الن ماسک می گوید بیدار شو – تو را بیرون انداختند! – بهترین بهترین خبرگزاری


چیزی که می توان گفت این است که به غیر از ایلان ماسک، نشان می دهد که برای نجات کشور از فتیله های زامبی که در آمریکای شرکتی نفوذ کرده اند چه چیزی لازم است. برخی به درستی این نقاب را به جان گالت، قهرمان اطلس آین رند نسبت داده اند. او که از سوی برخی به عنوان بارقه‌ای از امید در تاریکی که مترقیان زهرآگین به کشور آوردند، می‌گوید با جسارت لکه دار شده است. ویروس ذهن بیدار شده است.» ماسک را باید به خاطر تلاش‌هایش در بازسازی بافت کشورمان که توسط اشراری که خود را صالح می‌دانند و خود را پلیس عدالت اجتماعی گماشته‌اند، در هم شکست. ما باید مجسمه ای به افتخار ایلان ماسک بسازیم، اما من مطمئن هستم که رای دهندگان دموکرات با خشم فاشیستی به او حمله خواهند کرد.ماسک فاشیستی است. اما این قابل انتظار است، زیرا احساس بدبینی را می توان یکی از کاستی های متعدد ویروس عفونی دانست.

اخیرا، ماسک کارکنان اسپیس ایکس را که به ویروس «ذهن بیدار» آلوده شده بودند، اخراج کرد و تصمیم گرفت این شرکت را تصاحب کند. فعالان در نامه ای از ایلان ماسک انتقاد کردند و گفتند:

رفتار ایلان در فضای عمومی منبع مکرر حواس پرتی و خجالت ما است. به عنوان مدیر عامل و برجسته‌ترین سخنگوی ما، ایلان چهره SpaceX است – هر توییتی که Elan ارسال می‌کند یک بیانیه عمومی واقعی از سوی شرکت است. SpaceX باید به سرعت و آشکارا خود را از برند شخصی Elan جدا کند. نامه ادامه داد: «همه رهبری مسئولیت یکسانی برای تبدیل SpaceX به مکانی عالی برای کار برای همه دارند» و «شناسایی و پاسخ یکسان به انواع رفتارهای غیرقابل قبول».

به طور خلاصه، این مقامات فاشیست می خواستند سخنرانی رئیس خود را کنترل کنند زیرا با او مخالف بودند و در عین حال هوشیاری را با اشتیاق دیوانه وار ترویج می کردند. این سربازان با فضیلت نه تنها سعی کردند ماسک را قلدری کنند، بلکه کارمندان شرکت را مورد آزار و اذیت قرار دادند و آنها را تحت فشار قرار دادند تا چیزی را امضا کنند که مخالف آن هستند. مدیر عامل اسپیس ایکس گوین شاتل یادداشتی ارسال کرد که در آن تعدادی از کارمندان “خیلی ها را اذیت می کند” با “درخواست های ناخواسته” امضای نامه و کارکنان را احساس کردم آنها آزاردهنده، وحشت زده، مورد آزار و اذیت و/یا عصبانی هستند زیرا نامه آنها را تحت فشار قرار می دهد تا چیزی را امضا کنند که منعکس کننده نظرات آنها نیست. ما کارهای حیاتی زیادی برای انجام دادن داریم و نیازی به این نوع فعالیت‌ها نداریم.»

در اقدام قابل توجه دیگری از سوی ماسک، روسای گروه های تنوع طلبی و LGBTQ تسلا به عنوان بخشی از طرح اخراج ۱۰ درصدی کارکنان به دلیل کار بیش از حد اخراج شدند. ماسک آشکارا از ماهیت فرسایشی کنشگری در محل کار و همچنین حزب دموکرات که او آن را می نامد، ناراحت است. حزب نفرت. ماسک در مصاحبه با خلیج بابل در مورد بیداری گفت:بیدار شدن ذاتاً تفرقه افکن، نفرت انگیز و نفرت انگیز است. “این به ضعیفان دلایل می دهد – به آنها فرصت می دهد تا در فضیلت دروغین زره پوش و بی رحم باشند.”

ماسک به خرید توییتر برای ایجاد تعادل در گفتمان عمومی ادامه می دهد. او در حال رام کردن افراط گرایان خارج از کنترل در شرکت هایش است و مدیران اجرایی دیگر باید به جای اینکه اجازه دهند تروجان ها بیدار شوند، از دروازه ها پیروی کنند و قلب شرکت های ما را آلوده کنند.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع اصلی RWR Guild.