اولین تیزر فصل چهارم شاهزاده اژدها – بیگ ۲۴ نیوز


پس از تماشای ۳ فصل از Dragon Prince، ممکن است همه شما شگفت زده شوید فصل ۴ شاهزاده اژدها چه زمانی منتشر می شود؟ برای اطلاع از تاریخ انتشار و داستان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سریال انیمیشن مورد علاقه نتفلیکس، شاهزاده اژدها، برای فصل جدیدی تنظیم شده است و ما در رویداد هفته گیکد نتفلیکس نگاهی گذرا به آن داشتیم. این یک سریال نتفلیکس است که توسط جاستین ریچموند و آرون آیهاس ساخته شده است.

شاهزاده اژدها فصل ۳ در سال ۲۰۱۹ به نتفلیکس رسید و همه می‌دانید که در کمترین زمان چقدر محبوب است. اگرچه هنوز انتظار برای فصل ۴ به پایان نرسیده است، اما تعداد بیشتری از این سریال در راه است. شاهزاده اژدها برای فصل های ۵، ۶ و ۷ هر کدام با ۹ قسمت بازخواهد گشت. نمایش شگفت انگیز خواهد بود

فصل این سریال در سال ۲۰۱۸، فصل دوم در سال ۲۰۱۹ و فصل سوم در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. شاید به دلیل کووید، پخش فصل چهارم زمان زیادی ببرد.

اولین تیزر فصل چهارم سریال شاهزاده اژدها

داستان شاهزاده اژدها برای فصل چهارم

اول، شاهزاده اژدها فصل ۴، همچنین به عنوان کتاب ۴ شناخته می شود: زمین به بسیاری از سوالات، از جمله آراووس کیست پاسخ خواهد داد؟ هدف آن چیست؟ قهرمانان ما چگونه او را متوقف خواهند کرد؟

با وجود تاریخ انتشار فصل ۴ شاهزاده اژدها هنوز منتشر نشده است، سازنده نکاتی را در مورد نمایش به ما داده است. درگیری های بیشتری بین اژدها و انسان وجود خواهد داشت. داستان حول محور Xadia و گسترش پادشاهی او می چرخد. نبرد بین انسان ها و موجودات جادویی بی پایان بود، بنابراین ممکن است تمام شود. طرفداران رابطه بین را خواهند دید رایلا، شاهزاده اژدها و کالوم فصل بعد پیشرفت خواهد کرد. با این حال، کالوم از نظر قدرت و قدرت به رشد خود ادامه خواهد داد. می توانید انتظار رویارویی بین کالوم و ورن یا کالوم و کلودیا را داشته باشید. نبرد حماسی پر از جادو و هیجان بیشتری خواهد بود.

همچنین ممکن است موجودی که از پیله بیرون آمده می تواند تهدیدی برای اژدهایان قدرتمند باشد. اما یک چیز مسلم است، کلودیا، آراووس و ورن هنوز در خطر هستند. اذان با توانایی خود در صحبت با حیوانات، صلح بین انسان، جن و اژدها را حفظ می کند.

علاوه بر این، شخصیت جدیدی به نام کریم، آفتابگردان در فصل جدید حضور خواهد داشت.

اولین تیزر فصل چهارم سریال شاهزاده اژدها

بازیگران فصل چهارم شاهزاده اژدها

بازیگران این سریال شامل شخصیت‌های زیادی از فصل‌های گذشته خواهند بود. اما، شما همچنین می توانید منتظر شخصیت های جدید باشید. برخی از بازیگران مورد انتظار عبارتند از:

۱. جک سنا (ستون)

۲. اریک دلومز (آراوس)

۳ – ساشا روگان (Exran)

۴ – پائولا باروز (رایلا)

۵ – راکل بلمونته (کلودیا)

۶. لوک رودریک (هارو)

اینها فقط تعدادی هستند. شخصیت های بیشتری در اکشن وجود خواهند داشت.

تاریخ انتشار فصل چهارم شاهزاده اژدها

تاریخ انتشار رسمی فصل ۴ سریال شاهزاده اژدها هنوز مشخص نشده است. با این حال، نتفلیکس تریلر را نشان داد شاهزاده اژدها فصل ۴، فاش می کند که «ارباب اژدها: راز آراووس» اواخر امسال اکران خواهد شد. تمامی قسمت ها در خود نتفلیکس منتشر خواهند شد. قبل از تماشای فصل ۴، اگر ۳ فصل گذشته را ندیده اید، به تماشای آن بروید.

همه فصل ها شامل شخصیت های مختلفی هستند، مانند شاهزاده اژدها: ماه، شاهزاده اژدها: آسمان، شاهزاده اژدها: خورشید و در نهایت شاهزاده اژدها: زمین.

این سریال نقدهای عالی و IMDb 8.4 از ۱۰ را دریافت کرده است. در این سریال آرون آیهاس، جاستین ریچموند، دیلنا باسانیا، جیانکارلو ولف، جاستین سانتیوان، ریچارد گریو و جیجی پریتزکر به ایفای نقش پرداخته اند.

همچنین بخوانید – تاریخ انتشار فصل ۵ همه آمریکایی ها در نتفلیکس

نقد و بررسی فصل سوم شاهزاده اژدها

در پایان فصل ۳، ویرن را در مقابل اژدها، انسان ها و الف ها می بینیم. در پایان شاهد مرگ ورن هستیم که همراه با رایلا از بالا سقوط می کند. کالوم رایلا را در حالی که توانایی پرواز خود را توسعه می دهد، نجات می دهد. اما کلودیا ورن را زنده کرد. شاهزاده اژدها فصل ۳ بازخورد بسیار خوبی از مردم دریافت کرده است و آنها نیز برای فصل ۴ نیز همین انتظار را دارند.

ویدیو از نتفلیکس بعد از مدرسه