بازیکن اصلی بدون کشته شدن به مقام دهم می رود – باب نیوز


در بازی‌هایی مانند Call of Duty، پیدا کردن هم‌تیمی‌هایی که به جای تعقیب قتل‌های چندنفره، هدف را بازی می‌کنند، اغلب دشوار است. با این حال، یکی از بازیکنان Call of Duty: Vanguard تصمیم گرفت تا با تمرکز روی اهداف، سطح خود را بالا ببرد و بدون شلیک به کسی به پرستیژ ۱۰ رسید.

Pilgore1 آمار خود را در Reddit نشان داد و دستاوردهای بسیار جالبی برای داشتن یک حساب کاربری با ۰ کشتن در بازی چند نفره Vanguard نشان می‌دهد. این ویدیوی کوتاه بازیکن را نشان می دهد که به شماره ۱۰ در ونگارد می رسد، شاهکاری از بیش از ۶۷۳ مسابقه که سه روز، نه ساعت و پنج دقیقه زمان بازی را شامل می شود.

وقتی یک Redditor پرسید که چگونه می توانند بدون کشته شدن به این رتبه دست یابند، Pilgore1 پاسخ داد: “هدف را بازی کن و کشتن را بشکن.” این بدان معناست که تمام XP هایی که او برای پیشبرد گیم پلی در سطح Call of Duty به دست آورده، گیم پلی عینی و انداختن توپچی های دشمن از آسمان بوده است.

بازی Call of Duty بدون شلیک به حریفان ممکن است برای بسیاری ناخوشایند به نظر برسد، اما Pilgore1 ثابت می‌کند که یک بازیکن صلح‌آمیز مجبور نیست با باخت‌های زیاد در یک مسابقه برابری کند. اکانت آنها دارای درصد برد شگفت انگیز ۲.۳۵ با ۴۵۸ برد و تنها ۱۹۵ باخت بدون هیچ خونریزی است.

این یک دستاورد واقعا عالی برای Call of Duty: Vanguard است و امیدوارم حتی یکی از هم تیمی های آینده من را تشویق کند تا به من در گرفتن پرچم B در Domination کمک کند.

در دیگر اخبار چشمگیر Call of Duty، بازیکنی از Warzone یک ترفند تخیلی در Caldera انجام داد، که آنها ادعا می کنند اولین ترفند در جهان است که با تغییر صندلی های هواپیما برای فرود با کمان ضربدری، بشکه را وارونه نشان می دهد. Battle Royale همچنین به‌روزرسانی اخیری برای حذف برخی از سلاح‌های رایج و رفع برخی از باگ‌ها دریافت کرده است، در اینجا جزئیات کامل پچ یادداشت‌های Warzone در ۷ جولای آمده است.

GameSpot ممکن است از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شدند.
در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.