این مهاجم سنگالی با قراردادی ۳۵ میلیونی با لیورپول به بایرن مونیخ پیوست. – پاپ اخبار


بایرن مونیخ با قراردادی به ارزش ۳۵ میلیون سادیو مانه را از لیورپول به خدمت گرفت.

این بازیکن ۳۰ ساله تا سال ۲۰۲۵ با قهرمان آلمان قرارداد امضا کرده است.

بایرن مبلغ اولیه ۲۷.۵ میلیون برای لیورپول، ۵ میلیون دیگر بر اساس حضور و ۲.۵ میلیون دیگر بر اساس دستاوردهای فردی و تیمی پرداخت خواهد کرد.

این معامله مبلغی را که لیورپول برای مانه پرداخت کرد – ۳۱ میلیون به علاوه ۲.۵ میلیون اضافی – تحت الشعاع قرار داد در حالی که ساوتهمپتون هیچ پول اضافی دریافت نکرد.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش کننده ویدیوی قابل دسترس استفاده کنید

در حالی که او لیگ برتر را به مقصد بوندسلیگا ترک می کند، به بهترین گل های سادیو مانه برای ساوتهمپتون و لیورپول نگاه می کنیم.

مانه تنها یک سال از قراردادش با آنفیلد باقی مانده بود و پس از امضای قرارداد با داروین نونس، مهاجم اروگوئه ای بنفیکا، رکورددار باشگاه، باشگاه را ترک کرد.

او مرسی ساید را ترک کرد و از زمان پیوستن به ساوتهمپتون در سال ۲۰۱۶، ۲۶۹ بازی در تمامی رقابت ها انجام داد و ۱۲۰ گل به ثمر رساند و ۴۸ پاس گل داد.

او در طول شش سال حضورش در آنفیلد، قهرمان لیگ برتر، لیگ قهرمانان، جام جهانی باشگاه‌ها، سوپرکاپ اروپا، جام حذفی و جام کارابائو شد.

مانه: اکنون زمان این چالش است

سادیو مانه فاش کرد که هیچ شکی در مورد ترک لیورپول و پیوستن به بایرن مونیخ نداشته است، زیرا در دوران حضورش در ردبول سالزبورگ اتریشی این باشگاه را دنبال می کرد.

او گفت: «خیلی خوشحالم که بالاخره با بایرن در مونیخ حضور دارم. ما زیاد صحبت کردیم و از همان ابتدا به این باشگاه شگفت انگیز علاقه زیادی داشتم.

بنابراین از همان ابتدا هیچ شکی در ذهن من وجود نداشت: اکنون زمان این چالش است. من می خواهم با این باشگاه دستاوردهای زیادی داشته باشم، در سطح بین المللی نیز.

در طول مدتی که در سالزبورگ بودم، بازی‌های بایرن زیادی را تماشا کردم – من این باشگاه را خیلی دوست دارم.»

الیور کان، مدیرعامل بایرن گفت: ما از آوردن سادیو مانه به بایرن مونیخ خوشحالیم. او با بازی های عالی و موفقیت های بزرگش در سطح بین المللی، سال ها بازیکنی بسیار نادر در جهان بود.

ما متقاعد شده ایم که سادیو مانه با سبک بازی فوق العاده خود در سال های آینده هواداران ما را خوشحال خواهد کرد. او جاه طلب است و مشتاق کسب عناوین بیشتر است. این پکیج بسیار بسیار قدرتمند است. با بازیکنانی مانند او، همه اهداف بزرگ در بایرن امکان پذیر است.

حسن صالحامیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن گفت: در گفتگوی ما، سادیو از همان دقیقه اول به صراحت اعلام کرد که فقط می خواهد برای بایرن بازی کند. آنها تمام ویژگی های برجسته و بازیگوش و همچنین ذهنیت شگفت انگیز او را می دانند.

مانه فوتبالیست بزرگی است که بایرن مونیخ زیر نظر یولیان ناگلزمن بازی می کند.

