اندرو کسل، مفسر بی‌بی‌سی، به دلیل اظهاراتش درباره نیک کیرگیوس، مورد انتقاد طرفداران خشمگین ویمبلدون قرار گرفته است.


یکی دیگر از هواداران موافقت کرد که کاسل نباید در مورد فینال یکشنبه بین کیرگیوس و جوکوویچ اظهار نظر کند. “لطفا، لطفاً، آیا می توانیم از اندرو کسل بخواهیم که در مورد پایان آن اظهار نظر نکند!” آنها توییت کردند که این خیلی آزاردهنده است، آیا می‌توانیم کسی واقعاً در مورد تنیس صحبت کند که در مقابل آنها اتفاق می‌افتد؟ دادخواست به تیم هنمن و اندرو کاتر.

کیرگیوس قرار است ماه آینده در دادگاه حاضر شود و بیانیه پلیس با تایید این خبر منتشر شد: “پلیس ACT می تواند تایید کند که یک مرد ۲۷ ساله واتسون قرار است در ۲ آگوست در رابطه با یک پرونده با دادگاه ACT روبرو شود. حمله عمومی. شارژ به دنبال تصادف در دسامبر ۲۰۲۱.

خبر فراخوان کیرگیوس در آستانه پیروزی او در مرحله یک چهارم نهایی مقابل کریستین گارین در روز چهارشنبه منتشر شد و باشگاه آل اینگلند قبل از بازی بیانیه ای صادر کرد.

یک سخنگوی انگلیس گفت: “ما از مراحل قانونی مربوط به نیک کیرگیوس در استرالیا مطلع شده ایم و همانطور که در حال انجام است، ما در موقعیتی نیستیم که اظهار نظر کنیم. ما با تیم نیک در تماس هستیم و آنها هنوز به دلیل مشکلات هستند. فردا بازی یک چهارم نهایی خود را برگزار می کنند.”