ایجاد یک آمریکای فعال با هم


گروهی در حال انجام تای چی در پارک هستند

فعالیت بدنی منظم یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید برای حفظ سلامتی انجام دهید. فعال بودن به افراد کمک می کند تا بعد از هر جلسه فعالیت ، از نظر روحی سالم باشند و فعالیت بدنی منظم می تواند خطر بسیاری از بیماری های مزمن و مرگ زودرس را کاهش دهد.

فواید فعالیت بدنی به خوبی شناخته شده است اما بسیاری از افراد به میزان توصیه شده فعالیت بدنی انجام نمی دهند. جمعیت کم درآمد در مقایسه با سفیدپوستان غیر اسپانیایی با درآمد بالا ، فعالیت بدنی کمتری نسبت به سیاهپوستان یا اسپانیایی زبانان و افرادی که در مناطق روستایی زندگی می کنند در مقایسه با مناطق شهری دارند. ما می دانیم که نابرابری های سیستماتیک در حالات فعالیت بدنی وجود دارد که به این ناهنجاری ها کمک می کند.به

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ژانویه 2020 در پاسخ به سطح پایین فعالیت بدنی در ایالات متحده و در پاسخ به تعدادی از مزایای فعالیت بدنی ایجاد شد. افراد فعال ، ملتی سالمتلاش سراسری برای فعال سازی بیش از 27 میلیون آمریکایی تا سال 2027. این ابتکار از دسترسی عادلانه و فراگیر به فعالیت های بدنی برای همه صرف نظر از سن ، نژاد ، تحصیلات ، وضعیت اقتصادی اجتماعی ، ناتوانی ، جهت گیری پشتیبانی می کند. موقعیت جغرافیایی.

چگونه سطح فعالیت بدنی خود را در ایالات متحده افزایش دهیم؟

با هفت پیکان به چپ و راست علامت بزنیدارائه یک رویکرد جامع مبتنی بر شواهد برای یک جمعیت فعال ، یک ملت سالم ، برای افزایش فعالیت بدنی از طریق ارتقاء سطح محلی ، قبیله ای ، استانی و ملی. استراتژی های کاری با همکاری سایر سازمانهای فدرال و سازمانهای ملی (شکل را ببینید). همه افراد فعال ، ملت سالم می توانند یک استراتژی برای حمایت از رویکردهای عادلانه و فراگیر برای فعالیت بدنی تدوین کنند. جوامع می توانند استراتژی هایی را برای افزایش فعالیت بدنی متناسب با زمینه محلی خود ، از جمله نیازها و ترجیحات اعضای جامعه و دارایی های جامعه انتخاب کنند.

چگونه درگیر شوم؟

همه افراد در ترویج فعالیت بدنی نقش دارند – افراد ، سازمانها و قهرمانان جامعه. افراد فعال ، با پیوستن به یک ملت سالم ، شما و / یا سازمان شما بخشی از ابتکار توسعه سراسری برای افزایش فعالیت بدنی ایالات متحده ، کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی ، ایجاد محله های قابل پیاده روی ، حمایت از اقتصاد محلی و رسیدگی به عدالت بهداشتی هستید و می توانید سلامت را بهبود بخشید. به مردم ، خانواده ها و جوامع شما.

اتصال آسان است! افراد فعال ، به سراغ ملتی سالم بروید به صفحه وب متصل شوید روی دسته مربوطه کلیک کنید: افراد تأثیرگذار ، سازمانها یا قهرمانان جامعه. آدرس ایمیل خود را برای اهدا کننده وارد کنید. تعدادی فایده دارد:

  • دسترسی به منابع و اطلاعات از طریق ماهنامه افراد فعال ، خبرنامه ملت سالم.
  • دریافت آرم های وب ، پیام های رسانه های اجتماعی و سایر منابع برای افزایش آگاهی در مورد کار خود و حمایت شما از آن کار.
  • به شبکه ای از افراد ، سازمان ها و قهرمانان بپیوندید که از افراد فعال ، ملت سالم در سطح ملی ، قبیله ای ، استانی و منطقه ای حمایت می کنند.

