این ایالت در حال خشک شدن است زیرا صندوق کار در نیویورک پذیرش درخواست های جدید را متوقف می کند

این ایالت در حال خشک شدن است زیرا صندوق کار در نیویورک پذیرش درخواست های جدید را متوقف می کند


بودجه 2.1 میلیارد دلاری دولت برای کارگران غیرمجاز تحت تأثیر این بیماری همه گیر کاهش می یابد.

صندوق مستضعفین کارکنان ، که به افرادی که به دلیل وضعیت مهاجرت واجد شرایط برنامه های دیگر مانند بیکاری یا کاهش بیماری نیستند ، کمک می کند ، روز جمعه پذیرش درخواست های جدید را متوقف کرد.

وزارت کار ایالات متحده قبلاً از آغاز برنامه تابستان امسال 1.2 میلیارد دلار مزایا برای نزدیک به 120.000 متقاضی ارائه کرده است و برنامه های بیشتری در حال بررسی است. به گفته دفتر فرماندار کتی هوچول ، این صندوق تا پایان ماه اکتبر بیش از 2 میلیارد دلار پرداخت کرده است.

هوچول در بیانیه خبری روز جمعه گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که جامعه مهاجرت از بهبود ما حمایت می کند ، و من از روز اول تعهد داده ام که در اسرع وقت به نیازمندان نیویورک کمک رسانی کنم.”

هوچول قول داد که در اولین هفته از دفتر خود تأیید درخواست و پرداخت را تسریع کند. DOL ایالت همچنین با 75 گروه اجتماعی در سراسر ایالت در زمینه برنامه کاربردی و آموزش صندوق کارکنان محروم همکاری کرد.

دولت می گوید حداکثر 15600 دلار بودجه به همه متقاضیان تأیید شده اعطا کرده است.

برای واجد شرایط بودن برای این صندوق ، متقاضیان باید نشان دهند که قبل از مارس 2020 مقیم نیویورک هستند (و ادامه می دهند) و واجد شرایط بیکاری یا کمک های دیگر نیستند. درآمد کمتر از 26،208 دلار در سال قبل از آوریل 2021 ؛ این بیماری همه گیر باعث از دست رفتن حداقل نیمی از درآمد هفتگی بین 23 فوریه 2020 و 1 آوریل 2021 شد.

وکلا گفتند که خسارت سریع صندوق دور انداخته شده کارکنان نشان دهنده وسعت تقاضا در سراسر کشور است. موسسه سیاست های پولی تخمین می زند که 290،000 کارگر در سراسر ایالت می توانند از این وجوه استفاده کنند ، از جمله 213،000 فقط در شهر نیویورک.

بیانکا گررو ، کارمند محروم از اتحادیه ، گفت که استهلاک این صندوق در کمتر از دو ماه پس از افتتاح آن نشان می دهد که ساکنان نیویورک چقدر به این نجات نیاز دارند. “باید از دولت هوچول برای دریافت سریع وجوه تقدیر کرد – اما اکنون زمان انجام کار است. هزاران متقاضی هنوز تحت بررسی هستند و منتظر قضاوت هستند. همه کارکنانی که 23 روز شجاعانه برای بدست آوردن صندوق روزه گرفتند ، درخواست آنها تأیید نشده است. ”

گوئررو گفت که بسیاری از کارگران واجد شرایط برنامه را به دلیل “محدودیت های جغرافیایی و مسائل مهم سیاسی” ترک کردند ، به ویژه در مناطق دور افتاده نیویورک ، جایی که گروه های اجتماعی کمتری برای کمک به آنها وجود داشت.

گوئررو گفت: “کارگران در سراسر ایالت ، به ویژه کسانی که برای به دست آوردن اسناد ، به ویژه دفاتر کنسولی تلاش می کنند ، ماه ها با تاخیر روبرو هستند.” اختصاصی ، ما مشتاقانه منتظر همکاری با فرماندار و قانونگذار ایالت هستیم تا از دسترسی کامل و عادلانه به کارکنان اخراج شده اطمینان حاصل کنیم. در سراسر ایالت

سیاستمداران ایالتی که از صندوق منحل شده کارگران حمایت می کردند ، همچنین خواستار بودجه اضافی و افزایش مزایای بیکاری شدند.

سناتور جسیکا ، سناتور ملکه گفت: “از آنجا که 99 of از درخواستهای تأیید شده واجد شرایط دریافت مزایای درجه 1 هستند ، واضح است که صدها هزار مودیان مالیاتی به طور ناعادلانه از بیمه بیکاری محروم می شوند ، به ویژه بسیاری از کارگران منطقه که نتوانستند در آنجا شرکت کنند.” راموس گفت: “ما به بودجه اضافی برای ادامه کار برای خانواده های کارگر در مسیر بهبود اقتصادی نیاز داریم.”

کارمن دی لا رزا ، نماینده پارلمان گفت: “صندوق کارگران آواره از درد و رنجی که در جوامع ما در اوج همه گیری کووید -19 مشاهده کردیم ، متولد شد.” “ما فوریت نیاز را دیدیم. غالباً به کارکنانی که از خدمات دولتی محروم هستند ، کمک مالی می شود. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *