امیلی اوزموند ، سرپرست فیلم “Pretty Smart” ، درباره مکالمه جدیدی با گرگ زولکین صحبت می کند

امیلی اوزموند ، سرپرست فیلم "Pretty Smart" ، درباره مکالمه جدیدی با گرگ زولکین صحبت می کند


سایت نتفلیکس جدید “Pretty Smart” هاروارد گراد چلسی (امیلی اوزموند) را هنگامی که مجبور می شود با خواهران و خواهرانش برود ، به دنیای موش های باهوش تر و بدنسازی می اندازد.

این سریال ، که اکنون در حال مطالعه است ، چلسی را دنبال می کند و با خواهر مطلقه اش ، کلر (اولیویا مک لین) ، ملاقات می کند ، که ممکن است سپاسگزار باشد که پس از ترک دوست پسر دانشگاهی اش ، محل اقامت خود را از دست داده است. او همچنین با سایر ساکنان خانه کلر ، از جمله مربی شخصی گرانت (گرگ سولکین) آشنا می شود. جیدن (مایکل حسین) تأثیرگذار رسانه های اجتماعی ؛ و سولانا (سینتیا کارمونا) ، شفادهنده ای که عاشق کارت های تاروت و کریستال است.

اسموند ، 29 ساله ، در مورد “سیستم کومینسکی” می گوید: “هنگامی که من برای اولین بار فیلمنامه را خواندم ، سرم به” تشویق “رفت. “یک زن تحصیلکرده در ساحل شرقی مجبور بود سرش را جایی در وسط بگذارد و محل توقف را انتخاب کند ، و وقتی مجبور شدم با مردم محلی درگیر شوم ، شبیه یک داستان مشابه بود. به نحوی که او نمی داند چگونه انجام دهد. بنابراین ، من قطعاً با شوک دیان چمبرز برای او درگیر بودم و می توانید آن را در لباس او ببینید.

من عاشق هر لحظه ای بودم که گرانت به نحوی به سینه چلسی ضربه می زد. او از ظاهر جذاب او شگفت زده شده است. او قطعاً روشی محتاطانه است و بازی کردن بسیار سرگرم کننده بود که می دیدم در عنصر خود نیست. ”

درد عظیمی در “Pretty Smart” وجود دارد زیرا ساکنان جدید به یکدیگر عادت می کنند. چلسی در ابتدا کلر را به خاطر سبک بودنش قضاوت کرد – و اینکه چگونه او هرگز پیراهن نمی پوشد و چگونه هر نظر طعنه آمیز را به معنای کامل کلمه قبول می کند – قبل از اینکه او را به نفع خود بدست آورند.

همکاران جدید مقیم: گرانت (گرگ سولکین) ، سمت چپ ، جیدن (مایکل هاسن رزن) ، چلسی (امیلی اوزموند) ، کلر (اولیویا مک لین) و سولانا (سینتیا کارمونا) ، راست.
پاتریک مک هنی / نتفلیکس

سولکین ، 29 ساله ، در مورد شخصیت خود ، گرانت ، گفت: “او درخشان ترین نیست ، اما قطعاً خنگ نیست.” “بنابراین ، من فکر کردم که کلیشه ای و سرسخت بودن مهم است. من و امیلی به عنوان بازیگر وقتی توانستیم با هم کار کنیم و دیدگاه خود را بسازیم و شخصیت ها را بیاموزیم و با آنها رشد کنیم ، بسیار هیجان زده شدیم. بنابراین صحنه های ما برای من بسیار خاص است. ”

اسموند و سولکین (“مارول فرار کرد”) هر دو از زمینه های دیزنی بودند. او در “هانا مونتانا” بود و او در “جادوگران مکان ویورلی” در بین دیگر برنامه ها حضور داشت. هر دوی آنها گفتند که پایه و اساس حرفه آنها ایجاد شده است.

“چندین سال یک دوراهی وجود داشت [on our Disney shows] اما ما به یک چیز شلیک نکردیم. ” من به وضوح در مورد گرگ می دانستم. ما زمان زیادی را با هم سپری نکردیم [and] من همیشه در مورد گرگ می پرسیدم چون در کنسرتم با یکی از آنها دوست داشتم. اما ما تا زمانی که در سال 2013 فیلمی را با هم انجام ندادیم ، در ارتباط نبودیم [Lifetime’s “A Daughter’s Nightmare”] واقعاً ما را مقید می کند. وقتی بزرگ می شوید و کاری را انجام می دهید که از دوران کودکی داشتیم ، وجود دارد. ”

گرگ زولکین بدون پیراهن با امیلی اوزموند روبرو شد ، به او نگاه کرد ، لبخند زد و به داخل رفت. "کاملا باهوش"
گرگ سولکین به عنوان مربی شخصی گرانت و امیلی اوزموند به عنوان فارغ التحصیل هاروارد از چلسی (راست) در “Pretty Smart”.
پاتریک مک هنی / نتفلیکس

سولکین گفت: “وقتی در جوانی به یک کنسرت می روید ، نظم و انضباط را یاد می گیرید ، و حرفه ای را یاد می گیرید.” “اگر دو بازیگر که می خواهند سخت کار کنند و با هم کار کنند هر روز سر صحنه می آیند ، این پایه خوبی برای یک نمایش خوب خواهد بود. احساس می کنم پویایی و اعتماد من به امیلی در کنار امیلی به من این امکان را داده است که نه تنها برای ما دو نفر بلکه برای بقیه اعضای تیم نیز پایه خوبی ایجاد کنم. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *