این شخصیت رسانه ای چقدر درآمد دارد؟ – خبر ۲۴ بزرگ


مجموع دارایی خالص بن شاپیرو ۴۸ میلیون دلار است. از سوی دیگر برخی گزارش ها نشان می دهد که دارایی خالص بن شاپیرو در طول سال ۲۰۲۲، یک میلیارد دلار است. بن شاپیرو و نتفلیکس برای نوشتن یک درام سیاسی جدید قرارداد دارند و نتفلیکس می تواند نزدیک به ۳ میلیون دلار به عنوان بخشی از این قرارداد دریافت کند. او یک تحلیلگر سیاسی محافظه کار، نویسنده، مشارکت کننده، مدافع، و شخصیت رادیویی از ایالات متحده است.

او دیلی وایر را تأسیس کرد که برای او شهرت و ثروت به ارمغان آورد. او در چندین پلتفرم مختلف فالوورهای شبکه های اجتماعی دارد. او در سن هفده سالگی جوانترین نویسنده سندیکایی کشور شد. شاپیرو مرتباً به The Creators Syndicate، مجله Amy و Newsweek کمک می کند. او در مجموع یازده کتاب نوشت.

ما اکنون اطلاعات بیشتری در مورد بن داریم که ممکن است برای شما جالب باشد. اگرچه او ممکن است در بسیاری از موضوعات نظرات متفاوتی داشته باشد، اما تمام نوشته های او بر منابع شهرت و پول متمرکز است. ارزش خالص بن شاپیرو را می توان با دانستن کسب و کار او و کتاب های پرفروشی که به موفقیت او کمک کرد، دقیق تر محاسبه کرد.

سالهای اولیه بن شاپیرو

شاپیرو در لس آنجلس، کالیفرنیا، حدود ۱۵ ژانویه ۱۹۸۴ به دنیا آمد. هر دو والدین، کارگردان و موسیقیدان حرفه ای تلویزیون، در صنعت فیلم کار می کردند. پدرش ترانه سرا بود. شاپیرو متعلق به یهودیانی بود که محافظه کار بودند.

شاپیرو که در جوانی دانش آموز و نوازنده درخشان ویولن بود، در دبیرستان به کلاس های سوم و نهم رسید. در سن ۱۶ سالگی از دبیرستان بین المللی یشیوا در لس آنجلس فارغ التحصیل شد و سپس به دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس رفت.

در حدود بیست سالگی با مدرک لیسانس در رشته علوم سیاسی فارغ التحصیل شد و سپس به دانشکده حقوق هاروارد رفت. او پس از اخذ مدرک تحصیلی، قبل از راه اندازی شرکت مشاوره حرفه ای خود، به عنوان یک فریلنسر برای شرکت بزرگ Goodwin Procter شروع به کار کرد.

ارزش خالص بن شاپیرو 2022: ارزش این شخصیت رسانه ای چیست؟

حرفه بن شاپیرو

شاپیرو کار خود را در نویسندگی عمومی در سن هفده سالگی آغاز کرد و اولین موقعیت خود را در یک انجمن صنفی ملی به دست آورد. در ۲۱ سالگی دو کتاب از او منتشر شد. او در اولین انتشار خود، شستشوی مغزی: چگونه کالج‌ها ایدئولوژی جوانان آمریکا را آموزش می‌دهند، این ایده را بیان می‌کند که ایدئولوژی‌ها و دیدگاه‌های غیرچپ در کالج‌های آمریکایی غیرقابل تحمل هستند.

او در سال ۲۰۰۵ دومین کتاب خود را با عنوان نسل پورن: چگونه لیبرالیسم اجتماعی آینده ما را خراب می کند منتشر کرد. در سال ۲۰۰۸ سومین رمان او با عنوان رئیس پروژه: موهای بد و بوتاکس در راه کاخ سفید منتشر شد.

او درباره نحوه استفاده صنعت فیلم از تلویزیون و تصاویر برای ترویج ایدئولوژی چپ از طریق تبلیغات پرایم تایم نوشت: داستان واقعی هالیوود چگونه چپ تلویزیون شما را به دست آورد، حدوداً در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. رمان پنجم منتشر شد.

همچنین بخوانید – ارزش خالص Kwame Brown

ارزش خالص بن شاپیرو: رمان ششم، سمت راست تاریخ

بررسی می کند که چگونه عقل و هدف اخلاقی غربی غنی شده است و چگونه ارزش های یهودی و مسیحی در سراسر آمریکا بدتر شده است. هفتمین رمان او، لحظه ظلم، در سال ۲۰۲۱ منتشر شد.

شاپیرو علاوه بر رمان نویسی، چندین شغل دیگر نیز داشت. در سال ۲۰۱۲، او به عنوان سردبیر Breitbart News منصوب شد، یک منبع خبری راست افراطی که توسط اندرو بریتبارت تأسیس شد.

