انسداد ssi را درک کنید

برنامه SSI Disability Program یا برنامه درآمد امنیتی تکمیلی برای کمک به افراد نابینا، مسن یا معلولی طراحی شده است که ابزاری برای کمک به خود ندارند. این برنامه فقط افراد کم درآمد را پوشش می دهد و آنچه را که برای زنده ماندن نیاز دارند به آنها می دهد.

هر ماه، این برنامه پولی برای غذا، پوشاک و سرپناه فراهم می کند. هر یک از این موارد برای بقا ضروری است و بسته به سطح درآمد شما، شما واجد شرایط دریافت درصدی از آنچه برای همه این موارد باید بپردازید، خواهید بود. فقط افراد کم درآمد می توانند به هیچ وجه واجد شرایط دریافت درآمد تامین اجتماعی باشند و یافتن شغل یکی از سریع ترین راه ها برای کاهش مزایا است.

برنامه درآمد تامینی تکمیلی با برنامه تامین اجتماعی بسیار متفاوت است. در حالی که SSI پول خود را مستقیماً از مالیات هایی که به دولت پرداخت می شود دریافت می کند، برنامه تأمین اجتماعی به طور خاص از طریق مالیات تأمین اجتماعی هزینه خود را پرداخت می کند. اگر به اندازه کافی پرداخت نکنید، چیزی از تامین اجتماعی دریافت نخواهید کرد، که ممکن است شما را در نقطه‌ای بد قرار دهد.

اگر با شخص دیگری زندگی می کنید که هزینه مسکن شما را پرداخت می کند، کمتر از درآمد تامین اجتماعی حقوق دریافت خواهید کرد. آنها به خاطر دارند که شما چقدر پول را مسئول به دست آوردن آن هستید و اگر شخص دیگری از آن مراقبت کند، برای زنده ماندن به چیز زیادی نیاز نخواهید داشت و پول به شخص دیگری می رسد که بیشتر به آن نیاز دارد.

در بسیاری از ایالت ها، اگر برای SSI واجد شرایط هستید، احتمالاً واجد شرایط Medicaid هستید و لازم نیست نگران صورتحساب های پزشکی خود باشید. برخی از ایالت ها درخواست SSI را برای Medicaid نیز در نظر می گیرند و برخی دیگر این کار را نمی کنند. قوانین دقیق را بررسی کنید تا ببینید آیا باید برای هر دو جداگانه درخواست دهید یا خیر.

در حالی که SSI اغلب برخی از نیازهای تغذیه‌ای شما را پوشش می‌دهد، بهتر است اگر بعد از فواید غذای کم مصرف می‌کنید، از SNAP نیز استفاده کنید. برنامه کمک تغذیه تکمیلی به شما پول اضافی برای غذا می دهد و کاربران SSI معمولاً به طور خودکار واجد شرایط دریافت آن هستند.

همیشه مطمئن شوید که مقدار دقیقی را برای درآمد و هزینه ها مشخص کنید. اگر او بیش از آنچه که باید پول بگیرد و دولت بفهمد که تمام آن پول را مطالبه خواهد کرد. یا باید ظرف ۳۰ روز پول را برای آنها بفرستید یا آنها شروع به گرفتن آن به میزان ۱۰ درصد از درآمد شما در هر ماه می کنند.

SSI Disability یک برنامه عالی برای هر کسی است که دارای یک بیماری واجد شرایط است. نه تنها آنچه را که برای زنده ماندن نیاز دارید به شما می دهد، بلکه شما را برای انبوهی از برنامه های دیگر آماده می کند که زندگی شما را نیز آسان تر می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر