ایرلند شمالی در میان قرنطینه کووید -19 با کمبود مسخره ای روبرو است

ایرلند شمالی در میان قرنطینه کووید -19 با کمبود مسخره ای روبرو استاگرچه به نظر می رسد که همه گیری کووید -19 شوخی های زیادی را آشکار کرده است ، اما یکی از جانبازان می گوید که سیرک ایرلند شمالی واقعاً با کمبود بازیگران روبرو است و این خنده دار نیست.

دیوید دافی ، مالک دوک سیرک در ایرلند شمالی ، به بی بی سی گفت که تجارت او نیازی به دلقک ندارد زیرا بسیاری از نوازندگان سیرک وی پس از قرنطینه اولیه در بهار 2020 به کشورهای خود بازگشته اند.

سیرک دافی بیش از 500 روز به دلیل تعطیلی بسته شده است. با بازگشایی بسیاری از کشورهای همسایه دیگر در چند ماه گذشته ، دلقک های زیادی به مکان دیگری نقل مکان کرده اند و دافی در تلاش است تا تیم جدیدی را به امید بازگشایی کشور سازماندهی کند.

حالا او از نیروهای تازه کار محلی درخواست می کند که کفش های بزرگ قرمز را امتحان کنند.

“در شش ماه گذشته ، همه سیرک های اروپا و انگلستان فعال بوده اند و گروه بزرگی از هنرمندان اتحادیه اروپا پیش از این به سر کار رفته اند و ما حتی هفته گذشته نتوانستیم ویزا بگیریم. دافی به بی بی سی گفت: “هنرمندان و سرگرم کنندگان اتحادیه اروپا.”

به همین دلیل ما سعی می کنیم با هرکسی که احساس می کند می تواند آن را امتحان کند ، تماس بگیریم. “

دافی گفت که نیروهای جدیدش باید برای تصمیم گیری به عنوان مرکز توجه صدها نفر ، سریع سازگار و سازگار شوند.

وی گفت: “هنگامی که 700 تا 800 نفر وقتی به حلقه سیرک می روید به شما نگاه می کنند ، بدون توجه به نوع روحیه شما باید آن حلقه سیرک را روشن کنید.”

دلقک واقعاً می تواند مکانی تنها باشد زیرا شما تنها آنجا بوده اید و می توانید برای مخاطبان خود مطالعه کنید و در عرض چند دقیقه باید بتوانید با آنها دوست شوید و با آنها تعامل داشته باشید و به آنها غذا بدهید. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *