بازیکنان استعدادهای خود را در مسابقات Call of Duty در کینگز تئاتر به نمایش می گذارند


یک رویداد حماسی آخر این هفته برای اولین بار در Kings Theater در بروکلین برگزار می شود و بازیکنان در مسابقات حرفه ای ورزش های الکترونیکی Call of Duty رقابت می کنند.

بازیکنان بیش از ۱۰ ساعت در روز تمرین می کردند، فیلم بازی را مطالعه می کردند و حریفان خود را بدون حتی یک روز تعطیلی کاوش می کردند.

انتظار می رود این رویداد در آخر هفته هزاران نفر را به خود جذب کند.

جان بابل، مربی NY Subliners، می‌گوید: “شما مردم را از سراسر جهان، نه فقط نیویورک، مجبور می‌کنید تا بازی این بازیکنان را تماشا کنند. این یک علاقه مشترک در بین همه کسانی است که به این رویدادها می‌آیند.”

دوازده تیم از چهار تیم برای کسب مقام های نهایی مسابقات در لس آنجلس رقابت خواهند کرد و به دنبال دریافت جایزه ۲۵۰۰۰۰ دلاری این آخر هفته هستند.

این انرژی عفونی عرصه ورزش های الکترونیکی است که بینندگان را بدون توجه به طرفدارانشان جذب می کند.

میچل اسمیت، مدیر ارشد اجرایی NYXL می‌گوید: “من فکر می‌کنم چیزی که مردم از آن متعجب می‌شوند این است که چقدر شور و اشتیاق و قبیله‌گرایی در این جامعه وجود دارد. ممکن است بدون اینکه بدانید چه انتظاری دارید به اینجا بیایید و در آخر هفته یک طرفدار سرسخت بگذارید.”

انتظار می رود روزانه حدود ۲۰۰۰ طرفدار در سالن حضور داشته باشند و هر لحظه منتظر بازی شوتر اول شخص باشند. خوان ناوارو به عنوان یک طرفدار سنتی این ورزش، می گوید که وقتی برای اولین بار آن را شخصا دید، با هیجان روبرو شد.

من یک هوادار پر و پا قرص فوتبال هستم و جو اینجا می تواند مشابه باشد. ناوارو می گوید همه شروع به ایستادن می کنند، جو و همه شروع به تشویق می کنند.

طرفداران همچنین می‌توانند در پاپ‌آپ Metaverse در لابی تئاتر به اکشن بپیوندند و برخی از وسایل تیم جدید مورد علاقه خود را بگیرند.

بابل گفت: «ما یک جامعه مردمی واقعاً عظیم در منطقه سه ایالت داریم، و آنها واقعاً ظاهر شدند.

این مسابقات تا روز یکشنبه ادامه دارد.

بلیط ها هنوز موجود است و می توان آن را درب منزل یا آنلاین خریداری کرد.