افزایش ۲۷.۲ درصدی تراکنش‌های Zcash در سال (ZEC) – Big 24 KhabarZcash (ZEC) در طول دوره ۲۴ ساعته منتهی به ساعت ۱۱:۰۰ صبح به وقت ET در ۲۰ جولای ۳ درصد بالاتر در برابر دلار آمریکا معامله شد. ارزش کل بازار Zcash 987.01 میلیون دلار است و تقریباً ۱۰۰.۰۱ میلیون دلار Zcash در روز گذشته در صرافی ها معامله شده است. هفته گذشته، Zcash در برابر دلار آمریکا ۲۷.۲ درصد افزایش یافت. Zcash در حال حاضر با ۶۶.۴۱ دلار یا ۰.۰۰۲۷۴۵۲۴ BTC در صرافی های ارز دیجیتال قابل خرید است.

عملکرد این ارز دیجیتال در روز گذشته به شرح زیر است:

  • بیت کوین گلد (BTG) 0.9 درصد در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱۹.۸۷ دلار یا ۰.۰۰۰۸۲۱۲۵ BTC معامله می شود.
  • Horizen (ZEN) 2% بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱۸.۰۴ دلار یا ۰.۰۰۰۷۴۵۷۵ BTC معامله می شود.
  • زنجیره دزدان دریایی (ARRR) 3.9 درصد در برابر دلار افزایش یافته است و اکنون با ۰.۶۶ دلار یا ۰.۰۰۰۰۲۷۳۲ BTC معامله می شود.
  • کیمیا پی (ACH) 43.8 درصد بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۰۱۹۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۷۹ بیت کوین معامله می شود.
  • بیت کوین خصوصی (BTCP) در برابر دلار ۷.۱ درصد کاهش یافت و اکنون با ۰.۹۴ دلار یا ۰.۰۰۰۰۳۸۷۱ BTC معامله می شود.
  • بیت کوین Z (BTCZ) 20.1 درصد بالاتر از دلار معامله می شود و اکنون با ۰.۰۰۰۲ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ BTC معامله می شود.
  • Hush (HUSH) با ۲.۹ درصد افزایش در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۰۸۹۵ دلار یا ۰.۰۰۰۰۳۷۰ BTC معامله می شود.
  • ZClassic (ZCL) در برابر دلار ۹ درصد کاهش یافت و اکنون با ۰.۰۳۷۵ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۱۵۵ بیت کوین معامله می شود.
  • بیت هتل (BTH) 14.1 درصد در برابر دلار کاهش یافته است و اکنون با ۰.۰۰۶۷ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۲۸ بیت کوین معامله می شود.
  • صفر (ZER) با ۰.۳ درصد افزایش در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۰۱۸۴ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۷۶ BTC معامله می شود.

نمایه Zcash

Zcash یک سکه اثبات کار (PoW) است که از الگوریتم هش Equihash استفاده می کند. اولین بار در ۲۸ اکتبر ۲۰۱۶ معامله شد. مجموع عرضه ZCash 14,861,344 سکه است. انجمن Reddit برای Zcash https://reddit.com/r/zec است و حساب Github سکه را می توانید در اینجا پیدا کنید. صفحه رسمی پیام Zcash forum.z.cash است. حساب رسمی توییتر Zcash جاسازی توییت صفحه فیس بوک او از اینجا قابل دسترسی است. وب سایت رسمی Zcash z.cash است.

به گفته CryptoCompare، “zk-SNARKs BasicZcash اولین پیاده‌سازی گسترده zk-SNARK است، شکل جدیدی از رمزنگاری با دانش صفر. تضمین حریم خصوصی قوی Zcash از این واقعیت ناشی می‌شود که تراکنش‌های محافظت شده در Zcash می‌توانند به طور کامل روی بلاک چین رمزگذاری شوند، اما نه آنها هنوز تحت قوانین اجماع شبکه با استفاده از zk-SNARK تأیید می شوند. Zk-SNARK مخفف “شواهد صفر غیر تعاملی کوتاه شده دانش” است و به ساختار اثباتی اشاره دارد که در آن داشتن اطلاعات خاصی، مانند یک کلید مخفی، می تواند اثبات “دانش صفر” به یک طرف (اثبات کننده) اجازه می دهد تا به طرف دیگر (تأیید کننده) ثابت کند که این گزاره درست است، بدون افشای اطلاعاتی فراتر از اعتبار برای مثال، با در نظر گرفتن یک هش اعداد تصادفی، یک روشنفکر می‌تواند حسابرس را متقاعد کند که قبلاً عددی با این مقدار هش وجود دارد، بدون اینکه مشخص شود آن چیست. تابعی که اعتبار یک تراکنش را بر اساس قوانین اجماع شبکه تعیین می‌کند، باید بدون افشا کردن، به معتبر بودن یا نبودن یک تراکنش پاسخ دهد. برای هر یک از اطلاعات انجام محاسبات. این کار با کدگذاری برخی از قوانین اجماع شبکه در zk-SNARK ها انجام می شود. در سطح بالا، zk-SNARK ها ابتدا آنچه را که می خواهید ثابت کنید به شکلی معادل تبدیل می کنند تا نحوه حل برخی معادلات جبری را بفهمید. در بخش بعدی، یک مرور مختصر از نحوه تبدیل قوانین تعیین تراکنش معتبر به معادلاتی ارائه می‌کنیم که می‌توانند بر روی یک راه‌حل کاندید ارزیابی شوند، بدون اینکه هیچ اطلاعات حساسی در اختیار طرف‌هایی قرار گیرد که معادلات را بررسی می‌کنند. “

خرید و فروش Zcash

معمولاً در حال حاضر امکان خرید مستقیم ارزهای دیجیتال جایگزین مانند Zcash با USD وجود ندارد. سرمایه گذارانی که به دنبال تجارت Zcash هستند، ابتدا باید بیت کوین یا اتریوم را با استفاده از صرافی هایی که به دلار آمریکا معامله می کند مانند Coinbase، Gemini یا GDAX خریداری کنند. سپس سرمایه گذاران می توانند از بیت کوین یا اتریوم تازه خریداری شده خود برای خرید Zcash با استفاده از یکی از صرافی های ذکر شده در بالا استفاده کنند.

اخبار و به روز رسانی ها را برای Zcash Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه رایگان CryptoBeat ما از MarketBeat.com، خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار Zcash و ارزهای دیجیتال مرتبط و به‌روزرسانی‌ها را دریافت کنید.