید شود.

اگر نمی‌توانید قبض‌های خود را پرداخت کنید، بهتر است با تامین‌کننده انرژی خود تماس بگیرید. اگر بدهی ندارید، اگرچه شرکت‌ها آن را تبلیغ نمی‌کنند، درخواست تغییر به بدهی مستقیم متغیر به این معنی است که شما فقط برای انرژی مصرف‌شده پرداخت می‌کنید. هر ماه و شما می توانید با کاهش مصرف خود سعی کنید صورتحساب های خود را کاهش دهید.

تنظیم کننده انرژی Ofgem آپدیت بعدی سقف قیمت را در پایان ماه اوت اعلام خواهد کرد. در ماه مه، پس از اینکه Ofgem اعلام کرد نشانه های اولیه حاکی از افزایش سقف قیمت انرژی از ۱۹۷۱ پوند به ۲۸۰۰ پوند بود، دولت یک بسته حمایتی ۱۵ میلیارد پوندی را اعلام کرد.

اما با افزایش قیمت بنزین در هفته‌های اخیر، شرکت مشاوره انرژی Cornwall Insight انتظار دارد این سقف از ۳۳۰۰ پوند و تا ژانویه، زمانی که بررسی بعدی انجام می‌شود، از ۳۶۰۰ پوند عبور کند.

موسسه خیریه National Energy Action می گوید ۸ میلیون خانوار در انگلیس، ولز و ایرلند شمالی در خطر فقر سوخت هستند.

کاهش سود در گروه های انرژی خشم عمومی را نسبت به قبوض داخلی برانگیخته است. بریتیش پترولیوم این هفته بالاترین سود سه ماهه خود را در ۱۴ سال گذشته گزارش کرد و از افزایش ۱۰ درصدی سود سهام خود خبر داد. شل هفته گذشته گزارش داد که رکورد درآمد خود را برای دومین سه ماهه متوالی شکسته است.

بکی، اهل وست دانبارتونشایر، که از حامیان برنامه بدون پرداخت است، به فایننشال تایمز گفت: «قبض انرژی من ۲۱۷ پوند است. [and is] در ماه اکتبر دوباره افزایش پیدا می کند، به این معنی که من برای انرژی خود بیشتر از وام مسکن می پردازم. ”

گروه انتخاباتی درخواست های خود را برای عدم پرداخت دسته جمعی قبض های انرژی با میلیون ها نفری که از پرداخت مالیات رأی گیری در دهه ۱۹۸۰ خودداری کردند، مقایسه کرد که به لغو آن کمک کرد. با این حال، کارشناسان می گویند تفاوت هایی وجود دارد که پیامدهای مهمی برای مصرف کنندگان دارد.

متیو کول، بنیانگذار بنیاد بانک سوخت، یک موسسه خیریه که برای افرادی که در پرداخت با استفاده از کنتورهای پیش پرداخت تلاش می کنند کوپن صادر می کند، گفت: “حذف بدهی مستقیم به این معنی است که تامین کنندگان این کار را انجام می دهند… فرآیند پرداخت بدهی را آغاز کنید.” متر، می تواند از راه دور به پیش پرداخت تبدیل شود، اگرچه تامین کنندگان برای انجام این کار به حکم دادگاه نیاز دارند.”

خانواده‌ها در بریتانیا از ماه اکتبر ۴۰۰ پوند کمک مالی دولتی در قبض انرژی خود در شش اقساط ماهانه دریافت خواهند کرد و خانواده‌ها از مزایای دریافتی کمک بیشتری برخوردار خواهند شد. فعالان می گویند این برای کسانی که پول می دهند کافی نخواهد بود.

او گفت: “پرداخت نکنید، “دولت می تواند در هر زمانی از هم اکنون تا اول اکتبر برای جلوگیری از فاجعه ای که در زمستان امسال در انتظار میلیون ها نفر است، اقدام کند.”