اپل آپدیت ۱۵.۵ فریمور Display Studio را منتشر کرد – اخبارAppleInsider توسط مخاطبانش پشتیبانی می شود و شما ممکن است به عنوان یک شریک آمازون و شریک وابسته در خریدهای واجد شرایط، کمیسیون دریافت کنید. این مشارکت های وابسته بر محتوای سرمقاله ما تأثیر نمی گذارد.

Studio Monitor به‌روزرسانی سیستم‌افزار جدیدی در دسترس است، اما مشخص نیست که آیا باگ شناخته شده بلندگو را برطرف می‌کند یا خیر.

دارندگان نمایشگر استودیو می توانند با مراجعه به تنظیمات سیستم در مک متصل خود، نسخه ۱۵.۵ سیستم عامل را دریافت کنند. برای بررسی اینکه آیا به روز رسانی در دسترس است، “Software Update” را انتخاب کنید.

این به روز رسانی توسط اپل تنها سه روز پس از تایید این شرکت به وجود اسپیکر معیوب در استودیو مانیتور منتشر شد. کاربران مشکلات صوتی متناوب را گزارش کردند که اپل آن را یک مشکل نرم افزاری توصیف کرد.

اپل راه حلی برای رفع موقت این مشکل با چرخش پاور نمایشگر ارائه کرده است. از آنجایی که دکمه پاور وجود ندارد، این بدان معناست که کاربران باید صفحه نمایش را از برق بکشند و دوباره آن را وصل کنند.

Display Studio دارای پردازنده A13 Bionic است و به نظر می رسد که نسخه iOS را اجرا می کند. iOS 15.5 دارای شماره ساخت ۱۹F80 است که تنها چند رقم بالاتر از نسخه ۱۹F77 iOS 15.5 است.

اپل نگفته است که آیا این به روز رسانی خطای اسپیکر را برطرف می کند یا خیر، بنابراین کاربرانی که قبلاً با این خطا مواجه شده اند باید منتظر بمانند و ببینند که آیا دوباره رخ می دهد یا خیر. در غیر این صورت، به روز رسانی ممکن است بر سایر رفع اشکالات جزئی و بهبود عملکرد تمرکز کند.