اودگارد کاپیتان آرسنال به عنوان سرمربی نروژ «احساس خوبی ندارد».


استال سولباکن سرمربی نروژ فاش کرد که مارتین اودگارد پس از ماندن در آرسنال برای همکاری با کادر پزشکی باشگاه پس از مصدومیت ساق پا، “احساس خوبی ندارد”. این بازیساز که روز یکشنبه باید پیروزی ۳-۰ آرسنال مقابل برنتفورد در لیگ برتر را از دست بدهد، به امید پیوستن به هم تیمی های آینده اش، از سوی تیم ملی دعوت شده است.

با این حال، Solbakken اکنون پیشنهاد کرده است که علائم خوب به نظر نمی رسد زیرا تماس بین نروژی و توپچی ها در تلاش برای یافتن راه حل سریع ادامه دارد.

ما به طور منظم با او و بخش بهداشت (مایکل) آرتتا و آرسنال که به زبان دانمارکی او را صدا می کنند، گفتگو می کنیم. سولباکن به TV2 گفت: “هیچ چیزی در آنجا گزارش نشده است، بنابراین هنوز امیدی وجود دارد.”

آنها کسانی بودند که «دست در دست» و با هم صحبت می کردند.

سولباکن همچنان انتظار دارد از اودگارد در اردو استقبال کند – صرف نظر از آمادگی جسمانی او – زیرا او در را به روی یک مربی موقت بالقوه باز کرده است.

بیشتر بخوانید: آنچه میکل آرتتا، سرمربی آرسنال به اتان ناوانری ۱۵ ساله قبل از اولین بازی خود در لیگ برتر گفت

وی افزود: اکنون تصمیم نهایی در مورد اینکه او می تواند در هر دو مسابقه بازی کند یا یک مسابقه، تصمیم نهایی است. قطعا او را در نروژ به عنوان بازیکن و به عنوان مربی چهارم خواهیم دید. معنی زیادی دارد.”

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال در مورد مصدومیت اودگارد و الکساندر زینچنکو پس از به ثمر رساندن سه گل تیمش مقابل برنتفورد صحبتی نکرده است.

بازیکن اسپانیایی گفت: هر دو مصدوم هستند و برای بازی در دسترس نیستند.

“من نمی دانم [how long they will be out for]ما اکنون یک استراحت بین المللی داریم، بنابراین او به ما استراحت می دهد [on that]. آنها دو چیز متفاوت هستند، اما ما هنوز نمی دانیم.”

آرسنال در تاریخ ۱ اکتبر با استقبال از تاتنهام هاتسپر در ورزشگاه امارات در دربی شمال لندن به بازی باز می گردد.

ترس آرسنال با خرید ۳۴ میلیون پوندی فابیو ویرا و اکنون شکوفا شده و امیل اسمیت روو که با مشکل فزاینده ران دست و پنجه نرم می کند، اندکی کاهش یافت.

ویرا وقت خود را صرف کرد تا با محیط جدید خود سازگار شود اما در غیاب اودگارد در روز یکشنبه موفق شد و او یک شوت از راه دور زیبا از روی تیرک دروازه زد.

ویرا در صحبت با ESPN برزیل، خوشحالی خود را از به ثمر رساندن اولین گل خود برای آرسنال پس از بهبودی از مصدومیتی که در طول درمانش کشف شد، توضیح داد.

او گفت: “من باید انگلیسی خود را تقویت کنم و این به من در این زبان کمک زیادی می کند.”

حضور برزیلی ها و پرتغالی ها در تیم به من کمک کرد. اینها افرادی هستند که به یک زبان صحبت می کنند. من خیلی انگلیسی بلد نیستم، اما یاد می گیرم و احساس راحتی بیشتری می کنم که به آنها کمک کنم.

بدیهی است که متأسفانه به دلیل مصدومیت به اینجا آمدم و این برای من خوب بود. مدتی در حاشیه بودم.

بازگشت به مسابقات برای من هزینه کمی دارد، اما گام به گام، تمرین کردم، پیشرفت کردم و رشد کردم. “الان اینجا هستم، اولین گل را به ثمر رساندم و از این بابت بسیار خوشحالم.”

لینک منبع