چه می توانم بکنم؟

حامیان برای حمایت از افراد فعال ، یک ملت سالم تلاش می کنند و شما نیز می توانید! در اینجا چند نمونه از آنچه حامیان دیگر انجام داده اند و نحوه مشارکت شما در اینجا آورده شده است:

  • افراد تأثیرگذار ، سازمان ها و قهرمانان در حال انتشار پست در رسانه های اجتماعی با استفاده از #ActivePepole هستند. درباره روش هایی که می توانید انجام دهید بیشتر بدانید گسترشبه
  • آن ها انجمن دولت Maricopa اولین افراد فعال اعلامیه یک ملت سالم را تصویب کردند و تعهد خود را برای افزایش حمل و نقل فعال و فعالیت بدنی در جامعه خود نشان دادند. می توانید آن را از اینجا بارگیری کنید قالب چاپ با افسر انتخاب شده برای موفقیت در یکی از جوامع خود کار کنید!
  • بخش تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی CDC در حال حاضر 61 مشترک را در ایالت ها و جوامع سراسر کشور تامین می کند. مسیرهای مناسب فعالیت برای مقاصد روزمره، بر اساس یک استراتژی مبتنی بر شواهد برای افزایش فعالیت بدنی توصیه شده توسط گروه ویژه خدمات پیشگیری جامعه ایالات متحده. پروژه ها از جامعه ای به جامعه دیگر متفاوت است و ممکن است شامل پروژه هایی مانند پیاده روها ، بزرگراه ها ، مسیرهای دوچرخه سواری و حمل و نقل عمومی مانند مسکن ، مراقبت های اولیه و آموزش ، مدارس ، محل کار ، پارک ها یا مراکز تفریحی باشد. ببینید آیا وجود دارد یا خیر جامعه بودجه ای جایی که زندگی می کنید و متصل می شوید!
  • شبکه تحقیق و ارزیابی سیاست های فعالیت فیزیکی (PAPREN) یک شبکه با بودجه CDC است که شرکای مختلف را گرد هم می آورد تا محیطی را به حداکثر برساند که فعالیت بدنی را به حداکثر برساند. پاپرین شریک اصلی تحقیقاتی CDC در ابتکارات فعال در سراسر کشور و ملت سالم است و می تواند از منابع و منابع برای فعال کردن رویکردهای سیاست برای تسهیل همکاری بین بخشها و ارتقاء فعالیت بدنی استفاده کند. درباره PAPREN بیشتر بدانید در نگاه اول یا بازدید کنید وب سایت PAPREN به شبکه این محققان ، طراحان ، مهندسان ، سیاست گذاران ، مدیران فضای سبز ، متخصصان بهداشت ، متخصصان تناسب اندام و تناسب اندام و دیگران بپیوندید.

چگونه افراد فعال از شاخص تناسب اندام آمریکا با یک کشور سالم استفاده می کنند؟

ابزارهایی مانند American Fitness Index اطلاعاتی را در اختیار تصمیم گیرندگان و شرکا قرار دهید که می توانند در برنامه ریزی برای بهبود فعالیت بدنی در جوامع خود استفاده شوندبه برای بررسی و تبادل اطلاعات با جوامع و فرایند مشارکت عادلانه جامعه را طی کنید تا مشخص شود که تلاش های آنها به کجا باید هدایت شود. هنگامی که جوامع درک کردند که در کجا می خواهند کار کنند ، جوامع می توانند از افراد فعال ، یک ملت سالم استفاده کنند. استراتژی های کاری کاهش تمرکز آنها بر اقداماتی که باید برای تقویت شیوه زندگی فعال انجام دهند.

منابع

  • فولتون J ، Buchner DM ، Carlson SA و همکاران افراد فعال در CDC ، یک ملت سالمSM: ایجاد یک آمریکا فعال ، با هم مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2018 ؛ 15 (7): 469-473. doi: 10.1123 / jpah.2018-0249
  • Schmid TL ، Fulton J ، McMahon JM ، Devlin HM ، Rose KM ، Peterson RJ. معرفی استراتژی های فعالیت بدنی فعال: افراد فعال ، ملت سالمSMبه مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2021 ؛ 18 (4): 352-356. doi: 10.1123 / jpah.2020-0656

سلب مسئولیت: یافته ها و نتیجه گیری های این گزارش متعلق به نویسندگان است و لزوماً نشان دهنده مکان رسمی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها نیست.

نویسندگان:

کن رز، MPA ، رئیس شعبه ، فعالیت بدنی و سلامت ، بخش تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی.، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

امیلی اوسری ، دکترای تخصصی ، اپیدمیولوژیست، شاخه فعالیت بدنی و سلامت، تقسیم تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری؛ LCDR ، خدمات بهداشت عمومی ایالات متحده

کیتلین گراف ، MSW ، MPH ، هماهنگ کننده برنامه ، مشاوره Mackin/شاخه فعالیت بدنی و سلامت، تقسیم تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

فیس بوک: CDCEatWellBeActive

توییتر: CDC_DNPAO

# افراد فعالدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *