اولین پیروزی اعتماد جت ها به ایمنی آنها را تأیید می کند

اولین پیروزی اعتماد جت ها به ایمنی آنها را تأیید می کند


حمله جت روز یکشنبه بیدار شد ، اما واحدی که تیم را در پیروزی 27-24 اضافه وقت بر تیتان ها زنده نگه داشت ، دفاع بود.

جتز رایان تاناهیل را چهار بار در محله تیتان ها ناک اوت کرد و بازی بیش از 27 یارد را رها کرد. با متوقف شدن خط حمله ، دفاع سه گل در زمین چمن تیتان ها به ثمر رساند. سپس بازی را با توقف در کار اضافی مهر و موم کرد.

زک ویلسون در دفاع گفت: “عظیم”. آنها ما را برای پیروزی قرار می دهند. ما در دو هفته گذشته شاهد آن بودیم. بازی هرگز تمام نمی شود. آنها همیشه تا انتها می جنگند. هرچه دارند می دهند. لذت بردن از امنیتی است که آنها مایلند از هر چیزی که دارند ارائه دهند. مربی ورزشی [Robert] Salle به وضوح تمام هوا ، ترمزها را ممنوع می کند [mentality]به دیدن این افراد در یک لحظه بزرگ ، فوق العاده است. ”

یکشنبه یک لیست طولانی از بازیکنان دفاعی با توقف های بزرگ داشت. سی جی موزلی (تکل 13 ، گونی 1) ، کوینسی ویلیامز (تکل 12 ، گونی 1) ، کوین ویلیامز (تکل 7 ، گونی 2) و برایس هال (0.5 گونی ، 3 پاس) پیشرو شدند. جاوالین گیدری درگیری های بزرگی با دریک هنری در طول کار اضافه کاری خود داشت. برایس هاف 1.5 کیسه داشت. این یک تلاش کلی تیمی در بخش دفاع است.

سی جی موزلی رایان تاناهیل را حذف می کند
AP

صالح گفت: “امنیت در هر فصل دیدنی است.” “آمار و ارقام در مورد آنچه که توانسته اند به دست آورند و در همه سطوح عدالت نمی کند. خط D امروز برجسته شد. بازیکنان خط عقب امروز خودنمایی کردند. بازیکنان جوان DB بعد از بازی و در میان همه مشکلات بازی می کنند. ”

جت ها برای سومین بار به ویژه تهاجمی بودند ، در حالی که تایتان ها تبدیل 19 به 5 (26.3٪) را حفظ کردند.

صالح گفت: “این بازی به رتبه سوم سقوط کرد و خارج از زمین بود ، در نقش کاور بازی می کرد و تمام تلاش خود را برای بدبخت شدن زندگی تاناهیل انجام می داد.”


WR Jameson Crowder اولین بازی خود را در این فصل انجام داد و تأثیر زیادی گذاشت. او برای یک تاچ داون 61 یارد و 7 کیت زد. در روز سوم ، او توپ را 11 یارد در وقت اضافه گرفت و توانست جت را به 10 دوش برساند.

“شما آن را دیدید. او یک پوشش محافظ است. “صالح گفت. “من فکر می کردم تغییر بزرگ سوم به پایین در کار اضافی به ما پیروزی می دهد. او جدا از افراد مورد اعتماد است.”


CB Branding O’Connell بازی را با یک شوک ترک کرد. WR Denzel Mims برای اولین بار از هفته اول فعال بود اما هدف قرار نگرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *