این شهر بیش از 13000 دلار به فروشنده برانکس که محصولات تازه به دست می آورد ، اهدا می کند

این شهر بیش از 13000 دلار به فروشنده برانکس که محصولات تازه به دست می آورد ، اهدا می کند


بر اساس یک ویدئوی ویروسی از یک فروشنده خیابانی برانکس که دارای 10،000 دلار محصول ضبط شده توسط NYPD و دور انداخته شده توسط اداره بهداشت شهر بود ، وی 13،000 دلار از وکلا برای حمایت از تجارت خود دریافت کرد.

دیانا هرناندز ، یک فروشنده مواد غذایی که ظاهراً از شهر مجوز گرفته بود ، این کمک مالی را در یک کنفرانس خبری در همسایه Pelham Parkway دریافت کرد ، جایی که او یک کامیون کمپرسی میوه و سبزیجات را در همان روز پرتاب کرد. به

هرناندز کاس ، 36 ساله ، پس از دریافت چک ، در یک کنفرانس خبری به حامیان خود به زبان اسپانیایی گفت: “این امر توسط شهردار به من داده نشده است ، بلکه توسط همسایگانم ، افرادی که از من حمایت می کنند ، به من داده شده است.” می خواهم از افرادی که این کار را برای من آوردند تشکر کنم زیرا فرزندانم آینده بهتری می خواهند. “

هرناندز مادر چهار فرزند است که 12 سال پیش از مکزیک مهاجرت کردند. او پنج سال تجارت خود را در White Plain Road و نبش South Pelham Parkway اداره کرد.

این کمک ها از سوی بیش از 180 اهداکننده در راستای جمع آوری کمک های مالی به صورت آنلاین از طریق کارکنان شهر ، گروهی از کارکنان شهرداری که خواستار عدالت بیشتر در سراسر شهر بوده اند ، انجام شده است. از جمله اهداکنندگان وی می توان به ابرو مجری رادیو Hot97 اشاره کرد که وی نیز مبلغ 5،000 دلار اهدا کرد. هرناندز کاستا با این کمک مالی یک لپ تاپ و چاپگر برای پسر دبیرستانی اش دریافت کرد.

طی چند سال گذشته ، کسب و کار تولیدی هرناندز در فضای باز با کمکهای مالی او ادامه یافته است. در 23 سپتامبر ، هرناندز کوستا نقل قولی از مقامات NIPD و بخش ایمنی مصرف کنندگان و کارکنان (DCWP) برای فروش غذای تازه بدون مجوز فروشنده غذای سیار منتشر کرد. NYPD سرانجام با وزارت بهداشت تماس گرفت تا محصول را دور بیندازد. یکی از تماشاگران آنچه را که اتفاق می افتد مشاهده کرد و شروع به ضبط این حادثه از طریق تلفن کرد. این ویدئو با پروژه فروشندگان خیابانی ، گروه مشاوره برای فروشندگان خیابانی ، به اشتراک گذاشته شد و در حساب توییتر آن منتشر شد. این ویدئو به سرعت ویروسی شد و 1.8 میلیون بازدید و بیش از 4000 بازتوییت داشت.

سرانجام ، مقامات DCWP ، NVDD و کارگران سرویس بهداشتی بدون دور ریختن شدید غذا پس از عقب نشینی شدید ساکنان محل ، محل را ترک کردند. هرناندز کروز بقیه غذا را به او داد.

کارینا کافمن گوترش ، معاون پروژه فروشندگان خیابانی ، می گوید: “مردم از اتفاقی که برایش افتاده عصبانی بودند و می خواستند از او حمایت کنند. همسایه های او از هدر دادن غذا و دور انداختن آن بسیار عصبانی بودند ، اما مشاهده سوء استفاده از دیانا ، یکی از اعضای محبت محله را داشتند. “

شهردار بیل دی بلازیو از جمله خشمگینان شهردار بیل دی بلاسیو بود که چند روز بعد در کنفرانسی جدید آن را “یک امر کلاسیک برای عدم برقراری ارتباط و عدم استفاده از عقل سلیم بوروکراسی” توصیف کرد.

شورای شهر همچنین تلاش کرده است تا تعداد مجوزهای اضافی را تقریباً 4000 افزایش دهد. طی دهه آینده ، از سال 2022 ، مجوزها در بیش از 400 دسته سالانه صادر می شوند. با وجود این ، هزاران نام هنوز در لیست انتظار برای دریافت مجوز و ساده سازی تجارت خود هستند. یک سیستم بازار سیاه ایجاد شده است تا مجوزهای فروشندگان را بیش از 25000 دلار از لیست انتظار صادر کند.

کافمن گوترش گفت: “من فکر می کنم نکته بسیار مهم در مورد این پرونده این است که این اولین بار نیست. متأسفانه ، ممکن است آخرین باری نباشد که قانون تغییر می کند.” “او سالها در تلاش بوده است تا از فروشنده هایی مانند دیانا مجوز از شهر دریافت کند.

سناتور ایالت جسیکا راموس و مشاور جسیکا گونزالس روخاس لایحه ای را برای مجوزهای نامحدود پیشنهاد کرده اند که طبق گزارشات در مناطق توسعه مشاغل محلی مورد انتقاد قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *