این بانک تجاری دارای ۲.۲۰ میلیون دلار سهام در Global Payments Inc است. (NYSE: GPN) – Big 24 Newsبانک تجارت سهام خود را در Global Payments Inc افزایش داد. (NYSE: GPN – Rating Received) طبق آخرین ثبت فرم ۱۳F آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۱۰.۱ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از تصاحب ۱۴۶۸ سهم اضافی در طول دوره، ۱۶۰۷۴ سهم از سهام ارائه‌دهنده خدمات تجاری را در اختیار داشت. دارایی های پرداخت های جهانی بانک تجارت در پایان سه ماهه گذشته ۲,۱۹۹,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Sugarloaf Wealth Management LLC دارایی خود را در پرداخت های جهانی ۸.۱ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Sugarloaf Wealth Management LLC اکنون پس از خرید ۹۸ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، مالک ۱۳۱۵ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری به ارزش ۱۸۰۰۰۰ دلار است. Parkside Financial Bank & Trust موقعیت خود را در پرداخت های جهانی ۳۴.۶ درصد در سه ماهه چهارم تقویت کرد. Parkside Financial Bank & Trust پس از خرید ۹۹ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۳۸۵ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری به ارزش ۵۲۰۰۰ دلار است. Geneos Wealth Management Inc. این شرکت در سه ماهه چهارم، سهم خود در Global Payments را ۳۰.۴ درصد افزایش داد. Geneos Wealth Management Inc. او اکنون مالک ۴۳۷ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات تجاری است که پس از خرید ۱۰۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۵۹۰۰۰ دلار ارزش دارد. Panagora Asset Management Inc. این شرکت در سه ماهه چهارم جایگاه خود را در سهام پرداخت های جهانی ۱.۰ درصد افزایش داد. Panagora Asset Management Inc. اکنون پس از به دست آوردن ۱۰۳ سهم دیگر در این دوره، ۱۰۶۴۴ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری به ارزش ۱۴۳۹۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. در نهایت، Bell Investment Advisors Inc دارایی خود در سهام Global Payments را ۱۲۸.۶٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. شرکت مشاوران سرمایه گذاری بل اکنون ۱۹۲ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری پس از خرید ۱۰۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۲۶۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. سرمایه گذاران نهادی ۸۴.۵۳ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

عملکرد موجودی پرداخت های جهانی

سهام GPN در روز جمعه با قیمت ۱۳۵.۴۴ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۳۷.۵۴ میلیارد دلار، نسبت PE 752.49، نسبت قیمت به درآمد ۰.۹۱ و بتای ۱.۰۴ است. نسبت فعلی شرکت ۰.۸۷، نسبت سریع ۰.۸۷ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۵ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این سهام ۱۱۸.۴۷ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۲۸.۸۴ دلار است. شرکت پرداخت جهانی کمترین قیمت در سال گذشته ۱۰۵.۵۲ دلار و بیشترین قیمت در سال گذشته ۱۷۵.۷۳ دلار بوده است.

Global Payments (NYSE: GPN – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز دوشنبه، ۱ آگوست منتشر کرد. این ارائه‌دهنده خدمات تجاری درآمدی معادل ۲.۳۶ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که ۰.۰۲ دلار از برآوردهای تحلیلگران ۲.۳۴ دلار پیشی گرفت. این شرکت در سه ماهه ۲.۲۸ میلیارد دلار درآمد داشته است، در حالی که برآورد اجماع ۲.۰۹ میلیارد دلار است. Global Payments بازده حقوق صاحبان سهام ۹.۲۴% و حاشیه خالص ۰.۸۷% داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۶.۷ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۹۲ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که Global Payments Inc. 9 سود هر سهم برای سال جاری.

گلوبال پیمنتز اعلام کرد که هیئت مدیره آن در روز دوشنبه اول آگوست برنامه بازخرید سهام را تصویب کرد که به شرکت اجازه می دهد ۱.۵۰ میلیارد دلار سهام خود را بازخرید کند. مجوز خرید به ارائه‌دهنده خدمات تجاری اجازه می‌دهد تا ۴.۲ درصد از سهام خود را از طریق خرید در بازار آزاد بازخرید کند. برنامه های بازپرداخت سهام معمولاً نشانه ای از این است که هیئت مدیره یک شرکت معتقد است سهام آن کمتر از ارزش گذاری شده است.

