الویس پریسلی با وجود ترس، اولین شب “مهیج” را با لیندا تامپسون گذراند – اخبار


الویس پریسلی زمانی که با لیندا تامپسون آشنا شد زندگی کاملی داشت. الویس در ۳۷ سالگی به عنوان پادشاه راک اند رول جهان را فتح کرد و با پریسیلا پریسلی ازدواج کرد. او حتی یک نوزاد به نام لیزا ماری پریسلی داشت که چشمان او بود. بنابراین وقتی لیندا با الویس و شرکایش، مافیای ممفیس، در یک نمایش خصوصی فیلم شرکت کرد، حتی انتظار ملاقات با ستاره را نداشت. اما همه چیز برای او تغییر کرد.

لیندا، خانم تنسی، در ژوئیه ۱۹۷۲ هنگامی که در اولین نمایش فیلم ظاهر شد، یک “باکره” بود. در تنها ۲۲ سالگی، او ستاره ای بود که به سرعت در حال رشد بود و حرفه خود را ساخت و حتی ممکن بود به دنبال عشق نباشد.

با این حال، در یک چرخش غیرمنتظره از سرنوشت، لیندا در مصاحبه اخیر خود به یاد آورد که ابتدا چشمان خود را با الویس از سراسر سینما قفل کرد و بلافاصله عاشق او شد.

او اعتراف کرد: خیلی عصبانی وارد سینما شد. سپس الویس او را دید. “[He] چراغی را روشن کرد و روی صورتم گذاشت. “خب، سلام،” او به یاد آورد که او در حال غر زدن به او بود.

این شروع اولین شب مشترک آنها بود.

لیندا به یاد می آورد که سریع کنار او نشست و “در گردنش فرو رفت.”

با این حال، لیندا در میان هیجان خود، پریسیلا – همسر الویس – را به یاد می آورد و با ترس جلوی اتفاقات را می گیرد. او به یاد می آورد: «او با این تصور که او هنوز ازدواج کرده است، رفت.

ستاره دل شکسته به او اطمینان داد: «عزیزم، ما شش ماه پیش از هم جدا شدیم، من مجرد هستم.

الویس سابقه زن گرفتن داشت، اما در مورد آن دروغ نمی گفت.

بیشتر بخوانید: الویس پریسلی به شایعه «نمی‌تواند گیتار بزند» پاسخ می‌دهد

لیندا گفت: “بوسیدن الویس مانند فرو بردن لب هایت در دو مارشمالو نرم و شیرین بود – لب های او بسیار دوست داشتنی و نرم بودند.” او اضافه کرد که بوی آن «بسیار تازه» است، درست مانند صابون نوتروژنا.

بعد از اولین شب با هم بودن، شب دوم پرواز کرد. اما همه چیز بین آنها تا سومین قرار ملاقات جدی نبود. الویس لیندا را به لاس وگاس برد تا اجرای او را در یک هتل ببیند. در آن زمان، کینگ یک سوئیت بزرگ روی پشت بام در Westgate Las Vegas Resort & Casino داشت که هفت سال در آن اقامت داشت.

لیندا با اشاره به باکرگی خود گفت: فکر می کنم پاکی من او را جذب کرد. “من تنها بودم. نه مشروب خوردم، نه فحش دادم، نه مواد مخدر مصرف کردم.” او مرا تحت فشار قرار نداد تا با او رابطه جنسی داشته باشم.

بالاخره بعد از دو ماه دیگر نتوانست در برابر ستاره مقاومت کند. او به یاد می آورد: «ما دیوانه وار عاشق بودیم. اقامت در سوئیت پرزیدنت سقف آینه دار در لاس وگاس با یک تخت در اتاقک. جادویی بود، عاشقی پراحساس و مهربان بود.

یک سال بعد، لیندا به خانه الویس، گریسلند، یک ملک ۱۳.۸ هکتاری نقل مکان کرد. در سال های بعد، الویس از لیندا خواستگاری کرد و این زوج زندگی مشترک خود را آغاز کردند. اما تمام چیزهای خوب می بایست به یک پایانی ختم شوند.

در کریسمس ۱۹۷۶، لیندا و الویس از هم جدا شده بودند. او بعداً به یاد آورد که از او پرسید: “عزیزم، اگر زن دیگری آنجا هست، فقط با من صادق باش.”

الویس به او می گوید که او را دوست دارد. در حالی که همدیگر را در آغوش گرفته بودیم، گفت: “گفتم دوستت دارم.” “سپس راه افتادم.”

منبع

لینک منبع