تعهد مانه مورد تایید نیست.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش کننده ویدیوی قابل دسترس استفاده کنید

سادیو مانه قبل از انتقال به بایرن مونیخ در فرودگاه مونیخ فرود آمد و جان بارنز، مهاجم سابق لیورپول تحت تاثیر دوران حضور مانه در این باشگاه قرار گرفت.

جان بارنز، هافبک سابق لیورپول به اسکای اسپورت نیوز گفت:

این فوتبال مدرن است – بازیکنان می آیند و می روند. تنها چیزی که باشگاه ها می توانند از بازیکنان خود بخواهند این است که در حین آماده سازی ۱۰۰ درصد متعهد باشند و این کاری است که سادیو مانه انجام داده است.

تابستان گذشته در مورد جینی وینالدوم هم همینطور بود. دیدن رفتن او ناراحت کننده است، اما مانه تصمیم می گیرد که به چالش جدیدی نیاز دارد. از نظر مالی، این حرکت برای او بهتر است، اما شما نمی توانید از کاری که انجام داده شکایت کنید، زیرا زمانی که او اینجا بود، کاملاً فوق العاده بود.

دیدن جدایی او ناامیدکننده خواهد بود، زیرا باشگاه تمام تلاش خود را برای حفظ او انجام داد، اما برای پرداخت مبلغی که او می‌خواهد باج نمی‌شود.

لیورپول دیگو جوتا و لوئیس دیاز قبلاً منصوب شده اند، بنابراین چیزی که داروین نونس باید تغییر دهد این است که او لیورپول را بیشتر در محوطه جریمه تهدید می کند.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش کننده ویدیوی قابل دسترس استفاده کنید

در حالی که او لیگ برتر را به مقصد بوندسلیگا ترک می کند، به بهترین گل های سادیو مانه برای ساوتهمپتون و لیورپول نگاه می کنیم.

ما در ضدحمله تیم بزرگی هستیم و پشت سرمان فضا داریم، اما هر بار که تیم ها با عمق و تعداد دفاع می کنند، در محوطه جریمه که نونس به ما می دهد، چیز زیادی نمی گیریم.

“این به ما یک حضور ارتدوکس واقعی می دهد، به طوری که ما، علاوه بر آنچه در حال حاضر داریم، در انتهای صلیب هستیم. بازیکنان به زمان نیاز دارند تا بخوابند، اما بیشتر خریدهای یورگن کلوپ ادامه دارد.”

لیورپول به چه موقعیت هایی فکر می کند؟

نقل و انتقالات لیورپول

وینی اوکانر، خبرنگار اسکای اسپورت نیوز گفت:

لیورپول در این فصل به دنبال تقویت خط حمله خود است. این واقعیت که آنها حتی با کیلیان امباپه صحبت کردند نشان می دهد که چقدر مصمم هستند کیفیت بالاتری را اضافه کنند.

آنها قبلا امضای داروین نونس را تضمین کرده اند، اما با ورود محمد صلاح و روبرتو فیرمینو در سال آخر قراردادشان، منطقی است. جدایی مانی که یک سال از قراردادش باقی مانده بود و اسقف نشین اوریگی که قبلاً تصمیم به جدایی گرفته بود، تجمیع در آن منطقه را در اولویت قرار داد.

با توجه به اینکه فابیو کاروالیو قرار است از اول جولای به طور رسمی برای لیورپول بازی کند، هر گونه تغییر عمده در خط میانی می تواند به آینده الکس اوکسلید چمبرلین و تاکومی مینامینو بستگی داشته باشد. اکسلید چمبرلین در فصل ۶۳ ۲۹ بازی انجام داد و از زمان پیروزی در جام حذفی مقابل فارست در ماه مارس، بازی نکرده است، در حالی که مینامینو تنها ۲۴ بازی انجام داده است و هر دو می توانند به دنبال بازیکنان اصلی تیم اصلی باشند. اوکسلید چمبرلین بازیکن دیگری است که تنها یک سال از قراردادش باقی مانده است.

به نظر نمی رسد تقویت خط دفاعی در اولویت باشد زیرا ابراهیم کوناته گزینه دیگری را به جوئل ماتیپ و ویرجیل فن دایک ارائه می دهد در حالی که جو گومز می تواند دفاع راست و دفاع کناری را پوشش دهد.