اعلامیه تقسیم سود پرداخت های جهانی

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز اعلام کرده است که در روز جمعه ۹ شهریور ماه واریز خواهد شد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۱۶ سپتامبر، سود ۰.۲۵ دلاری را منتشر خواهند کرد. این نشان دهنده سود ۱.۰۰ دلار در سال و بازده ۰.۷۴٪ است. تاریخ تقسیم سود قبلی برای این سود، پنجشنبه ۲۴ سپتامبر است. نسبت پرداخت های جهانی ۵۵۵.۵۹ درصد است.

خرید و فروش محلی در پرداخت های جهانی

در اخبار دیگر، CAO David M. Sheffield 3500 سهم از سهام را در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۱۰ اوت فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۳۳.۲۰ دلار و در مجموع ۴۶۶۲۰۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از انجام معامله، مدیر حسابداری اکنون دارای ۲۸۷۳۷ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۸۲۷۷۶۸.۴۰ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. در اخبار مرتبط، EVP David Lawrence Green 16252 سهم از سهام Global Payments را در معامله ای در روز جمعه ۳ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۳۰.۱۰ دلار با ارزش کل ۲۱۱۴۳۸۵.۲۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون اجرایی اکنون مالک ۹۷۸۱۸ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۲۷۲۶۱۲۱.۸۰ دلار است. این معامله در یک بایگانی نظارتی در SEC فاش شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. همچنین، CAO David M. Sheffield 3500 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز چهارشنبه ۱۰ آگوست به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۳۳.۲۰ دلار فروخته شد که در مجموع ۴۶۶۲۰۰.۰۰ دلار معامله شد. پس از انجام معامله، مدیر حسابداری اکنون دارای ۲۸۷۳۷ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۳۸۲۷۷۶۸.۴۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها ۱.۱۹ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

چندین تحلیلگر بر سهام تأثیر گذاشته اند. سیتی گروپ در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۲۵ آوریل، قیمت هدف خود را برای سهام پرداخت های جهانی از ۱۹۵.۰۰ دلار به ۱۸۰.۰۰ دلار کاهش داد. گلدمن ساکس در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۷ می، پرداخت های جهانی را پوشش داد. آنها رتبه “خنثی” و قیمت هدف ۱۵۱.۰۰ دلار را برای شرکت صادر کردند. Keefe، Bruyette & Woods در گزارشی در روز دوشنبه، ۱۱ جولای، قیمت هدف خود را در پرداخت های جهانی از ۱۷۵.۰۰ دلار به ۱۵۵.۰۰ دلار کاهش دادند. رابرت دبلیو برد قیمت هدف پرداخت های جهانی خود را از ۱۴۴.۰۰ دلار به ۱۵۶.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز سه شنبه، ۲ آگوست منتشر شد، به سهام امتیاز “عملکرد بهتر” داد. سرانجام، Deutsche Bank Aktiengesellschaft هدف قیمتی خود در پرداخت های جهانی را از ۲۲۲.۰۰ دلار به ۱۸۸.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۲ آگوست، رتبه “خرید” را به شرکت اختصاص داد. شش تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری و ۲۳ تحلیلگر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. بر اساس داده های MarketBeat، این سهام دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۱۷۵.۰۳ دلار است.

فایل پرداخت های جهانی

(رتبه گرفتن)

Global Payments Inc فناوری پرداخت و راه حل های نرم افزاری را برای پرداخت های کارتی، الکترونیکی، چک و دیجیتال در قاره آمریکا، اروپا و آسیا و اقیانوسیه ارائه می دهد. این شرکت از طریق سه بخش فعالیت می کند: راه حل های تجاری، راه حل های صادراتی، و راه حل های تجاری و مصرف کننده. بخش Merchant Solutions خدمات صدور مجوز، خدمات تسویه حساب و تامین مالی، پشتیبانی از مشتری و عملکردهای میز کمک، حل و فصل استرداد وجه، اجاره نهایی، فروش و انتشار، خدمات امنیت پرداخت، صورتحساب و صورتحساب تلفیقی، و خدمات گزارش آنلاین را ارائه می دهد.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری دارای GPN هستند؟ برای مشاهده آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای Global Payments Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: GPN – امتیاز دریافت شده).

مالکیت شرکتی سه ماهه سوم Global Payments (NYSE: GPN)

اخبار و بررسی های پرداخت جهانی را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Global Payments و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.