افزایش نرخ سنا فیلی باستر – آیا در شرف پایان است؟ ۲۰ خبرگزاری برتر


اجرای جیمی استوارت در سال ۱۹۳۹ در ارباب. اسمیت به واشنگتن می رود با سخنرانی یک قانونگذار برای ساعت‌ها، او به شکل‌گیری درک عمومی از یک قاتل در سنا کمک کرد. تصور این بود که توقف مانند نبرد دیوید و جالوت علیه تشکیلات برای متوقف کردن قوانین بد در کنگره است. این سخنرانی نمادین را در ویدیوی زیر مشاهده کنید.

اما همه چیز تغییر کرده است. برای تعداد فزاینده ای از دموکرات ها، اختلال مانعی برای انجام کارها است. باراک اوباما، رئیس جمهور سابق، برخی از آنها را فهرست کرد – پایان دادن به دستکاری حزبی و تبدیل روز انتخابات به عنوان تعطیلات ملی، و همچنین ایجاد ایالات در واشنگتن، دی سی و پورتوریکو.

سنا توسط حزب مانع تراشی می کندامروز، اقدامات توقف سنا به یک حزب اقلیت با ۴۱ رأی اجازه می دهد تا اکثر قوانین را مسدود کند. سنت مناظره نامحدود سنا، استفاده از استال را مجاز می‌داند، اصطلاحی که تعریف ضعیفی برای رویه‌ای با هدف طولانی کردن بحث و به تاخیر انداختن یا جلوگیری از رأی‌گیری در مورد یک لایحه، قطعنامه، اصلاحیه یا سایر موارد قابل بحث است. هر دو طرف در طول سال ها از این روش استفاده کرده اند (نمودار داخلی را ببینید).

قبل از سال ۱۹۱۷، قوانین سنا راهی برای پایان دادن به بحث و اجبار به رأی گیری در مورد این اقدام ارائه نمی کرد. در آن سال، سنا قانونی را تصویب کرد که به اکثریت دو سوم اجازه می داد تا به انسداد پایان دهند، اقدامی که به عنوان «فرقه» شناخته می شود. در سال ۱۹۷۵، سنا تعداد آرای مورد نیاز برای استیضاح را از دو سوم سناتورهای دارای رای به سه پنجم کل سناتورهای منتخب و سوگند خورده یا ۶۰ از ۱۰۰ سناتور کاهش داد. اینجا بیشتر بیاموزید

کرستن سینما (D-AZ) و جو منچین (D-WV) دو سناتوری هستند که در حال حاضر در مسیر لغو یا حذف از حزب دموکرات سنا هستند. این در حال حاضر تنها راهی است که حزب جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن قانونی را تصویب کند که حقوق سقط جنین را در سطح فدرال قانونی کند. وید چرخید. همان سناتورها در سال ۲۰۲۱ با لغو یا تضعیف محدودیت برای پایان دادن به مشکل سقف بدهی میان مدت ایالات متحده مخالفت کردند.

دموکرات ها در حال حاضر اکثریت ۵۱:۵۰ را در سنای ایالات متحده دارند (از جمله رای تعیین کننده برای معاون رئیس جمهور کامالا هریس)، کمتر از ۶۰ رای لازم برای پایان دادن به اختلال. با توقف، یک حزب اقلیت در سنا می‌تواند با اجازه ندادن به تصویب لوایح در صورتی که اکثریت ۶۰ رای یا بیشتر وجود نداشته باشد، روند رسیدگی را متوقف کند. دموکرات ها ممکن است برای لغو یا ایجاد یک استثنای معلق فقط به یک اکثریت ساده نیاز داشته باشند، اما به دلیل مخالفت درون حزبی، این اکثریت را ندارند.

ارقام سنای ایالات متحده نشان می دهد که اختلالات – و جنبش ها برای پایان دادن به آنها – در واقع بیشتر از گذشته در کاپیتول هیل متوقف شده است، جایی که بن بست حزبی که اغلب به آن اشاره می شود روز به روز در حال افزایش است. کنگره ۱۱۷، که تا پایان سال جاری ادامه دارد، در آستانه ثبت رکورد جدیدی برای ابتکارات تعطیلی سنا برای پایان دادن به اختلالات است. کنفرانس فعلی همراه با ۳۲۸ کنفرانس قبلی برگزار می شود. برای کنگره فعلی، تعداد ۲۹۳ نفر بود و چند ماه از کلاس باقی مانده بود. این را در نمودار زیر ببینید و در اینجا بیشتر بدانید.

سنا فیلی باستر

برخی از مزایا و معایب قانون شکسته سنا چیست؟ نمودار زیر را برای برخی از آنها بررسی کنید.

جوانب مثبت و منفی یک مجلس سنای شکسته

احتمال تغییر این لایحه سنا چقدر است؟

ذره برای بدن مستقیم گزینه هسته ای راه دیگر برای تغییر، غیرفعال کردن است، که پیچیده تر است، اما احتمال عبور آن بیشتر است. به جای تغییر خود قانون، گزینه هسته ای شامل ایجاد یک پرونده است تاریخ. سابقه توضیح می دهد که چگونه قوانین سنا تفسیر و اعمال می شود. آن‌ها می‌توانند محدودیت‌های خاصی را به قانون غیرفعال کردن اضافه کنند و غیرفعال کردن یا فراخوانی غیرفعال‌کننده را آسان کند.

همچنین تصویب یک سابقه را تسهیل می کند زیرا تنها با حمایت اکثریت ساده سناتورها می توان آن را تصویب کرد. هر دو طرف اخیرا از گزینه هسته ای استفاده کرده اند ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ تغییر روند تعلیق نامزدی وزیران و قضات.

باید دید آیا تغییرات عمده ای در حکم توقف مجلس سنا ایجاد خواهد شد یا خیر. به یاد داشته باشید، من از هر دو طرف استفاده کرده ام – هر دو طرف را برش می دهد. بنابراین، تلاش بایدن برای لغو این قانون ممکن است برای دموکرات ها کوته بینانه باشد.

نظرات خود را در مورد حفظ، لغو یا اصلاح این قانون در بخش نظرات این پست به ما بگویید.

نمودار بیشتر برای پست های امروز را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.