بازیکنان Warzone 2 و Modern Warfare 2 نشان می دهند که کدام کراس اوور را بیشتر می خواهند


سری Call of Duty دارای کراس اوورهای به یاد ماندنی بوده است و بازیکنان نشان داده اند که دوست دارند کدام یک را بیشتر در Modern Warfare 2 و Warzone 2 ببینند.

عناوین Call of Duty مانند Warzone و Vanguard طرفداران را با کراس اوورهایی با فرنچایزهای محبوبی مانند Godzilla vs سرگرم کرده اند. کنگ، آکادمی چتر، و حمله به تایتان.

با توجه به Modern Warfare 2 و Warzone 2 در افق، بازیکنان می‌پرسند که آیا توسعه‌دهندگان برنامه‌هایی برای همکاری بیشتر دارند یا خیر. اکنون، جامعه فاش کرده است که از دیدن کدام کراس اوورها بیشتر لذت می برند.

کاربر Reddit ‘DlanJKGL’ یک عکس تغییر یافته را به اشتراک گذاشت که در آن کیانو ریوز ستاره سینما در یک لباس کار حضور دارد. سپس بازیکن به شوخی گفت که این چیزی است که همه طرفداران Warzone 2 و MW2 می خواهند.

از آنجایی که این به وضوح برای سرگرمی خوب به اشتراک گذاشته شد، بسیاری از نظر دهندگان ایده این کراس اوور را بسیار سرگرم کننده یافتند. یکی از کاربران پیشنهاد کرد که یک ایموجی سفارشی Guitar Gun به عنوان اشاره ای به نقش کیانو در سریال Bill and Ted اضافه شود.

با این حال، تعداد کمی از نظر دهندگان از ایده حضور این بازیگر در سریال Warzone و Modern Warfare آگاه بودند. یکی از بازیکنان توضیح داد که اضافه کردن Neo از ماتریکس یک “خرید فوری” برای آنها خواهد بود.

برخی از کاربران در این تاپیک استدلال کردند که بهتر است توسعه دهندگان کیانو را به عنوان شخصیت جان ویک اضافه کنند. آنها حتی پیشنهاد کردند که پخش کننده با خطوط صوتی مجموعه فیلم همراه باشد.

یکی از نمونه‌های آن زمانی بود که اپراتور پس از احیا شدن توسط هم تیمی‌هایش، گفت: “بله، فکر می‌کنم برگشتم”. این منجر به پاسخ بازیکن دیگری شد مبنی بر اینکه توسعه دهندگان در صورت پیاده سازی نقل قول های جان ویک در بازی با مشکل مواجه خواهند شد.

در حال حاضر، John Wick 4 برای انتشار در ۲۴ مارس ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است و یک مفسر پیشنهاد کرد که توسعه دهندگان می توانند در آن زمان نیز بین این دو بازی تلاقی ایجاد کنند.

با این حال، از آنجایی که تیم‌های Modern Warfare 2 و Warzone 2 هیچ برنامه‌ای برای آوردن کیانو ریو به هیچ‌یک از این بازی‌ها اعلام نکرده‌اند، در حال حاضر همه اینها آرزویی است.

البته لازم به ذکر است که جان ویک در سال ۲۰۱۹ به عنوان یک پوست آرایشی به فورتنایت اضافه شد. کیانو ریوز همچنین در Cyberpunk 2077 نقش جانی سیلورهند را بازی کرد، بنابراین تعجب آور نخواهد بود که این بازیگر در Call نیز حضور داشته باشد. سری وظیفه


برای محتوای بیشتر Call of Duty، ویژگی‌های کلاسیک Modern Warfare را که بازیکنان می‌خواهند در MW2 ببینند، و همچنین ادعای Activision مبنی بر هک کردن نرم‌افزار استریم CoD در یک شکایت علیه یک فروشنده معروف تقلب، را بررسی کنید.

اعتبار تصویر: Activision