اولین تماس فرازمینی ها – چند سال دیگر؟ ۲۰ خبرگزاری برتر


در ۲۳ نوامبر ۲۰۲۱، وزارت دفاع رسماً دفتر جدیدی را برای ردیابی و نظارت بر رویت UFO/UAP در سراسر ارتش ایالات متحده ایجاد کرد. وزارت دفاع از تداوم بروز موارد پدیده ناشناس هوایی (UAP) خبر داد. “افزایش نگرانی های بالقوه امنیت ملی” که دیگر نمی توان آن را نادیده گرفت.

اساساً، دولت ایالات متحده معتقد است که بشقاب پرنده ها و بیگانگان بالقوه واقعی هستند و احتمالاً برای مدت طولانی با ما بوده اند – اینجا و اینجا را ببینید.

یک نظرسنجی اخیر نشان داد که نزدیک به نیمی (۵۰٪) از آمریکایی ها به موجودات فضایی اعتقاد دارند. کمتر از ۲۰ درصد به هواپیماربایی های فرازمینی اعتقاد دارند و کمتر ادعا می کنند که یک بشقاب پرنده دیده اند. آیا به بشقاب پرنده ها و/یا بیگانگان اعتقاد دارید؟ اگر این کار را می کردم، آیا این بیگانگان روزی اولین تماس را برقرار نمی کردند؟

بیگانگان فرازمینی و اولین تماس آنها سوژه بسیاری از فیلم های هالیوودی بوده و تخیل های بسیاری را به دام انداخته اند. ده فیلم برتر از Alien First Contact را در ویدیوی زیر مشاهده کنید.

اگر این بیگانگان با انسان تماس بگیرند، چه زمانی و چرا می توانند با ما تماس بگیرند؟ در جهان پیشتازان فضا، First Contact به پرواز موفقیت آمیز اولین فضاپیمای ساخته شده توسط انسان و به دنبال آن اولین تماس با گونه های بیگانه که در ۵ آوریل ۲۰۶۳ رخ داد، اشاره دارد.

این زمانی بود که فضاپیمای Zefram Cochrane، Phoenix، برای اولین بار به سرعت تاب رسید. یک کشتی ولکان که در حال عبور بود، امضای تار را برداشت. اگرچه ولکان ها برای مدت طولانی با زمین و انسان آشنا بوده اند، اما همیشه از تماس با آنها اجتناب کرده اند زیرا زمین قبل از تشعشع یک جامعه بوده است. هنگامی که آنها برای اولین بار امضای ققنوس تار را کشف کردند، به این نتیجه رسیدند که زمان آن رسیده است که اولین تماس رسمی خود را با انسان برقرار کنند.

اما آیا رسیدن به سرعت چرخش تنها دلیل اولین تماس فرازمینی بود؟ دلایل اولین تماس موجودات فرازمینی با انسان چه می تواند باشد؟ اولین تئوری های اتصال را در زیر در نظر بگیرید، اما اگر ایده های بیشتری دارید – لطفاً آنها را در بخش نظرات زیر بگذارید.

  1. کاملاً تصادفی – سرگردان در جهان، آنها با ما برخورد کردند، یا با جستجوی ما برای آنها یا با کمک به ما برای ارسال سیگنال به آنها. اینکه سالم آمده اند یا نه بحث دیگری است.
  2. از ما محافظت کنید – آنها مدتی است که از ما خبر دارند. ما تکنولوژی را توسعه داده ایم تا خودمان را نابود کنیم و آنها باید قبل از انجام این کار اقدام کنند.
  3. آنها مدتی است که ما را می شناسند. ما فناوری را به نقطه مورد علاقه توسعه داده ایم. ما به اندازه کافی زیاد هستیم و آنقدر تکامل یافته ایم که برای آنها مفید باشیم.
  4. آنقدر تکامل یافته است که به ما کمک می کند. مدتی است که ما را زیر نظر دارند. از آنجایی که ممکن است قبل از این بار می توانستند با ما تماس بگیرند و علاقه ای نشان نمی دادند، یا نمی خواستند به ما صدمه بزنند یا ما را خیلی بی اهمیت می دانستند که زودتر با ما تماس بگیرند.

تلاقی تاریخ با فرازمینی ها مدت هاست که حدس زده می شود. به عنوان مثال، آیا موجودات فضایی در ساخت اهرام مصر کمک کردند؟ یا به میا با تقویم خود کمک کنید؟ اما آیا داستان های مذهبی نیز می تواند از موجودات فرازمینی باشد؟ همانطور که در روز یکشنبه اعتقاد بر این بود، به این آیات کتاب مقدس توجه کنید:

  • در دانیال ۱۲:۴ می‌گوید: «اما تو ای دانیال، این نبوت را مخفی نگه دار، کتاب را تا آخر زمان که بسیاری از اینجا و آنجا جمع خواهند شد و دانش افزایش خواهد یافت، مهر کن. این در چند سال گذشته به واقعیت تبدیل شده است.
  • در متی ۲۴:۲۲، عیسی وضعیت جهان را قبل از آمدن دوم خود شرح داد اگر این زمان دشوار کوتاه نمی شد، هیچ موجود زنده ای زنده نمی ماند، اما به خاطر برگزیدگان خدا کوتاه می شود. با وجود اینکه ما تحت یک استراتژی امنیتی دیوانه کننده (تخریب متقابل تضمین شده) زندگی می کنیم، آیا این امکان “غیر قابل بحث” نیست؟

به نظر می رسد این متن های کتاب مقدس از نظریه تماس اول شماره ۲ در بالا پشتیبانی می کنند. با توجه به شرایطی که امروز روی زمین می بینیم، می توانیم فرض کنیم که اولین تماس تنها چند سال دیگر است. شاید حتی نیازی به مذهبی بودن نداشته باشید تا این را باور کنید – شاید متون کتاب مقدس فقط راهی برای هشدار دادن به ما در مورد فرازمینی ها باشد – از یک جامعه انسانی کمتر توسعه یافته. برای افرادی که در مورد کتاب مقدس جدی هستند، ممکن است این کلمات را بیشتر تحت اللفظی بگیرند.

در هر صورت، نظرات خود را در مورد اولین اتصال خارجی احتمالی در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید. یا ممکن است عملاً در جهان تنها باشیم – اینجا را ببینید.

پست های بیشتر یکشنبه را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.