انتظار می رود نرخ انرژی در مونتانا افزایش یابد، اما اعضای برق دره یلوستون تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت


صورتحساب – همانطور که مشتریان برای افزایش بالقوه در قبض های انرژی خود آماده می شوند، کسانی که در تعاونی برق یلوستون ولی کار می کنند به مشتریان خود هشدار می دهند که وحشت نکنند.

به گفته براندون ویتمن، مدیر عامل تعاونی، این به این دلیل است که قیمت انرژی برای اعضا افزایش نخواهد یافت.

“ما مشتریان داریم که می گویند … چه خبر است؟” ویتمن گفت.

پاسخ وی: از ماه می ۲۰۱۱ تا کنون نرخ بهره را افزایش نداده ایم.

این سؤالات پس از آن مطرح شد که Northwestern Energy از کمیسیون خدمات عمومی درخواست کرد که افزایش ۱۵.۹٪ را از ماه اکتبر آغاز کند. ۱.

افزایش نرخ تنها یک پیشنهاد است، اما انرژی نورث وسترن نیز به دنبال افزایش دائمی تر در سال آینده است.

واقعاً جای تعجب نیست که چرا. قیمت همه چیز به دلیل تورم بالا رفته و نرخ تورم فعلی حدود ۹.۱ درصد است.

ویتمن گفت: “سخت است. بله، بسیار سخت است، و ما آن را احساس می کنیم.”

اما او می گوید که به همین دلیل است که آنها مشتاق هستند پیام را به اعضای خود برسانند.

ویتمن می گوید: «ما خودمان را مانند سایر امکانات در بازار عرضه نکردیم. “برخی، از جمله Northwestern، تا ۳۰ درصد قدرت خود را در بازار آزاد می خرند. به وضوح بسیار نوسان است.”

مانند هر کس دیگری، انرژی شمال غربی هزینه ها را افزایش می دهد.

کریستال لیل از شرکت خدماتی گفت: “ما درک می کنیم که در حال حاضر برای مشتریان بسیار دشوار است.” “قیمت همه چیز در حال افزایش است. مهمتر از همه، ما می خواهیم مشتریان خود بدانند که ما منابعی برای کمک به آنها داریم.”

اما ویتمن می گوید که برای Yellowstone Valley Electric کمی متفاوت است زیرا یک تعاونی انتفاعی نیست.

وی گفت: نرخ های ما بسیار باثبات و ثابت است. امسال و سال آینده هیچ برنامه ای برای افزایش نرخ بهره نداریم. ما می‌توانیم مقداری از آن را حفظ کنیم و کمی محافظت وجود دارد و توانسته‌ایم آن را با تغییر نکردن قیمت‌ها به مدت ۱۱ سال ثابت کنیم.»

Yellowstone Valley Electric نزدیک به ۲۲۰۰۰ متر خدمات رسانی می کند و ویتمن می گوید که این تعداد ۳ درصد در حال افزایش است.

خبر خوب واقعاً فقط برای اعضای تعاونی است، بنابراین ویتمن می‌گوید که به مشتریان انرژی نورث وسترن که هنوز از چشم‌انداز افزایش قیمت‌ها نگران هستند، احساس می‌کند.

“ما در مورد چیزی حدود ۴۰ دلار در ماه صحبت می کنیم. این یک زخم است. منظورم ۴۰ دلار در ماه، ۱۲ ماه در سال است، می دانید، این پول زیادی است. بنابراین من برای آنها احساس می کنم.”

و مشتریان انرژی نورث وسترن باید بدانند که این افزایش هنوز به پایان نرسیده است. PSC باید با افزایش پیشنهادی موافقت کند، بنابراین فعلاً فقط یک پیشنهاد است.