او در سال ۲۰۱۶ پس از ادعای اینکه سایت در دفاع از میشل فیلدز، خبرنگار جوانی که توسط مدیر سابق ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ مورد حمله قرار گرفته بود، شکست خورد، استعفا داد. شاپیرو که اغلب از اصطلاحات ضد یهود استفاده می کند، از آن زمان مورد هدف گروه های راست افراطی بریتانیا قرار گرفته است.

شاپیرو The Daily Wire را در حدود سال ۲۰۱۵ راه اندازی کرد. او علاوه بر اینکه نویسنده اصلی این پلتفرم است، پادکست دیجیتالی خود را با نام “نمایش بن شاپیرو” نیز پخش می کند. هر روز از هر هفته پخش می شود. در سال ۲۰۱۹، این نمایش دومین پادکست محبوب در ایالات متحده بود که به آن کمک کرد دارایی خالص بن شاپیرو. در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و در بیش از ۲۰۰ کشور در دسترس است.

ارزش خالص بن شاپیرو 2022: ارزش این شخصیت رسانه ای چیست؟

شاپیرو شروع به ارائه “ویژه انتخابات بن شاپیرو” برای فاکس نیوز در طول انتخابات سیاسی ۲۰۱۸ کرد. علاوه بر این، او اغلب در برنامه های PragerU ظاهر می شد و در مورد موضوعاتی از جمله تقاطع و نفوذ هالیوود بحث می کرد.

شاپیرو توسط وب سایت هایش به دلیل دیدگاه های افراطی مختلف در مورد مسائل سیاسی یا حتی اجتماعی شناخته شده است.

او در حال حاضر از ممنوعیت کامل سقط جنین حمایت می کند، مگر در موقعیت های تهدید کننده زندگی که زن در معرض خطر است. نظرات او در مورد مسلمانان، آزادی های تراجنسیتی، مسئله اسرائیل و فلسطین و همجنس گرایی مورد انتقاد قرار گرفته است.

علاوه بر این، او آمادگی پذیرش اثرات تغییرات آب و هوایی را نداشت. او از ابتکار زندگی سیاه پوستان مهم است انتقاد می کند و ادعا می کند که تبعیض سیستماتیک قابل توجهی علیه آمریکایی های آفریقایی تبار در حال حاضر وجود ندارد.

همچنین بخوانید – ارزش خالص توبی مگوایر

تاثیر بن شاپیرو در شبکه های اجتماعی

از نوامبر ۲۰۱۸، تعداد کاربران رسانه های اجتماعی بن ۱.۷ میلیون کاربر توییتر و همچنین ۴.۵ میلیون طرفدار فیس بوک است. تا نوامبر ۲۰۱۹، او ۵.۴ میلیون دنبال کننده در فیس بوک، ۱.۶ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام و ۲.۴ میلیون دنبال کننده در توییتر دارد.

بن شاپیرو از دیلی وایر، برترین سازمان خبری فیس‌بوک در یکی دیگر از تحقیقات رسانه‌های اجتماعی Newswhip در اکتبر ۲۰۱۹ است. این سازمان از نظر تعامل در نیویورک تایمز و واشنگتن پست پیشتاز است. در عرض یک ماه، بیشترین محتوای اشتراک‌گذاری شده در رسانه‌های اجتماعی شامل به‌روزرسانی‌های فیس‌بوک بن بود.

صفحات وب بن شاپیرو و همچنین پروفایل های رسانه های اجتماعی بر اساس داده های بازدیدکنندگان در دسترس عموم، ماهیانه ۵۰۰۰۰۰ دلار دریافت می کنند.

زندگی شخصی بن شاپیرو

شاپیرو در حدود سال ۲۰۰۸ با پزشک اسرائیلی مور تولدانو ازدواج کرد. این زوج در نزدیکی لس آنجلس، کالیفرنیا زندگی می کردند و سه فرزند دارند. والدین محافظه‌کار یهودی زندگی فرزندان خود را تامین می‌کنند. در حدود سپتامبر ۲۰۲۰، شاپیرو دفتر مرکزی دیلی وایر را از کالیفرنیا به نشویل، تنسی منتقل کرد و سپس خانواده خود را به فلوریدا جنوبی نزدیک کرد.

شغل و دیدگاه های سیاسی شاپیرو منجر به تهدیدهای زیادی علیه او و خانواده اش شده است. اف بی آی مردی را در سال ۲۰۱۹ پس از تهدید به کشتن فرزندان شاپیرو دستگیر کرد. خواهر اپرا شاپیرو نیز به دلیل رابطه اش با برادرش سوژه ترول های یهودی ستیز در اینترنت شده است.