اینویسکو با مسئولیت محدود ۱.۰۵ میلیارد دلار در شرکت اینتل دارد. (NASDAQ: INTC)Invisco Limited سهام خود را در اینتل کاهش داد. (NASDAQ:INTC–Received Rating) طبق گزارش این شرکت در آخرین پرونده خود در SEC، در سه ماهه اول ۷.۴ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از فروش ۱۶۹۹۶۳۶ سهم در طول سه ماهه، ۲۱,۱۵۳,۶۸۲ سهم از سهام سازنده تراشه را در اختیار داشت. Invisco LLC تقریباً ۰.۵۲٪ از اینتل به ارزش ۱,۰۴۸,۳۷۶,۰۰۰ دلار در پایان آخرین دوره گزارش را در اختیار داشت.

چندین سرمایه گذار نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً سهام خود را در INTC اضافه کرده یا کاهش داده اند. مشاوران Lansing Street Advisors سهام جدیدی از اینتل را در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۸۰۰۰ دلار خریداری کردند. Lloyd Consulting Services LLC. سهام آن در سهام اینتل در سه ماهه اول ۲۸۳۵.۰ درصد رشد کرد. Lloyd Consulting Services LLC. او اکنون صاحب ۵۸۷ سهم از سهام سازنده تراشه است که پس از خرید ۵۶۷ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، ۲۹۰۰۰ دلار ارزش دارد. Landmark Wealth Management LLC موقعیت جدیدی در سهام اینتل در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۱۰۰۰ دلار به دست آورد. Emerald Advisers LLC موقعیت جدیدی در سهام شرکت اینتل در سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۳۸۰۰۰ دلار به دست آورد. سرانجام، Gibson Wealth Advisors LLC موقعیت جدیدی در سهام شرکت اینتل در طول سه ماهه چهارم به ارزش تقریباً ۴۱۰۰۰ دلار به دست آورد. در حال حاضر ۶۱.۵۲ درصد از سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

عملکرد قیمت اینتل

سهام INTC در روز جمعه به ۳۱.۴۶ دلار باز شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه سهام ۳۵.۷۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۴۱.۵۲ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۲، نسبت سریع ۱.۴۱ و نسبت معاملات ۱.۸۶ است. ارزش بازار سهام ۱۲۹.۱۷ میلیارد دلار، نسبت PE 6.74، نسبت قیمت به درآمد ۱.۸۰ و بتای ۰.۶۵ است. اینتل کمترین قیمت ۵۲ هفته اخیر خود را ۲۹.۹۱ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته اخیر را ۵۶.۲۸ دلار ثبت کرد.

شرکت اینتل (NASDAQ:INTC – Get Rating) نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه ۲۸ جولای اعلام کرد. سازنده تراشه درآمد ۰.۲۹ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که برآورد اجماع ۰.۷۰ دلار (۰.۴۱ دلار) را از دست داد. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۵.۳۰ میلیارد دلار در مقایسه با برآورد اجماع ۱۷.۹۳ میلیارد دلار بود. اینتل بازده سهام ۱۶.۶۵% و حاشیه خالص ۲۶.۰۳% داشت. درآمد اینتل در سه ماهه نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۷.۳ درصد کاهش داشته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۲۸ دلار به ازای هر سهم گزارش کرد. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که شرکت اینتل. برای سال مالی جاری ۲.۲۷ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

اعلام سود سهام اینتل

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز پنج شنبه ۱۰ شهریور ماه واریز شد. برای سهامداران رکورد در روز یکشنبه، ۷ آگوست، سود سهام ۰.۳۶۵ دلار به ازای هر سهم صادر شد. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۴۶ دلار و بازده سود ۴.۶۴٪ است. تاریخ تقسیم این سود جمعه ۱۴ مرداد بود. نرخ پرداخت اینتل در حال حاضر ۳۱.۲۶ درصد است.

فعالیت درونی

در اخبار دیگر، مدیرعامل پاتریک بی. گلسینگر ۱۴۸۰۰ سهم از سهام این شرکت در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۲۴ مرداد ماه. این سهم با میانگین قیمت ۳۳.۸۶ دلار برای هر سهم، با ارزش کل ۵۰۱۱۲۸.۰۰ دلار خریداری شد. پس از تکمیل خرید، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۷۷۲۱۶ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۲۶۱۴۵۳۳.۷۶ دلار است. این معامله در سندی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در حال حاضر ۰.۰۲ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

تغییر رتبه تحلیلگر

تعدادی از تحلیلگران تحقیقاتی اخیراً در مورد این شرکت اظهار نظر کردند. TheStreet در گزارشی که در روز سه شنبه ۲۴ می منتشر شد، رتبه اینتل را از «b-» به «c+» کاهش داد. Susquehanna Bancshares در گزارشی در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه، رتبه اینتل را به “منفی” کاهش داد و قیمت هدف آن را برای سهام از ۴۰.۰۰ دلار به ۳۳.۰۰ دلار کاهش داد. Roth Capital قیمت هدف اینتل را از ۴۸.۰۰ دلار به ۴۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز جمعه، ۲۹ جولای، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. بانک آمریکا هدف قیمت خود را در اینتل از ۴۷.۰۰ دلار به ۳۹.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۹ ژوئن، رتبه “کم کارایی” را به سهام اختصاص داد. در نهایت، بارکلیز هدف قیمتی خود را در اینتل از ۴۰.۰۰ دلار به ۳۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۹ جولای، رتبه “کم وزنی” را به سهام اختصاص داد. ۹ تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، ۱۲ نفر رتبه نگهداری و چهار نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat، این شرکت دارای میانگین رتبه “Hold” و میانگین قیمت هدف ۴۲.۹۶ دلار است.

نمایه اینتل

(رتبه گرفتن)

شرکت اینتل محصولات و فناوری های کامپیوتری را در سراسر جهان طراحی، تولید و به فروش می رساند. این شرکت از طریق CCG، DCG، IOTG، Mobileye، NSG، PSG و تمامی بخش‌های دیگر فعالیت می‌کند. محصولات پلتفرمی مانند پردازنده‌ها، چیپ‌ست‌ها، سیستم روی یک تراشه و بسته‌های چند تراشه را ارائه می‌دهد. و پلت فرم یا محصولات مجاور را تغییر دهید، از جمله شتاب دهنده ها، بردها، سیستم ها، محصولات ارتباطی و گرافیکی، و محصولات حافظه و ذخیره سازی.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری INTC را نگه می دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت اینتل، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: INTC – امتیاز دریافت شده است).

یک چهارم مالکیت شرکتی اینتل (NASDAQ:INTC)

اخبار و برآوردهای روزانه اینتل را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای اینتل و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.