این مدهای ماشین Cyberpunk 2077 Top Gear را به شهر شب اضافه می کنند – اخبار


ماشین‌ها در شهر شب بر اساس یک اصل بسیار ساده کار می‌کنند: جلو بروید و بروید. با این حال، می توانید با مجموعه تغییرات خودرو Cyberpunk 2077 که ریاضیات زیادی را به نحوه شتاب گیری و کنترل وسایل نقلیه تزریق می کند، به آن اضافه کنید و به RPG علمی تخیلی سبکی از Top Gear می دهد.

اولین مدی که نیاز دارید، مد خودروی سایبری Erok است. مانند یک سیستم کنترل خودرو بهتر، CVO کنترل و عملکرد بهتری را اضافه می کند، اما این کار را به صورت جداگانه انجام می دهد و آمار تنظیم را برای هر وسیله نقلیه خریداری شده در بازی تغییر می دهد. قبل از نصب، مطمئن شوید که مد Cyber ​​​​Engine Tweaks را نصب کنید – می توانید اطلاعات مربوط به آن را در لیست ما از بهترین حالت های Cyberpunk 2077 بیابید.

تصویر کوچک یوتیوب

همچنین کاملاً قابل تنظیم است – فقط فایل init.lua را باز کنید و مقادیر اعداد را برای هر وسیله نقلیه ای که با آن سروکار دارید تغییر دهید. با این حال، Uruk مجموعه‌ای از تقلب‌های پیشنهادی را آپلود کرده است که اگر نمی‌خواهید در رگ‌های مود حفاری کنید، می‌توانید از آنها استفاده کنید.

با افزودن تنظیم دنده CVO ThinRedPaste، اوضاع حتی پیچیده‌تر می‌شود. این حالت از جادوی اسپورت خودرو برای استفاده از نسبت دنده برای تعیین چند برابر سرعت هر وسیله نقلیه استفاده می کند. برخی از اثرات اضافی: “تخریب موتور سیکلت ها”، تبدیل وسایل نقلیه بادیه نشین به وسایل نقلیه مناسب خارج از جاده، و اضافه کردن کارت تعادل برای همه وسایل نقلیه قابل خرید.

ThinRedPaste می‌گوید تغییرات در Yaiba Kusanagi – سریع‌ترین و گران‌ترین دوچرخه در Cyberpunk 2077 – حداقل ۲۴ ساعت طول کشید، اما نتایج کاملاً متحول‌کننده بود. اگر قبل از استفاده از ترمز دستی موتور را بچرخانید، موتور سیکلت می چرخد ​​و می توانید بیشتر متمایل شوید.

با این حال، کمی احتیاط توصیه می‌شود: ThinRedPaste می‌گوید وسایل نقلیه پشتیبانی شده گاهی اوقات می‌توانند توانایی Cyberpunk 2077 را برای بازی در دنیای اطراف شما شکست دهند.

اگر شما نیز به دنبال تقویت زرادخانه V خود هستید، راهنمای سلاح Cyberpunk 2077 ما را بررسی کنید.