این گزارش نشان می دهد که دی بلاسیو در جریان انتخابات ریاست جمهوری ناموفق از منابع عمومی سوء استفاده کرده است

این گزارش نشان می دهد که دی بلاسیو در جریان انتخابات ریاست جمهوری ناموفق از منابع عمومی سوء استفاده کرده است


بر اساس گزارش جدیدی که توسط اداره تحقیقات منتشر شده است ، شهردار بیل دو بلاسیو به طور مرتب از منابع عمومی در مبارزات انتخاباتی ناموفق ریاست جمهوری خود و زندگی شخصی فرزندانش سوء استفاده کرده است.

در گزارش 47 صفحه ای مشخص شد که مالیات دهندگان شهری با وجود قوانین مشخصی که می تواند استفاده از منابع برای مقاصد سیاسی را متوقف کند ، تقریباً 320 هزار دلار برای هزینه های دفاعی شهردار در پیشنهاد وی در کاخ سفید در سال 2019 هزینه کردند. د بلاسیو تا کنون از بازپرداخت نقض اخلاق به شهر که می تواند مشروطه مشروطه مشروطه وی را مختل کند ، بازپرداخت نکرده است.

در تحقیقات دو ساله تعدادی از تخلفات اخلاقی مربوط به اطلاعات امنیتی شهردار مشخص شد. در یک مرحله ، دختر دو بلاسیو از ون پلیس و چند افسر NIPD استفاده کرد تا از آپارتمان Sunset Park کیارا به عمارت گریسی بروند. بازرسان این حادثه را “سوء استفاده از منابع NYPD برای منافع شخصی” توصیف کردند.

اعضای نیروهای امنیتی همچنین متوجه شدند که پسر شهردار ، دانته دو بلاسیو ، برای کار و کالج در نیوهاون به بروکلین نقل مکان کرده است. فرزندان شهردار باید محافظت شوند و هیچ مدرکی مبنی بر ارتباط ویزیت با امنیت وی یافت نشد.

مارگارت گارنت ، کمیسر DOI در یک کنفرانس خبری گفت: “در عمل ، این امنیت نیست ، در درجه اول یک سرویس دیپلماتیک برای دانته است.” یا امنیت خوبی ندارد ، یا حکمرانی خوبی نیست ، یا هر دو نیست. “

گارنت گفت که او همچنین یک تیم امنیتی برای جستجوی اموال شخصی شهردار در برکلی اعزام کرده است – مشابه فرستادن رئیس جمهور سابق ترامپ به سرویس مخفی برای بازرسی هتل های او.

بیشتر بخوانید: ترامپ و دی بلاسیو یک ویژگی مشترک دارند: مالیات دهندگان هزینه های دفاع از تجارت خود را تأمین می کنند.

این گزارش می تواند منجر به تلاش های مجرمانه برای از بین بردن تلفن هاوارد ردموند ، بازرس اصلی NIPD شهردار و امتناع از تحویل گزارش ها ، “تلاش برای مانع یا اخلال در این تحقیقات” شود.

گارنت گفت که رفتار او به دفتر دادستان منطقه منهتن ارجاع شده است. سخنگوی NYPD نگفت که آیا ردموند هنوز شاغل است یا خیر.

دانیل فیلسون ، دبیر مطبوعاتی د بلاسیو ، این تحقیقات را “گزارشی گمراه کننده بر اساس مفروضات نامشروع و ایده های کودکانه درباره چالش های امنیتی پیچیده ای که امروز مقامات منتخب با آن روبرو هستند” توصیف کرد.

او گفت که کارشناسان اطلاعاتی و امنیتی باید تصمیم بگیرند که چگونه شهردار و خانواده اش را در امان نگه دارند ، نه بازرسان غیرنظامی.

این اولین بار نیست که یک رهبر شهر نیویورک به دلیل استفاده از رانندگان با بودجه تاکسی تحت تعقیب قرار می گیرد. در اوایل سال جاری ، اندرو کوئومو فرماندار سابق به دلیل استفاده از نیروهای دولتی برای اولویت بندی تحقیقات ناجوانمردانه در مورد خانواده اش مورد انتقاد قرار گرفت.

این گزارش به شهردار اجازه می دهد تا قوانین محافظت از کودکان را اشتباه تفسیر کند و عنوان می کند که موضوع منابع بهره منع استفاده از منابع شهری برای مقاصد سیاسی را ممنوع کرده است.

هیئت مدیره باید تصمیم بگیرد که آیا دو بلاسیو مجبور می شود مبلغ 319،794.20 دلار را که برای هزینه سفر برای جزئیات دفاعی خود در دوران ریاست جمهوری خرج کرده است به شهر بازپرداخت کند.

به گفته دبیر مطبوعاتی د بلاسیو ، این شهر در حال حاضر از تصمیم قبلی هیئت مدیره در مورد هزینه های مربوط به مبارزات انتخاباتی درخواست تجدید نظر می کند ، اما تصمیم نهایی گرفته نشده است.

استعلام های صورت گرفته از هیئت مدیره عودت داده نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *