افزایش ناگهانی پرداخت خودرو – فشار بیشتر بر طبقه متوسط ​​- ۲۰ خبرگزاری برتر


بسیاری بر افزایش هزینه های غذا و انرژی تمرکز کردند. اما بیشتر وجود دارد. پرداخت ماهانه وام خودرو نیز در بالاترین حد خود قرار دارد و به طور متوسط ​​​​۶۸۶ دلار در ماه ژوئن است. در بازار خودروهای دست دوم، متوسط ​​پرداخت ماهیانه ۵۵۴ دلار در ماه بود.

هزینه خرید خودروی جدید به دلیل مشکلات زنجیره تامین مرتبط با بیماری همه گیر که منجر به کمبود خودروهای جدید شده است، بسیار بالاتر از قبل از همه گیری است. در همین حال، پرداخت های بهره نیز پس از افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو افزایش یافت. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

رکورد پرداخت خودرو در سال 2022

با افزایش نرخ بهره و مشکلات زنجیره تامین ناشی از بیماری همه گیر، تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها حداقل ۱۰۰۰ دلار در ماه برای تامین مالی خودروهای جدید خود پرداخت می کنند.

بر اساس سایت خرید خودرو Edmunds، حداقل ۱۲.۷ درصد از خریداران خودروی جدید که ماه گذشته وام گرفتند، حداقل ۱۰۰۰ دلار در ماه پرداخت کردند.

این رقم در سال گذشته حدود ۷ درصد بود. در سال ۲۰۱۹، این سطح به ۵ درصد نزدیک شد. بیش از یک دهه پیش، در ژوئن ۲۰۱۰، تنها ۲ درصد چنین پرداخت هایی را انجام می دادند. این را در نمودار زیر ببینید.

ماشین را بیش از 1000 2022 رانندگی کنید

چگونه بر این هزینه های بالا غلبه می کنید؟ نگهداری خودرو برای مدت طولانی یکی از راه حل هاست. IHS Markit امروز گزارش داد که میانگین عمر تمام خودروها و کامیون های سبک در جاده ها در ایالات متحده در سال ۲۰۲۱، صرف نظر از اینکه هر چند وقت یکبار معامله شده اند، حدود دو ماه نسبت به سال گذشته افزایش یافته و به رکورد ۱۲.۱ سال رسیده است. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

میانگین عمر خودکار در ایالات متحده 06-2021

در زیر ویدیویی از CNBC است که نمای کلی بهتری از بازار خودروی ایالات متحده ارائه می دهد. اگر در حال آماده شدن برای خرید یک ماشین نو یا دست دوم هستید، دانستن اینکه در چه چیزی قرار دارید می تواند مفید باشد.

شما قرار است چیزهای بدیهی را بسازید، اما اگر بیشتر برای ماشین خود هزینه کنید، پول کمتری برای خرید چیزهای دیگر خواهید داشت. آمریکایی ها مجبورند تصمیم بگیرند که چگونه استانداردهای زندگی خود را کاهش دهند. همه اینها بخشی از این است که چگونه نخبگان ما به بیرون راندن طبقه متوسط ​​از وجود ادامه می دهند.

چه چیزی می تواند اشتباه باشد؟

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.