بازدیدهای یوتیوب قطره ای چیست؟ – بهترین بهترین خبرگزاری


یوتیوب فید قطره ای را مشاهده می کند

رسیدن به بالای نتایج جستجو بهترین راه برای به دست آوردن ترافیک زیاد است، اما اگر در صفحه اول نباشید، ممکن است بسیار دشوار باشد. برای قرار دادن ویدیوی خود در بالای نتایج جستجو، می‌توانید ترافیک یوتیوب را خریداری کنید که دائماً وارد می‌شود. هرچه افراد بیشتری ویدیوی شما را تماشا کنند، احتمال اینکه در تب تبلیغات YouTube ظاهر شوند بیشتر است. به این ترتیب، ویدیوهای شما در بالای نتایج جستجو ظاهر می شوند، بنابراین می توانید با کمترین تلاش، محبوبیت ویدیوهای خود را افزایش دهید. و بهترین راه برای انجام این کار داشتن نماهایی از تغذیه قطره ای است

فید قطره ای تعداد بازدیدهای یکسانی از ویدیوی شما را در یک دوره زمانی ارسال می کند. این بدان معناست که در هر روزی که بخواهید تعداد معینی بازدید در روز دریافت خواهید کرد. بازدیدهای فید قطره ای نیز رتبه ویدیوهای شما را در نتایج جستجو افزایش می دهد. سیستم خودکار همان تعداد بازدید در روز را تا یک ماه ارائه می دهد.

اگر تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توانید بازدیدهای ویدیوی YouTube خود را افزایش دهید، پاسخ ساده است: تعداد بازدیدهای فید یوتیوب را کاهش دهید! این بررسی ها به صورت قطره های خود به خود ارائه می شوند. هنگامی که شخصی یک ویدیوی YouTube را جستجو می کند، ابتدا بیشترین بازدید را مشاهده می کند. اگر ویدیو محبوب نباشد، احتمالاً در نتایج جستجو مدفون خواهد شد. اما خرید بازدیدهای یوتیوب راهی عالی برای دریافت هزاران بازدید جدید در هر روز است!

الگوریتم یوتیوب کیفیت یک ویدیو را بر اساس تعداد بازدیدهایی که دریافت می کند اندازه گیری می کند. اگر ویدیوی YouTube شما به اندازه کافی بازدید نداشته باشد، در معرض خطر پرچم گذاری حساب خود هستید. برای جلوگیری از این مشکل، بازدیدهای YouTube را از طریق یک سرویس خوراک قطره ای خریداری کنید. نه تنها یک جریان ثابت از ترافیک ارگانیک دریافت خواهید کرد، بلکه رشد واقعی کانال خود را نیز به دست خواهید آورد.

وقتی در یوتیوب بازدیدها را خریداری می کنید، شانس اینکه ویدیوی شما در لیست های محبوب ظاهر شود و توسط افراد بیشتری مشاهده شود را افزایش می دهید. داشتن ویدیوهای بیشتر در لیست های محبوب، شانس مشتریان بالقوه را برای یافتن محتوای شما و خرید افزایش می دهد. با این مزایا، خرید ترافیک YouTube یک راه عالی برای شروع یک کمپین بازاریابی رسانه های اجتماعی است. با پرداخت کسری از مبلغی که برای بازدیدهای ارگانیک پرداخت کرده اید، بینندگان و مشترکین بیشتری خواهید داشت.

خرید بازدیدهای یوتیوب از یک ارائه دهنده معتبر راهی عالی برای افزایش محبوبیت ویدیوی خود بدون نیاز به صرف یک سکه است. نه تنها این، شما باید به پست کردن محتوا در YouTube ادامه دهید تا بازدیدها ادامه داشته باشد. اگر ویدیوی شما در بخش توصیه شده باشد، بینندگان بیشتری روی آن کلیک کرده و در کانال شما مشترک می شوند.

Top4smm مکانی عالی برای خرید کلیپ های ویدیویی YouTube است. با Top4smm، می توانید با تعیین تعداد واقعی بازدیدهایی که می خواهید، روند تحویل را کنترل کنید. اگر سؤالی دارید، لطفاً با مدیر شخصی یا پشتیبانی چت زنده تماس بگیرید. هر دو گزینه ۲۴ ساعته در دسترس هستند. نیازی نیست منتظر پاسخ این سوالات باشید. در عرض چند دقیقه پاسخ دریافت خواهید کرد. اگر سؤال یا نگرانی دارید، پشتیبانی چت زنده در تمام ساعات شبانه روز در دسترس است. Top4smm توسط ضمانت بازگشت پول پشتیبانی می شود. Top4smm ثابت کرده است که یک سرویس قابل اعتماد است که به طور مداوم مناظر دوربرد را در زمان واقعی ارائه می دهد. با مزایای بسیار زیاد، دلیلی وجود ندارد که منتظر رشد کانال YouTube خود باشید. از این مزایا استفاده کنید و همین امروز شروع کنید!