اگر فکر نمی کنید ترامپ گزینه خوبی برای سال ۲۰۲۴ است – تماشای این موضوع باید نظر شما را تغییر دهد


این مقاله با همکاری Right Wire Report Contributor، Maria Katz نوشته شده است.

زندگی به سرعت پیش می‌رود، و ما اغلب با وجود اینکه در آن زندگی می‌کنیم، تصویر بزرگ را از دست می‌دهیم. ما بر اساس احساسات خود در لحظه واکنش نشان می دهیم و نظرات خود را شکل می دهیم، به جای اینکه ارزیابی کنیم که آیا این احساسات با بررسی بیشتر زمینه و حقایق معتبر هستند یا نه. یا کل مفهوم را حذف می کنیم و انتخاب می کنیم که فقط بر جنبه های خاصی تمرکز کنیم که برای ما برجسته است.

هر یک از ما در هفت سال گذشته – “سال های ترامپ” زندگی کرده ایم. آیا ما تصویر بزرگ را درک می کنیم؟ آیا ما سعی کردیم دستاوردهای او را بررسی کنیم و نتایج را تجزیه و تحلیل کنیم؟ آیا ما از کارهایی که پرزیدنت ترامپ انجام داد و نکردیم آگاه هستیم؟ یا آیا ما راضی هستیم که برخی از حساب های رسانه ای را به عنوان نمایندگان کل جهان به نام “ترامپ” بپذیریم؟

لحظه ای را به مرور فهرست دستاوردهای رئیس جمهور ترامپ و دولتش اختصاص دهید. اینجا، و اینجا

پس اگر پیشنهاد کنیم کارهای بیشتری انجام دهید چه؟

این را نگاه کن سه ویدیو به طور خاص انتخاب شده است امروز با بهره مندی از بصیرت. سپس اصلاح کنید و از نظر فکری در مورد ارزیابی خود از چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده صادق باشید. لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

شماره ۱. ترامپ در پایان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ۲۰۱۶ خود سخنرانی کرد. با این مزیت که اکنون سابقه رسمی او را به عنوان رهبر و رهبر می دانید و واقعیت عمیق روی آوردن به او را با دقت گوش دهید:

۲ ژانویه ۲۰۱۷: سخنرانی رئیس جمهور ترامپ در مراسم تحلیف:

# ۳. ژوئیه ۲۰۲۲ سخنرانی تام کلینشتاین، رئیس موسسه کلرمونت – فضایل ترامپ:

“ترامپ شکاف در این کشور را افشا کرد – نه “علت”. فقط زمانی پیروز جنگ شوید که بدانید در حال جنگ هستید.”

هر آمریکایی باید به سخنرانی شیوای کلاینشتاین گوش دهد.

«این مواقعی است که روح مردان وسوسه می‌شود…»

به یک جنگجوی اثبات شده نیاز است تا ما را به نبردی که می تواند آخرین نبرد ما به عنوان یک جمهوری باشد، هدایت کند. در میان همه معیارها – “وطن پرستی” و یکپارچگی با کمتر از برنده شدن در صدر لیست قرار دارد.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.