امروز باید تماشا کنید: مکرون: “یک نظم جهانی”


“گام ساده یک انسان شجاع این است که در دروغ شرکت نکند. حرف حقیقت از دنیا بیشتر است.” الکساندر سولژنیتسین

من در یک راز به نام “The Big Easy” به دنیا آمدم و بزرگ شدم. در آنجا، در امتداد سواحل رودخانه عظیم می سی سی پی، بین خلیج کریپینگ و دریاچه پونتچارترین، من برای انجام همه کارهایی که طبیعت انسان هستند خدمت کردم. من زن اصلی جنوبی هستم، به عبارت دیگر، من استدلال می کنم که اکثر آنها نمی توانند دقیقاً مشخص کنند که این برچسب چه چیزی را نشان می دهد. آب شور زیر سطح دریا جایی است که انسان به آن احترام می گذارد. محله‌های همیشگی، قدرت طوفان‌ها، اخلاق مردی گراس، تقدس نسلی خانواده – من می‌دانم تعلق به فرهنگ ارگانیک متنوع به چه معناست.

در اوایل زندگی‌ام، مسیر شغلی من افزایش یافت و به دوره‌های کوتاهی از زندگی در تجربیات مختلف منجر شد، زیرا علاقه‌ام به نقاشی، تئاتر موزیکال و هنرهای آشپزی ایجاد شد. تجربه اندک من هدفم را توسعه داد، مهارت های شهودی من را افزایش داد و به یک متخصص سلامت روان بالینی با تمرکز بر نیازهای کودکان/نوجوانان تبدیل شدم. پس از دهه‌ها زندگی در نولا، و پس از اینکه طوفان کاترینا واقعیت‌های امروزی درون شهر را آشکار کرد، تصمیم جدی گرفتم که به جایی نقل مکان کنم که من و خانواده‌ام تابستان‌ها را در جستجوی امنیت و مدنیت زندگی‌ام می‌گذراندم.

بر فراز یکی از “کوه های پدربزرگ”، اکنون در جامعه کوه دودی در شرق تنسی نشسته ام. در حالی که من نمی‌خواهم سال‌های شکل‌گیری خود را در لوئیزیانا تغییر دهم، متأسفانه، این دوره از آمریکا در زمانه‌ای که ما در آن زندگی می‌کنیم دیگر در دسترس نیست – تغییر رشته بهترین “Evah” بود!

من یک جنگجو برای آزادی و حقیقت هستم، غرق در تاریخ اجدادم، دائماً یادآوری می کنم که سکون و درون نگری ذهن و قلب را به درک دقیق تری از همه چیز در دنیای درونی و بیرونی ما گسترش می دهد. سرنوشت همه ما این است که خود را در برابر صخره های فرهنگی پوسیده از هم پاشیدگی بشریت بکوبیم تا زمانی که متوجه شویم که یک لحن اخلاقی مشترک برای یک جامعه آزاد ضروری است. یک فرهنگ سالم، فرهنگی است که از افراد متمایز تشکیل شده است که به تجربه زندگی تفاوت‌های ظریف و عمق می‌بخشند، با این حال، همه از حقیقت اساسی که همه ما را به هم پیوند می‌دهد – یک لحن اخلاقی اجتماعی – می‌پذیرند. نابردباری، سانسور، بین بخشی، حذف فرهنگ، بی تفاوتی و نادانی تنها به ظلم و ستم منجر می شود. تفکر انتقادی، تبعیض و مخالفت حقوق فردی شما است، آنها توسط دولت اعطا نمی شوند – و همیشه باید از آنها محافظت، محافظت و دفاع شود.