“او دختر کوچکی است که شروع کرد …” – باب خبر


وقتی شاهرخ خان به رابطه ادعایی خود با پریانکا چوپرا واکنش نشان داد
شاهرخ خان زمانی در مورد شایعات رابطه خود با پریانکا چوپرا صحبت کرد (اعتبار عکس – شاهرخ خان، پریانکا چوپرا / اینستاگرام)

شاهرخ خان یک نماد جهانی است که با شخصیت و استعداد درخشان خود همه را مجذوب خود کرده است. اگرچه چند فیلم آخر او کارساز نبود، اما این بازیگر هرگز امید خود را از دست نداد زیرا انتظار می رود با فیلم های آینده خود یک بازگشت بزرگ داشته باشد. همه می دانند که شیمی او با هر بازیگری چقدر عالی است، چند سال پیش شایعاتی وجود داشت که SRK مخفیانه با پریانکا چوپرا قرار می گرفت. وقتی این خبر به سوپراستار رسید، خان گفت که او ناراحت است.

برای ناشناس، این دو بازیگر در Don 1 و ۲ با هم کار کرده‌اند. در زمانی که گمانه‌زنی‌های مرتبط با آن‌ها خبرساز می‌شد، گوری خان همسر SRK ظاهراً PeeCee را از حلقه درونی‌شان حذف کرد و از خان خواست که از او فاصله بگیرد. او حتی به او گفت که دیگر هرگز با ستاره دوستانا همکاری نکند.

در آن زمان شاهرخ خان و پریانکا چوپرا هر دو چنین شایعاتی را تکذیب کردند. بعداً وقتی SRK در حال تبلیغ Jab Tak Hai Jaan بود، از سوپراستار در مورد همان سوال پرسیده شد. همانطور که توسط MensXP نقل شده است، او گفت: “برای من، آنچه که بیش از همه ناراحت کننده است، این واقعیت است که خانمی که با من کار کرده است مورد بازجویی قرار گرفته است، و در جایی پایین تر از خط، احترامی که من به او یا همه زنان نشان می دهم، نشان داده نشده است. .”

شاهرخ خان افزود: «فکر می‌کنم کمی بی‌احترامی است، از این بابت بسیار متاسفم. متاسفم یعنی… این مستقیماً به خاطر کاری نیست که انجام داده ام، بلکه این واقعیت است که او دوست من است. او یکی از صمیمی ترین دوستانی است که من دارم و بسیار به قلب من نزدیک است و همیشه خواهد بود.

«فقط گاهی اوقات وقتی چیزهایی گفته می‌شود، احساس می‌کنم، باید از آن عقب‌نشینی کنم، زیرا آن را بسیار پیش پا افتاده، بسیار کوچک و بسیار پست می‌دانم. می دانید، این فقط تمایل دارد روابطی را که افراد در حین کار با یکدیگر به اشتراک می گذارند، خراب کند. او دختر کوچکی است که تاج گذاری برای دوشیزه هند را با من شروع کرد و یا با من تاج گذاری کرد، یادم نمی آید. ما برخی از بهترین لحظات روی صفحه را به عنوان دوستان به اشتراک گذاشته ایم و این مایه تاسف است. برای من بسیار مایه تاسف و ناراحتی است که فکر می کنم می دانید، یک دوستی کمی کثیف می شود.

شاهرخ خان در پاسخ به این سوال که آیا شایعات مربوط به پیوند بر دوستی او با پریانکا چوپرا تأثیر گذاشته است یا خیر، گفت: «نه، به هیچ وجه. من فکر می کنم، او به اندازه کافی بالغ است که بتواند با آن کنار بیاید. اما با گفتن این نکته که همه ما عجله داریم که نامی برای روابط بگذاریم بدون اینکه گاهی آنها را بفهمیم. این بخش عجیبی است، نه تنها رسانه ها، بلکه همه ما.»

خواندنی: جانوی کاپور با نادیده گرفتن زنی که درخواست عکس کرده بود به شدت ترول کرد، کاربران اینترنت می گویند “غمند دخ راه هو؟”

ما را دنبال کنید: فیس بوک | اینستاگرام | توییتر | یوتیوب