این K-drama برای فصل جدید بازگشته است – Big 24 News


پس از انتشار موفق تابستانی، یادداشت‌های My Liberation بازگشته‌اند. شاید بپرسید که آیا این سریال برای فصل دوم تمدید شده است یا امکان آن وجود دارد؟ برای اطلاعات بیشتر در مورد این پیشنهاد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

I Liberation Nots یک درام کره ای انعکاسی، آرام و حسی است. داستان حول محور سه برادر و خواهر می گذرد که در تلاش برای مقابله با مشکلات زندگی عادی هستند. جوانترین این سه نفر، یون می جونگ (کیم جی وون)، بازیگر اصلی سریال است. او ذهنی قوی و ذاتا درونگرا است. سپس چانگ لی (لی مین کی) می آید.

او کودکی میانسال با آرزوهای بزرگ بزرگ شدن در عرصه کار و ترک خانه کودکی اش است. در نهایت، Gi-Jeong (LiL)، یک بسیار بداخلاق، در چهل سالگی است که امیدوار است عشق پیدا کند. اما رویاهای آنها محقق می شود و شور و شوق آنها از بین می رود زمانی که یک مرد مست مرموز به روستای آنها نقل مکان می کند.

مرور

بررسی فصل ۲ به آزادی من اشاره می کند

یادداشت های انتشار من را بررسی کنید زیر این نمایش به بسیاری از مسائل زندگی واقعی می پردازد. این به عنوان آینه ای عمل می کند که علایق اکثر مردم امروز را منعکس می کند. برخی از آنها احساس پوچی، تنهایی، سیاست در محل کار و غیره است. همچنین شامل تلاش برای مقابله با مسائل مربوط به سلامت روان و غیره است.

نکته قابل توجه این نمایش داستان آن است. نویسنده، پارک هی یانگ، روابط بین هر دو شخصیت را به زیبایی به تصویر کشیده است و همچنین بر پیوندهای زیاد خواهر و برادر تأکید می کند.

با توجه به همه اینها، نمایش بازخوردهای مثبت زیادی دریافت کرد. تا کنون، ۶.۷۲۸٪ است. با این حال، مانند سایر درام های K، این نمایش محبوبیتی نداشت. از بین تمام ۱۶ قسمت، آخرین قسمت بالاترین امتیاز را کسب کرد و کاملاً شگفت انگیز بود.

https://www.youtube.com/watch?v=FQEm4dPZs

ویدئو با غش کردن

آیا فصل دومی برای My Liberation Notes وجود خواهد داشت؟

تاکنون خبری مبنی بر تمدید از سوی JTBC یا Netflix منتشر نشده است. همچنین می توانیم بحث کنیم تا به زودی اخبار تمدید را ببینیم. پیشنهاد خوب پیش رفت اما نیاز هست یادداشت های آزادی بخش ۲ اگر نه همه، بسیاری از آنها به نوعی آزادی دست یافته اند.

با این حال، بازیگران می توانند برای سری بعدی بازگردند. اگر این اتفاق بیفتد، پس بازیگران یادداشت های سرمقاله من شامل شخصیت های زیادی از سری قبلی خواهد بود.

با توجه به ماهیت سریال، نمایش جدیدی از Mr. به عقب برگردید یا به آینده بپرید تا نشان دهید که همه در طول زمان چگونه کار می کنند.

همچنین بخوانید – تاریخ انتشار تمام فصل پنجم آمریکا در نتفلیکس