بازیکنان NWSL پل رایلی را محروم کردند

بازیکنان NWSL پل رایلی را محروم کردند


پورتلند ، ایرن (AP) – بازیکنان زمین بازی را در دقیقه ششم بازی کریکت لیگ ملی فوتبال بانوان در چهارشنبه شب با حمایت از دو بازیکن سابق خود که به آزار جنسی و سوء رفتار علیه یک مربی خشن متهم شده بودند ، با یک حلقه بازو متوقف کردند.

این اقدام بین Gotham FC و Washington Spirit در فیلادلفیا و بین کارولینای شمالی Courage و Racing Lewisville در Carrie ، North Carolina انجام شد.

انجمن بازیکنان NWSL چهارشنبه شب در بیانیه ای گفت: “امشب ، ما جایگاه خود را در زمین بازیابی خواهیم کرد زیرا اجازه نمی دهیم شادی ما از ما گرفته شود. “اما این یک تجارت معمولی نیست.”

لیگ پس از تعلیق ورزشی آخر هفته گذشته به میدان بازگشت و با اتهامات هفته گذشته علیه مربی شجاع سابق پل رایلی موافقت کرد.

طرفداران در نیمه اول مسابقه فوتبال NWSL بین کارولینای شمالی Courage و Racing Louisville FC علائم خود را حفظ کردند.
جری بروم / AP

مالک شجاع از “شکست” این فرانچایز در ایجاد یک محیط امن برای حضور بازیکنان عذرخواهی کرد.

بیانیه استیو مالک ، صاحب شجاع ، در نامه سرگشاده ، اولین بیانیه عمومی گروه بود که فراتر از اعلام استعفای رایلی در پنجشنبه گذشته بود. این اتهامات لیگ را متزلزل کرده و منجر به استعفای لیزا برد ، کمیسر لیگ ملی فوتبال زنان شد.

ملک در نامه خود گفت که شجاعت حفظ رایلی و کادر مربیگری پس از خرید مالک از تیم در سال 2017 “به دلیل علاقه” بود.

مالک نوشت: “در سال 2015 ، ما از تحقیقات در مورد رفتار رایلی مطلع شدیم و بعداً به ما اطمینان دادند که او در وضعیت خوبی است.” “در دوران تصدی شجاعانه وی ، ما از هیچ گونه ادعایی مبنی بر آزار جنسی یا اجبار مطلع نبودیم.

سینود فارلی و مانا شیم ، دو بازیکن سابق NWSL ، بیش از یک دهه است که با اتهامات سوء استفاده از جمله آزار جنسی روبرو هستند. این اتهامات در مطلبی در مورد دوومیدانی هفته گذشته به تفصیل شرح داده شده است.

رایلی هرگونه تخلفی را رد کرده است.

او در سال های 2014 و 2015 مربی تیم پورتلند ترنز در NWSL بود و توسط تیمی که او را معاینه کرد و یافته های خود را با لیگ به اشتراک گذاشت ، برکنار شد. رایلی مدتی قبل از فروش تیم در سال 2017 و انتقال به کارولینای شمالی مربی وست نیویورک فلش شد.

تیراندازی رایلی آخرین مورد از کلاهبرداری های اخیر مربوط به NWSL ، برترین لیگ حرفه ای فوتبال زنان در ایالات متحده بود.

ریچی برک ، مربی ارواح واشنگتن هفته گذشته به دلیل نقض سیاست های ضد خشونت NWSL که در واشنگتن پست شرح داده شده بود اخراج شد.

ورزشکاران شجاع کارولینای شمالی هنگام سرود ملی زانو می زنند.
ورزشکاران شجاع کارولینای شمالی هنگام سرود ملی زانو می زنند.
AP

به فرید بنستیتی ، مربی All-Rine ، در ماه ژوئیه به دلیل اظهارنظرهای نامناسب در طول تمرین ، استعفا داده شد. کریستی هالی ، مربی Racing Lewisville ماه گذشته به دلایل نامعلوم برکنار شد و مدیر کل باشگاه Gotham ، Alice Lahu به دلیل نقض سیاست ضد خشونت لیگ اخراج شد. او این اتهامات را رد کرده است.

لیگ فوتبال آمریکا و فیفا تحقیقات خود را درباره نحوه برخورد رایلی با این موضوع اعلام کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *