ایالات متحده بیش از 3.5 میلیون دوز COVID-19 به نیجریه اهدا می کند

Vaccineسفارت آمریکا در نیجریه اعلام کرده است که 3،577،860 دوز اضافی واکسن Pfizer از طریق COVAX وارد نیجریه می شود.

این کشتی روز پنجشنبه وارد فرودگاه بین المللی Nnamdi Asikiwe در ابوجا شد و مجموع واکسن های تحویل شده توسط ایالات متحده به نیجریه را به بیش از 7.5 میلیون رساند.

در بیانیه سفارت آمریکا در ابوجا آمده است: “ایالات متحده بیش از 3.5 میلیون واکسن کووید -19 به نیجریه از طریق کوواچ اهدا می کند.

در این بیانیه آمده است: “در کل ، کواچ تاکنون بیش از 10 میلیون دوز به نیجریه تحویل داده است. بهترین ابزار ما برای پایان دادن به همه گیری واکسیناسیون ایمن و م effectiveثر است.

ایالات متحده متعهد شده است که 1.1 میلیارد دوز واکسن COVID-19 را در سراسر جهان خریداری و اهدا کند و تاکنون بیش از 180 میلیون دوز در بیش از 100 کشور جهان تحویل داده است. “

جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به این س ifال که آیا دولت آمریکا به واکسیناسیون به کشورهای عضو اتحادیه اروپا ادامه می دهد یا خیر ، گفت: “ایالات متحده به تلاش های بین المللی واکسیناسیون که در داخل نشان داده ایم متعهد است. ما این واکسن ها را به اشتراک می گذاریم تا جهان را برای نجات جان مردم و پایان دادن به بیماری همه گیر هدایت کنیم. ”

این مأموریت افزود که دولت ایالات متحده بخشی از مشارکت مستمر با نیجریه برای مبارزه با COVID-19 است.

وی گفت: “تا به امروز ، دولت آمریکا 130 میلیون دلار به وزارت بهداشت نیجریه و کمیته راهبری ریاست جمهوری در زمینه COVID-19 کمک کرده است.

در این بیانیه آمده است: “دولت ایالات متحده امیدوار است که با نیجریه و مراکز کنترل بیماری هایش برای ارائه دوزهای نجات بخش در سراسر کشور از طریق برنامه Kovacs هماهنگ شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *