بازگشت سیاه چال ها و اژدها – Big 24 News


در چند سال گذشته، زمانی که جهان وارد قرنطینه شد و شروع به بهبودی کرد، مردم برای مقابله با نسخه جدید و کندتر روال خود تلاش کردند. آنها به جای تلاش برای بهبودی، در غم خود غرق می شوند و در نتیجه شکست بیشتری را تجربه می کنند. این راه را برای بازی در نظر بگیرید، چه نقش آفرینی و چه آنلاین. در نتیجه، بازی در سال ۲۰۲۲ به یکی از محبوب‌ترین رسانه‌ها و گرایش‌های سرگرمی تبدیل شد. Dungeons & Dragons در دهه ۱۹۸۰ رستاخیز را تجربه کردند.

سیاه چال ها و اژدها چیست؟

Dungeons & Dragons یک بازی نقش آفرینی فانتزی است که در ابتدا در سال ۱۹۷۴ ساخته شد. این بازی اکنون به رسانه های مجازی مانند کانال های آنلاین و کنسول های بازی گسترش یافته است. این در اصل یک داستان سرایی است که در آن همه بازیکنان با استفاده از تخیل خود شخصیت های خود را به ماجراجویی در ساختاری که توسط سازندگان Dungeons & Dragons طراحی شده است و عواقب تصمیمات بازیکنان را تعیین می کند، استفاده می کنند. در واقع نسخه اصلی بازی هیچ پشتیبانی یا مینی ویژگی نداشت و تنها به خلاقیت فردی هر بازیکن متکی بود. همانطور که توسط The Daily RPG توضیح داده شده است، هنوز راه های مختلفی برای نزدیک شدن به بازی وجود دارد و نکات و ترفندهای مختلف این بازی را برای همه نوع افراد مناسب می کند. محبوب‌ترین اجرا این روزها بازی‌های رومیزی هستند، که در آن هر بازیکن تاس می‌اندازد تا مشخص کند آیا شخصیت او می‌تواند اقدامی انجام دهد، مانند ضربه زدن یا از دست دادن حملات یا اینکه آیا شخصیت او می‌تواند از روی کلیپ بپرد.

چگونه D&D دوباره به یک روند تبدیل شد

اگرچه این بازی همیشه بخشی از فرهنگ محبوب گیک ها بوده است، اما در نمایش هایی مانند The Big Bang Theory به نمایش در می آید و با سریال تلویزیونی موفق Stranger Things توجه مصرف کنندگان اصلی را به خود جلب کرده است. اگرچه این نمایش در دهه ۸۰ برگزار شد، اما این روزها به تدریج برای بچه ها مد شده است. با این حال، فرهنگ پاپ اخیراً شاهد افزایش ژانرهای فانتزی با نمایشنامه هایی مانند Game of Thrones یا The Witcher بوده است که برخلاف این باور است که این ژانر عصبی نیست. این امر باعث شده است که افراد معمولی بیشتری آن‌ها را راه‌اندازی کنند، پادکست‌ها یا TikToks‌های نوآورانه بسازند که آن‌ها را Dungeons & Dragons به عنوان یک تجارت جدید هیجان‌انگیز می‌نامند.

مشکل چیه؟

با کمال تعجب، این بازی توسط گروه های زیادی از جمله والدین، معلمان و حتی درمانگران تایید شده است. با گرد هم آوردن افراد، شمول اجتماعی را ارتقا می‌دهد و نه تنها مهارت‌های ارتباط بین فردی افراد، بلکه خلاقیت و حل مسئله را با تشویق بازیکنان به ارائه راه‌حل‌های نوآورانه برای پازل‌های بازی، توسعه می‌دهد. شما در حال بازیابی یک شمشیر جادویی از یک قلعه متروکه که توسط نگهبانان احاطه شده است. چه کار می کنی؟

ممکن است بخش احمقانه ای از بازی به نظر برسد، اما ثابت کرده است که یک مزیت بزرگ برای جوانان است. این می تواند عزت نفس آنها را افزایش دهد، به آنها کمک کند فردیت خود را بیان کنند و کنترل تکانه را از طریق توسعه کار تیمی و صبر بهبود بخشد.

توجه داشته باشید

چه مدت‌ها از طرفداران بازی‌های فانتزی باشید یا به دنبال یک فعالیت سرگرم‌کننده جدید برای به اشتراک گذاشتن با دوستان خود باشید، توصیه می‌کنیم به Dungeons & Dragons بروید! راه های مختلفی برای انجام این بازی وجود دارد. چه بخواهید آن را برای شب بازی بعدی خود قرار دهید یا اگر در منطقه ای زندگی می کنید که نرخ کووید هنوز بالاست، می توانید نسخه آنلاین آن را بازی کنید. ما همچنین یک راهنمای برای بازیکنان تازه کار آماده کرده ایم تا کاوش در دنیای بازی های مجازی را برای شما آسان تر کنیم.