افزایش قیمت فیل جوجه برای پرندگان: اقدام کلاس

افزایش قیمت فیل جوجه برای پرندگان: اقدام کلاس


چه خبر؟

یک دعوی تحت یک دعوی کلاس جدید ادعا می کند که Chick-fil-A علیرغم وعده هایی که به مشتریان می دهد نرخ های کمتری به طور مخفیانه قیمت کالاهای سفارش داده شده برای تحویل را افزایش می دهد.

شاکیان اصلی ، سوزان اوکپر از برانکس و آنیشا پیتمن از NG نیویورک ، ادعا می کنند که با وجود تبلیغاتی که باید 2.99 دلار یا 3.99 دلار بپردازند ، 25 تا 30 درصد از تقسیم مرغ به مصرف کنندگان داده می شود. 28 سپتامبر پرونده در دادگاه فدرال منهتن.

نقاشی وقتی از طریق همان برنامه تلفن همراه سفارش داده می شود یا هنگام تحویل سفارش داده می شود و نه زمانی که در فروشگاه سفارش داده می شود ، تقریباً 30 سفارش مرغ به ترتیب مشابه ارائه می شود.

اوکرپ ادعا می کند که Chick-fil-A هنگام خرید یک ساندویچ لوکس تند برای توزیع از طریق وب سایت Chick-fil-A ، هزینه زیادی دریافت کرد.

در کت و شلوار آمده است: “صدها هزار مشتری Chick-fil-A … آنها هزینه تحویل مخفیانه تحویل مخفی را برآورد کرده اند.”

دادخواست اعتراض طبقاتی می گوید: “این هزینه توزیع پنهان باعث می شود وعده Chick-fil-A در مورد توزیع کم هزینه یک دروغ کامل باشد.”

به شما بیشتر از گزینه وانت Nuggets که برای توزیع درون برنامه ای سفارش داده اید ، داده می شود.

پیتمن و اوکراین ادعا می کنند که Chick-fil-A به دلیل نقض قرارداد و غنی سازی غیرقانونی و شیوه ها یا شیوه های کلاهبرداری و نقض قانون تجارت عمومی نیویورک در رابطه با قانون کلاهبرداری مصرف کنندگان در نیویورک متهم است.

“از ابتدای همه گیری COVID-19 ، Chick-fil-A منتقل شد
آمریکایی ها تمایل چندانی به ترک خانه های خود نداشتند و از فرصتی که به آنها داده شد تا به طور گسترده وارد تجارت توزیع مواد غذایی شوند ، استفاده کردند. “

با مخفی کردن ناعادلانه هزینه های تحویل واقعی ، Chick Phil A مصرف کنندگان را فریب می دهد
رقبا یک برد ناعادلانه دریافت می کنند که هزینه توزیع واقعی آنها را توجیه می کند. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *