بازسازی Resident Evil 4 با نسخه جدیدی از داستان برای PS5. امسال ۲۰۲۳ در راه است – Big 24 News


آیا شایعاتی در مورد بازسازی آن شنیده اید؟ بازی Resident Evil 4? خب شایعات به زودی به حقیقت می پیوندند. Resident Evil 4 تصمیم گرفته است که یک بار دیگر طرفداران ترور را از خواب بیدار کند. Capcom بالاخره از بازسازی بازی ماجراجویی زامبی مورد علاقه خود در سال ۲۰۰۵ خبر داد.

بازسازی ماهیت بازی اصلی را حفظ می کند. فقط طرح را دوباره تصور کنید. به‌روزرسانی‌های گرافیکی و کنترلی به زودی در دسترس خواهند بود. تیزر بازی نوید محتوای واقعیت مجازی را به هدست Playstation VR داده بود.

بازسازی Resident Evil 4 با نسخه جدیدی از داستان برای PS5.  امسال 2023 در راه است

این بازی در ۲۴ مارس ۲۰۲۳ منتشر شد و توسط سونی بر روی پلتفرم State of Play خود معرفی شد. و طبق گفته Capcom، می توانید از بازی بر روی پلی استیشن ۵، ایکس باکس اس و ایکس بر روی رایانه شخصی خود لذت ببرید. Resident Evil 2 و ۳ Remakes بهترین راه برای یادآوری افتخارات قبلی است. آنها گرافیک بهبود یافته ای خواهند داشت. بنابراین، می‌توانید انتظار داشته باشید که نسخه Resident Evil 4 بهترین نسخه آن باشد.

این تریلر تعدادی شخصیت معاصر از بازی اصلی را به نمایش می‌گذارد. این شامل اشلی گراهام و لئون اس. کندی. مکان نمادین روستا نیز نمایش داده شد. بسیاری از بچه‌های اینجا در اوایل دهه بیست زندگی خود با مشکل مواجه شدند. همچنین این بار لئون با چندین شخصیت روبرو خواهد شد. او با دشمنان، متحدان، هیولاها و برخی از شخصیت های بازگشته مبارزه خواهد کرد.

ویدیو از پلی استیشن

علاوه بر تمامی نسخه های جدید، Capcom قصد دارد نسخه PSVR2 بازی Resident Evil: Village را نیز بسازد. این آخرین بازی Resident Evil خواهد بود. در تریلر این بازی، Lady Vampire در نگاه اول دیده می شود. نسخه کامل PS5 بازی در PSVR2 Resident Evil: Village در دسترس خواهد بود. هیچ تاریخ عرضه ای مانند این برای Sony PSVR2 اعلام نشده است. همچنین از تاریخ انتشار بازی Resident Evil: Village نیز خبر چندانی در دست نیست.

ویدیو از پلی استیشن